Politecnico di Milano (POLIMI)

Міланський технічний університет (ориг. назва - Politecnico di Milano) було засновано в 1863 році. Він займає 2-е місце в країні і входить до ТОП-200 ВНЗ зі світовим ім'ям.  Входить до складу EUA і CESAER, а також бере активну участь в програмах ERASMUS та TEMPUS, пов'язаних зі студентським обміном і стажуванням.

У Politecnico di Milano, за даними фахівців компанії STUDY PLUS, найвищі показники з працевлаштування для випускників, завдяки роботі університетського агентства «Career Service», яке регулярно влаштовує ярмарки вакансій, провідних профільних організацій, компаній і корпорацій.  На сьогоднішній день - це найбільший університет країни технічної спрямованості з найбільш респектабельної репутацією серед роботодавців Італії і всього світу.

У Міланському технічному університеті на 17 факультетах навчається близько 40 000 студентів, серед яких частка іноземців 14-15%.  Ключова спеціалізація ВНЗ базується на інженерної діяльності, будівництві і дизайні.  Заняття ведуться на італійською та англійською мовами.

Politecnico di Milano розміщується в 7 кампусах, що знаходяться в Ломбардії і в Емілія-Романья.  Для проживання в гуртожитках кампусів є обмежена кількість місць - близько 1000 і хостел на 140 місць.  Студенти з хорошою успішністю можуть претендувати на часткове або повне відшкодування витрат на проживання, а також різні види стипендій.  Менеджери компанії STUDY PLUS детально проконсультують про всі особливості вступу до Politecnico di Milano.

Насьогодні в Politecnico di Milano функціонують такі факультети:

 • архітектура і проектування;
 • біоінженерія;
 • хімія, матеріали та інженерна хімія імені Джуліо Натта;
 • електроніка та інформатика;
 • електротехніка;
 • енергетика;
 • фізика;
 • промисловий дизайн, мистецтва, комунікації і мода;
 • авіаційно-космічна техніка;
 • організація і управління промисловим виробництвом;
 • ingegneria Idraulica, Ambientale, Infrastrutture Viarie, Rilevamento, скор.  DIIAR;
 • ядерна техніка;
 • проектування будівель і споруд;
 • математика імені Франческо бриоши;
 • механіка;
 • архітектурне проектування;
 • Scienza e Tecnologie dell'Ambiente Costruito, скор.  BEST.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!