Istituto Marangoni

Інститут Марангони (ориг. назва - Istituto Marangoni) - перший приватний інститут Європи, який випускає фахівців в області моди, почав свою роботу в 1935 році.  ВНЗ не покидає міжнародний ТОП-5 найкращих в своєму профілі, пропонуючи різну спеціалізацію за 18 програмами в області дизайну, а також менеджменту.  При цьому навчальні програми в Інституті Марангони щорічно оновлюються для відповідності запитам індустрії.

Istituto Marangoni здатний прийняти близько 2000 студентів за програмою бакалавра або магістра.  Навчання ведеться італійською, англійською та французькою мовами.  За даними фахівців компанії STUDY PLUS, дипломи.що видаються,  Istituto Marangoni , мають авторитет і визнання в Fashion-індустрії будь-якої країни.  У процесі навчання велика увага приділяється отриманню практичних навичок (80% навчального часу).  Передбачено регулярну участь в світових тижнях моди і виставках інтер'єрів, а також публікація робіт студентів в провідних періодичних виданнях.  В якості викладачів працюють діючі професіонали.

Випускники Інституту Марангони не мають проблем з організацією власного бізнесу і в міжнародній кар'єрі.  Більшість з них знайшли себе в 500 різних компаніях.

Крім кампусу в Мілані, Istituto Marangoni належать кілька закордонних філій: в Лондоні, Парижі, Флоренції і Майамі.  Менеджери компанії STUDY PLUS нададуть активне сприяння своїм клієнтам в пошуках бюджетного житла на час навчання.

Насьогодні в Istituto Marangoni функціонують такі факультети:

  • факультет моди;
  • факультет дизайну.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

  1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
  3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
  4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
  5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
  6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
  7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!