Università Ca 'Foscari Venezia

Університет Ка-Фоскарі (ориг. назва - Università Ca 'Foscari Venezia) було засновано в 1868 році.  Входить до ТОП-150 престижних ВНЗ світу і ТОП-200 за якістю викладання економіки за версією QS-2018.  У 2011 ВНЗ відкрито Центр вивчення російської культури.  Університет Ка-Фоскарі надає великий вибір навчальних програм, пов'язаних з економікою та управлінням, іноземними мовами і з різною науковою діяльністю.  Тут найбільш велика англомовна програма в країні.

Навчання в Università Ca 'Foscari Venezia ведеться на 8 факультетах, в 3 школах і в міжнародному коледжі International College.  ВНЗ активно співпрацює з 700 університетами з 70 країн, пропонуючи близько 27 міждисциплінарних і подвійних дипломів визнаних у всьому світі.  Випускникам в працевлаштуванні активно сприяє університетське Бюро кар'єри, організовуючи стажування та ярмарки вакансій.

Кількість учнів в Університеті Ка-Фоскарі становить близько 19 000 чоловік, 5% з яких - іноземці.  Учням доступні кредитування, гранти та різні стипендії.  Іноземні студенти можуть розраховувати на сприяння Фінансової служби допомоги в оплаті за навчання або проживання.  Фахівці компанії STUDY PLUS надають своїм клієнтам докладні консультації про можливість отримання грантів і стипендій в Università Ca 'Foscari Venezia, а також про підвищення шансів на вступ.

Головний корпус Università Ca 'Foscari Venezia знаходиться в палаці Ка' Фоскарі - перлині Венеціанської архітектури, інші корпуси знаходяться в кампусах на материку: в Местре, Маргеріт і Тревізо.  Для проживання доступні гуртожитки в кампусі університету.

Насьогодні в Università Ca 'Foscari Venezia функціонують такі факультети:

 • економіки;
 • філософії та культурної спадщини;
 • менеджменту;
 • екології, інформатики та статистики;
 • молекулярної науки і наносистем;
 • лінгвістики і порівняльної культурології;
 • гуманітарних наук;
 • вивчення країн Азії і Африканського Середземномор'я.

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!