Domus Academy (DA)

Академія дизайну (ориг. назва - Domus Academy) було засновано в 1982 році і вона стала першим на той момент ВНЗ, що спеціалізується на післядипломній підготовці фахівців, що зв'язали своє життя і професію з дизайном, модою або архітектурою.  На сьогоднішній день Академія дизайну входить до ТОП-35 найкращих європейських ВНЗ даного профілю, а також ТОП-100 світового рейтингу.  Є членом асоціації Laureate International Universities Network, а її освітні програми підтверджені і офіційно акредитовані Уельським університетом.

Навчання в Domus Academy ведеться на 4-х факультетах, при цьому, на думку фахівців компанії STUDY PLUS, воно досить камерне, адже кількість студентів не перевищує 250 осіб, третина з яких іноземці з 45 країн.  Для навчання залучаються не тільки професори-теоретики, а й архітектори, художники, провідні дизайнери найбільших будинків моди з світовим ім'ям.

Вузька спеціалізацію Академії дизайну спрямована на максимально практичний підхід до навчання.  Саме тому навчальна діяльність проходить в 2-х великих дизайнерських лабораторіях, оснащених усім необхідним сучасним обладнанням, а також передбачене обов'язкове стажування в провідних будинках мод і профільних компаніях з міжнародним статусом.

Навчальний корпус Domus Academy знаходиться в південно-західній частині Мілана.  Для проживання студентам надається можливість вибору студентських резиденцій, готелів або оренди квартир на період навчання. Менеджери компанії STUDY PLUS сприятимуть в підборі і бронюванні бюджетних варіантів проживання для студентів.

Насьогодні в Domus Academy доступні такі програми:

 • дизайн аксесуарів;
 • дизайн одягу;
 • бізнес в сфері дизайну;
 • дизайн автомобілів;
 • дизайн;
 • менеджмент в індустрії моди;
 • дизайн інтерактивних засобів комунікацій;
 • дизайн інтер'єру і житлових приміщень;
 • міська культура і архітектурний дизайн;
 • проектування послуг.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно та вигідно вступати до ВНЗ в Італії?

 1. Ми співпрацюємо з ВНЗ в Італії безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують ВНЗ, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів. Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 2. Через невідповідність шкільної програми в Італії і Україні, є певні складнощі зі вступом . Фахівці компанії STUDY PLUS у співпраці зі своїми партнерами допоможуть підготуватись до вступу і підвищити свої шанси в кілька разів.
 3. Дуже важливо правильно обрати факультет і спеціальність для навчання. Адже саме від цього вибору залежить ваше успішне майбутнє. Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 4. Вступ до закордонного ВНЗ - довгий і відповідальний процес. Фахівці компанії STUDY PLUS будуть супроводжувати і детально консультувати вас на кожному етапі вступу до моменту зарахування до ВНЗ та від'їзду на навчання до Італії.
 5. Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 6. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: студентський гуртожиток, квартира або хостел. 
 7. Компанія STUDY PLUS працює вже 18 років, наші фахівці на власному досвіді знають про особливості життя в Італії, тому можуть відповісти на будь-які ваші запитання та проконсультувати про перспективи імміграції, що зробить адаптацію в країні легкою і комфортною для вас.

Фахівці компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам зробити правильний вибір!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!