L'Università degli Studi di Napoli (UNINA)

Неаполітанський університет (ориг. назва - L'Università degli Studi di Napoli) - один з найстаріших і найавторитетніших університетів Європи, було засновано в 1224 році.  З 1992 року його назва отримала ім’я на честь короля Фрідріха II.  На сьогоднішній день, Неаполітанський університет входить до ТОП-10 національного рейтингу, сприяє обміну студентами Erasmus Plus і входить до Асоціації університетів Європи (EUA).

L'Università degli Studi di Napoli розробив значний список освітніх курсів, що дозволяють отримувати спеціальності практично у всіх навчальних галузях - 155 ступенів.  На думку фахівців компанії STUDY PLUS, ключовими напрямами вважається: медицина, економіка та право.  Організаційно університет складається з 3 підрозділів (Полі), які включають в себе цілий список спеціалізованих шкіл.  Йому належать 14 музеїв і 2 ботанічні сади з унікальним набором рослин і ландшафтним дизайном.

Щорічно в стінах Неаполітанського університету збирається близько 100 000 студентів, 8% з них - іноземні громадяни з більш ніж 100 країн.  Випускники не мають проблем з працевлаштуванням т високо котируються у роботодавців на міжнародному рівні.

 L'Università degli Studi di Napoli не має єдиного кампусу, його будівлі групуються за спеціалізаціями і розташовані по всій території Неаполя і його околиць.  Іноземні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку.  Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують своїм клієнтам і інші варіанти проживання - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї.

Насьогодні в L'Università degli Studi di Napoli функціонують такі факультети:

 • факультети медицини та хірургії;
 • факультети математики, фізики та природничих наук;
 • факультети фармакології;
 • інженерний;
 • архітектурний факультет;
 • агрономічний факультет;
 • ветеринарний факультет;
 • юридичний факультет;
 • економічний факультет;
 • факультет філології;
 • філософський факультет;
 • біотехнологічний факультет;
 • факультет соціології.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!