Вища освіта на Кіпрі

ВИЩА ОСВІТА НА КІПРІ

Кіпр - це блакитна вода, білі пляжі, яскраве і тепле сонце, а також пам'ятки давньогрецької цивілізації. Проте, на острові можна отримати і якісну європейську освіту, яка відповідає всім необхідним нормам.
Навчатися на Кіпрі Ви зможете як в державних, так і в приватних закладах - всі вони мають державну акредитацію, яка дозволяє нагороджувати студентів дипломами та ступенями, а також контролювати якість викладання. Освіта в них ведеться англійською (найчастіше в приватних ВНЗ), грецькою та навіть турецькою мовами. Кіпр є учасником Болонського процесу і тут Вам можуть надати три основних ступені: бакалавр (4 роки), магістр (1-2 роки), доктор (від 3-х років). Академічний рік, в свою чергу, триває з вересня по червень і розділений на два семестри. Студенти можуть відпочити в період двотижневих різдвяних і великодніх канікул.

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ
Більшості студентів належить скласти вступні іспити, щоб навчатися у вищому навчальному закладі. У деяких університетах буває також і проходження інтерв'ю.
Також підставою для зарахування є або атестат, або диплом (в залежності від кваліфікаційної програми).
Якщо Вам належить навчання англійською, то необхідно буде надати сертифікат IELTS чи TOEFL (5.0 або 500/170 балів мінімум відповідно). Якщо ж вчитися Ви будете грецькою або турецькою, необхідно буде здати тест GCE або GCSE.

КРАЙНІ ТЕРМІНИ ВСТУПУ
Якщо навчання заплановано в осінньому семестрі з жовтня, то крайній термін подачі документів - 1 вересня. Якщо ж вчитися Ви плануєте з лютого, то подати документи потрібно до 1 грудня.

СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОСВІТИ
Середня ціна на навчальний рік у вищому навчальному закладі становить від 3500 до 9000 євро. При цьому до 20 годин на тиждень у вільний від навчання час Ви можете підробляти, а на період канікул - до 38 годин.

ОСНОВНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

 •  Cyprus International University (CIU)
 •  University of Nicosia
 •  European University Cyprus
 •  Open University of Cyprus
 •  Frederick University
 •  Cyprus University of Technology
 •  Neapolis University
 •  Cyprus Institute
 •  Cyprus International Institute of Management 
 •  Cyprus College
 •  Cyprus Institute of Marketing
 •  Cyprus Police Academy
 •  KES College
 •  Higher Technical Institute of Cyprus

НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ
o Бухгалтери, фінансисти, банківські працівники
o Фахівці в сфері мобільних та інтернет-технологій
o Офісні працівники
o Юристи
o Лікарі
o Представники туристичної сфери
o Працівники сфери послуг

ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ НА КІПРІ
1. При порівняно низькій вартості освіти, Кіпр вкладає чимало коштів у цю галузь і за цим показником країна є одним з лідерів в Європі. До того ж, вартість проживання на Кіпрі дуже прийнятна.
2. Дипломи, отримані на Кіпрі, визнаються не тільки в Європі, але і в усьому світі!
3. Кіпр також бере участь в міжнародних програмах обміну, тому тутешні студенти можуть провести семестр або кілька в інших європейських країнах, в тому числі - Великобританії.
4. Студенти мають шанси на отримання стипендій!
5. Багато британських університетів мають свої філії на Кіпрі, тому Ви можете отримати відповідну освіту за більш помірною ціною і в теплій країні!
6. Тут Вас зустріне м'який клімат, Середземне море - у Вас буде прекрасна можливість проводити вільний час як активно, так і корисно.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!