Università di Pisa (UniPi)

Університет Пізи (ориг. назва - Università di Pisa) входить до списку європейських ВНЗ з багатющою історією, починаючи зі дня свого заснування в 1343 році.  На сьогоднішній день університет не покидає ТОП-10 кращих ВНЗ країни.  Тільки тут діє єдина в країні програма для іноземних студентів - International Program in Humanities.

Студентам Università di Pisa доступні більше 200 спеціалізованих курсів різних напрямків.  Найбільш сильними, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, вважаються програми, що стосуються фізики і астрономії (в рейтингу QS world university rankings 2014 вони не покидають ТОП-25), а також спеціалізації з хімії та математики, що входять до ТОП-150 міжнародного рейтингу.

Університет Пізи складається з 20 департаментів, на базі яких відкриті сучасні дослідницькі центри в різних областях, що стосуються: сільського господарства, різних технологій і техніки, а також медицини і ветеринарії.  Студенти щорічно беруть участь в програмах міжнародного обміну і професійних стажуваннях, що дозволяє їм не відчувати проблем з працевлаштуванням після випуску.  Серед видатних випускників і викладачів -  Галілео Галілей, а також 3 Нобелівських лауреата.

В Università di Pisa навчаються понад 54000 студентів (іноземців - 4%).  Мови викладання: італійська і частково англійська.  Кампус не має єдиної структури - навчальні корпуси згруповані по факультетах і розташовані в різних частинах міста.  Менеджери компанії STUDY PLUS сприятимуть своїм клієнтам в підборі і бронюванні оптимального варіанту проживання.

Насьогодні в Università di Pisa функціонують такі факультети:

 • ветеринарія;
 • інженерія;
 • іноземні мови і література;
 • математика і природничі науки;
 • медицина і хірургія;
 • політичні науки;
 • право;
 • сільське господарство;
 • економіка;
 • фармацевтика;
 • філософія.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!