Sapienza University of Rome (UNIROMA1)

Римський університет Сапієнца (ориг. назва - Sapienza University of Rome) було засновано в 1303 році. Він займає 1 місце в національному рейтингу ВНЗ, а також входить до ТОП-200 за результатами міжнародного оцінювання якості освіти.  Університет активно співпрацює з міжнародними ВНЗ-партнерами по обміну студентами і викладачами, і є учасником European University Association (EUA).

Для навчання і дослідницької практики в Sapienza University of Rome студентам доступні 10 факультетів і близько 50 наукових лабораторій і центрів.  Найпопулярнішими напрямками, що високо зарекомендували себе у роботодавців, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, є: медицина і фармакологія, економіка і фінанси, юриспруденція і архітектура.

Також в Римському університеті Сапієнца є 2 унікальних школи: архівно-бібліотечна і та, що спеціалізується на аерокосмічній техніці.  Мови навчання: італійська та англійська.  Випускникам активно допомагає у працевлаштуванні університетський кар'єрний центр, який організовує стажування та практику у потенційних роботодавців.

Це найбільший за кількістю студентів ВНЗ Європи.  Тут на денному відділенні зареєстровано більше 120 тисяч студентів, 6% з яких - іноземці.  За свою багатовікову діяльність університет випустив кілька Нобелівських лауреатів, президентів Євросоюзу і Єврокомісії, вчених, діячів культури і космонавтів.  Основний корпус знаходиться в Римі.

Іноземні студенти забезпечуються місцями в гуртожитках кампусу Sapienza University of Rome різного ступеня комфортності, а також, менеджери компанії STUDY PLUS готові запропонувати індивідуальні варіанти проживання.

Насьогодні в Sapienza University of Rome функціонують такі факультети:

 • архітектури;
 • економіки;
 • фармакології і медицини;
 • права;
 • цивільного і промислового будівництва;
 • інформаційної інженерії, інформатики та статистики;
 • математики, фізики та природничих наук;
 • медицини і стоматології;
 • медицини та психології;
 • політичних наук, соціології та комунікацій.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!