Università degli Studi di Milano або Statale di Milano (UNIMI)

Міланський університет (ориг. назва - Università degli Studi di Milano) було засновано в 1924 році.  На сьогоднішній день це - провідний міждисциплінарний навчальний та дослідницький інститут країни, що займає 4-е місце в національному рейтингу і 223 в міжнародному.  Входить до складу EUA, а також є єдиний університетом країни, що входять до Ліги дослідницьких університетів Європи (LERU).

Щорічно в Міланському університеті навчаються близько 64 тисяч студентів (5% з яких - іноземці).  Більше 2000 професорів викладають на 8 факультетах, 78 кафедрах і в 2 школах.  Всього пропонується 136 навчальних програм.  Складено більше 300 міжнародних угод, що дозволяє студентам брати участь в програмах обміну не тільки в Європі, а також в Китаї і Індії.  Фахівці компанії STUDY PLUS відзначають, що якісні знання та отримання необхідного професійного досвіду, робить випускників затребуваними в широкому переліку спеціальностей.  Найбільший рейтинг у медичних напрямків (в тому числі ветеринарії та фармакології), в природно-наукових і сферах, що стосуються економіки та бізнесу.

Великий кампус Міланського університету займає більше 200 будівель (значна частина з них є архітектурними пам'ятками).  У власності ВНЗ 113 бібліотек і безліч різних науково-дослідних центрів.  Крім цього студентам надається можливість проживати на території кампусу в гуртожитках різного ступеня комфортності.  Менеджери компанії STUDY PLUS пропонують також індивідуальні варіанти проживання - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї.

Насьогодні в Università degli Studi di Milano функціонують такі факультети:

 • факультет сільськогосподарських і харчових наук;
 • факультет гуманітарних наук;
 • юридичний факультет;
 • фармакологічний факультет;
 • факультет політичних, економічних і соціальних наук;
 • факультет науки і техніки;
 • факультет ветеринарної медицини;
 • факультет спорту;
 • школа вивчення взаємозв'язку лінгвістичних наук і культури;
 • школа медицини та хірургії.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!