L'università commerciale Luigi Bocconi (UNIBOCCONI)

Університет Бокконі (ориг. назва - L'università commerciale Luigi Bocconi) було відкрито в 1902 році на кошти приватного мецената і бізнесмена, який назвав університет на честь свого загиблого сина.  Університет Бокконі є одним з кращих ВНЗ Європи в області економіки і бізнесу: 7-ма позиція в ТОПі європейських MBA-шкіл за версією Business Week, факультет економіки входить до світового рейтингу ТОП-25 за версією QS Rankings, а сам університет знаходиться на 6 місці  в європейських рейтингах Financial Times.  Завдяки міжнародній співпраці з найпрестижнішими ВНЗ світу, в університеті доступні подвійні ступені.

Навчання в L'università commerciale Luigi Bocconi розділене на кілька шкіл, що відрізняються не за спеціальностями, а за ступенями.  Окремо слід згадати юридичну і бізнес-школу, інші спеціалізації також, в тій чи іншій мірі, стосуються управління і ведення бізнесу.  Програми передбачають отримання 3 ступенів: бакалавра, магістра та аспіранта.  Навчання ведеться італійською, але передбачені кілька програм для магістрів англійською мовою.  Щоб успішно витримати конкурс, фахівці компанії STUDY PLUS пропонують своїм клієнтам пройти підготовку відповідно до італійської програми освіти.

Кількість учнів в L'università commerciale Luigi Bocconi студентів становить близько 13-14 тисяч осіб, серед яких 11% іноземні громадяни з більш ніж 100 країн світу.  При цьому студенти можуть претендувати на отримання досить великої стипендії, яка частково або повністю зможе покрити витрати на отримання освіти.  Детальну консультацію про особливості стипендіальних програм можна отримати у менеджерів компанії STUDY PLUS.  Випускники ВНЗ не мають проблем з працевлаштуванням за фахом і завжди високо цінуються при працевлаштуванні.

Насьогоднів L'università commerciale Luigi Bocconi функціонують такі факультети (програми):

 • міжнародний менеджмент;
 • програма CEMS MIM;
 • китайська програма МIМ;
 • управління;
 • управління маркетингом (англійська та італійська);
 • бухгалтерський облік, фінансовий менеджмент і контроль (англійська та італійська);
 • фінанси;
 • економіка та управління в галузі мистецтва, культури, засобів масової інформації та розваг;
 • економіка та управління урядами та міжнародними організаціями;
 • економіка та соціальні науки;
 • економіка та управління інноваціями і технологіями;
 • наука про дані і бізнес-аналіз;
 • загальні науки;
 • право і ділове адміністрування (тільки італійською).

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!