Universita Cattolica del Sacro (UCSC або Cattolica)

Католицький університет Святого Серця (ориг. назва - Universita Cattolica del Sacro) було засновано в 1921 році.  На сьогоднішній день Католицький університет Святого Серця, займає 12 місце в країні, а за якістю викладання освітніх предметів - не покидає ТОП-200 в рейтингах QS.  Входить European University Association (EUA) та International Federation of Catholic Universities (IFCU).

 Найбільш сильними в Universita Cattolica del Sacro, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, вважаються курси з медицини та охорони здоров'я, економіки й бізнесу, пов'язані з міжнародними відносинами і політичними науками, модою і дизайном, а також психологією і зв'язками з громадськістю.  Зі стін університету випустилися багато знаменитостей: діячі культури і мистецтв, представники політичної арени Італії, в тому числі президенти і прем'єр-міністри, а також сенатори і релігійні діячі.

Навчання в Universita Cattolica del Sacro ведеться на 14 факультетах з великим переліком міждисциплінарних навчальних програм, заснованих на практичній діяльності.  Католицький університет Святого Серця використовує більше 500 партнерських угод, гарантуючи своїм студентам активні програми міжнародного обміну і підвищення кваліфікації.  Навчання ведеться італійською та англійською мовами (деякі курси) .Тут навчається близько 42000 студентів (9% іноземці).  Для успішного вступу співробітники компанії STUDY PLUS рекомендують пройти підготовку за спеціальною програмою.

 Основний кампус Universita Cattolica del Sacro розташований в Мілані.  Є також кампуси в Брешіа, П'яченці, Кремоні, Римі та Кампобассо.  Студентам надається гуртожиток і можливість участі в стипендіальних програмах.

Насьогодні в Universita Cattolica del Sacro функціонують такі факультети:

 • факультет банківської справи, фінансів і страхування;
 • факультет іноземних мов;
 • факультет мистецтва і філософії;
 • факультет математики, фізики та природничих наук;
 • факультет медицини (філії в Римі і Кампобассо);
 • факультет освіти;
 • факультет політології;
 • факультет психології;
 • факультет сільського господарства;
 • факультет соціології;
 • факультет економіки;
 • факультет економіки (філія в П'яченці);
 • факультет юриспруденції;
 • факультет юриспруденції (філія в П'яченці).

 

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!