L'Università degli Studi di Padova (UNIPD)

Падуанський університет (ориг. назва - L'Università degli Studi di Padova) було засновано в 1222 році і він входить до списку найстаріших ВНЗ Італії та Європи з кампусом міського типу в межах міста.  Його національний рейтинг досить високий - 5 місце, а в міжнародному - він не опускається нижче 230 місця.  Бере участь в European University Association (EUA) та Coimbra Group.

Багатопрофільність L'Università degli Studi di Padova дозволяє охоплювати практично всі галузі, затребувані в сучасному житті.  Всього в університеті 13 факультетів.  Особливі досягнення і відкриття принесли популярність медичного і особливо хірургічного факультету.  За даними фахівців компанії STUDY PLUS, високе міжнародне котирування отримали також такі ключові напрямки: природничо-наукові, інженерія та технології, мистецтво і гуманітарні науки.

Навчальні курси Падуанського університету постійно оновлюються для підтримки актуальності кваліфікації випускників.  Роботодавці добре відгукуються про випускників університету і віддають перевагу молодим кваліфікованим фахівцям, які навчалися в цьому університеті.  Заняття ведуться італійською та англійською.  Кількість студентів складає близько 64-65 тисяч, іноземні громадяни 4-5%.  В ВНЗ передбачені програми з обміну студентами та професійне стажування.

Студенти мають право розраховувати на участь в різних стипендіальних програмах та проживання в гуртожитках.  Кампус L'Università degli Studi di Padova розташований компактно в межах міста і включає в себе всю необхідну інфраструктуру для навчання та дозвілля.  Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують і індивідуальні варіанти розміщення для студентів - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї.

Насьогодні в L'Università degli Studi di Padova функціонують такі факультети:

 • сільськогосподарський факультет;
 • факультет економіки;
 • фармацевтичний факультет;
 • юридичний факультет;
 • факультет машинобудування;
 • факультет гуманітарних наук;
 • факультет медицини та хірургії;
 • факультет ветеринарної медицини;
 • факультет психології;
 • факультет педагогічних наук;
 • факультет математичних, фізичних і природничих наук;
 • факультет політології;
 • факультет статистики.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!