Università degli Studi di Pavia

Павійський університет (ориг. назва - Università degli Studi di Pavia) було засновано в 1361 році, що робить його одним з найстаріших університетів Європи та Італії.  У національному рейтингу він стійко не покидає ТОП-15, а в міжнародному утримується не нижче ТОП-500.  Входить в European University Association (EUA) та в Coimbra Group.

Серед випускників Università degli Studi di Pavia кілька Нобелівських лауреатів, які прославили університет в області фізіології і медицини, а також математики і фізики.  Ключовими спеціалізаціями, в Павійському університеті, на думку фахівців компанії STUDY PLUS , є також гуманітарні і соціальні науки, інженерна діяльність і техніка, медицина, науки пов'язані з політикою, управлінням та веденням бізнесу.

Завдяки плідній співпраці з ВНЗ-партнерами в рамках Erasmus + і Knowledge, студенти не тільки можуть брати участь в програмах по обміну (17 міжнародних програм PhD), але і отримувати всі необхідні практичні навички, проходячи стажування в діючих організаціях і промислових компаніях.

Кількість студентів близько 23.000, серед них не менше 5% іноземців.  Мови навчання: італійська та англійська (в деяких програмах).  Навчання ведеться в 20 коледжах.  Кампус розташований в місті Павій (передмістя Мілана).  Іноземні студенти забезпечуються місцями в гуртожитках.  Співробітники компанії STUDY PLUS сприятимуть своїм клієнтам також в підборі і бронюванні індивідуальних варіантів проживання.

Насьогодні в Università degli Studi di Pavia функціонують такі факультети:

 • факультет гуманітарних наук;
 • факультет природничо-математичних і фізичних наук;
 • факультет інженерної справи;
 • факультет медицини;
 • факультет музикознавства;
 • факультет політичних наук;
 • факультет права;
 • факультет фармацевтики;
 • факультет економіки.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!