Università degli Studi di Firenze (UNIFI)

Флорентійський університет (ориг. назва - Università degli Studi di Firenze) було засновано в 1321 році і він є одним з найстаріших ВНЗ Італії та Європи.  У національному рейтингу входить до ТОП-10, а в міжнародному - до ТОП-300 найкращих університетів.  Бере участь в European University Association (EUA), CESAER, а також Jean Monnet Centres of Excellence.  Завдяки активній співпраці з ВНЗ-партнерами, студенти Флорентійського університету можуть брати участь в програмах по отриманню подвійного диплома з міжнародною акредитацією в 270 університетах з 70 країн.

Ключовими напрямками в Università degli Studi di Firenze, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, є хімія, фармація та історія - ці предмети за якістю знань входять в національний рейтинг ТОП 50. Також на високому рівні спеціалізації, що стосуються: різних мистецтв, культурної спадщини,  літератури і філософії.  Чи не залишені без уваги й інші напрямки: архітектура, інженерія, право, економіка і політологія.

Всього Флорентійський університет має 12 факультетів (шкіл), на яких щорічно навчаються близько 60 000 учнів, 7% з яких - іноземці.  Заняття ведуться італійською, але передбачено кілька англомовних програм для магістрів і бакалаврів.

Кампус міського типу розташований в межах міста і обладнаний всім необхідним для повноцінного навчання: бібліотеками, дослідницькими та спортивними центрами, а також закладами харчування.  Для своїх клієнтів менеджери компанії STUDY PLUS пропонують також варіанти індивідуального проживання - в орендованій квартирі або приймаючій сім'ї.

Насьогодні в Università degli Studi di Firenze функціонують такі факультети:

 • архітектурний;
 • інженерний;
 • мистецтв;
 • математичних, фізичних і природничих наук;
 • медичний;
 • педагогічний;
 • політології;
 • психології;
 • сільськогосподарський;
 • фармакологічний;
 • економічний;
 • юридичний.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!