Вища освіта в Китаї

ВИЩА ОСВІТА В КИТАЇ

Китай - це велика стіна, фарфор, церемонія чаювання і незліченна кількість винаходів. Але також Китай - це можливість отримати високоякісну освіту, визнану в усьому світі, в екзотичному середовищі!
Система освіти в Китаї суворо контролюється державою. Особливістю тутешньої освіти є те, що тут переважають природно-технічні та прикладні дисципліни. У Китаї є багатопрофільні та професійні університети, коледжі та школи вищої професійної освіти.
У сфері вищої освіти пропонуються кілька ступенів: бакалавр (4 роки), магістр (2 роки), доктор наук (3 роки), а також молодший спеціаліст (3-4 роки). Викладання в тутешніх ВНЗ ведеться переважно китайською мовою. Однак є також й англомовні навчальні програми. У більшості китайських університетів навчальний рік складається з двох семестрів: ранній вересень-середина лютого та лютий-червень.

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ
Вступаючи до китайського ВНЗ, можлива здача іспитів або проходження інтерв'ю. Також абітурієнти надають атестат про повну загальну середню освіту, часто потрібен мотиваційний лист, рекомендаційні листи.
Претендуючи на навчання китайською мовою, іноземні студенти здають тест HSK, а прохідний бал необхідно уточнювати у того чи іншого навчального закладу. Якщо у Вас недостатнє володіння мовою, то Ви можете проходити підготовчі курси: 1 рік на спеціальності в сфері науки, інженерії, сільському господарстві, західної медицини, економіки, менеджменту, права. Необхідно буде пройти 2 роки навчання, якщо плануєте вивчення літератури, історії, філософії, традиційної або рослинної китайської медицини. Якщо навчатися Ви плануєте англійською мовою, то необхідно буде здати тест IELTS чи TOEFL з результатом 5.5 / 550 відповідно.

КРАЙНІ ТЕРМІНИ ВСТУПУ
Якщо Ви плануєте вступати на осінній семестр, то документи слід подавати з другої середини лютого. А дедлайн подачі заявок - кінець липня. Якщо ж Ви претендуєте на вступ на весняний семестр, то крайній термін подачі заявок - кінець січня.
Завжди необхідно звертати увагу на умови і терміни надходження в залежності від обраного курсу та навчального закладу.

СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОСВІТИ
В середньому, навчання в Китаї обійдеться Вам в 2000-6000$ на рік.

ОСНОВНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ
• Університет Цінхуа
• Міський університет Гонконгу
• Університет Фудань
• Пекінський університет

• Китайський народний університет
• Хуачжунскій університет науки і технології
• Науково-технічний університет Китаю
• Пекінський педагогічний університет
• Університет Сунь Ятсена
• Чжецзянський університет
• Нанкинский університет
• Пекінська кіноакадемія
• Східно-китайський педагогічний університет
• Бейханскій університет
• Сіаньскій університет Цзяо Тун
• Харбінський політехнічний університет

НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ
o Синхронні перекладачі
o Викладачі англійської мови
o Експерти в області інформаційних технологій, програмісти, редактори сайтів
o Логісти, фахівці митної справи
o Артисти, моделі
o Фахівці з маркетингу та продажу

ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ В КИТАЇ
1. Китай - це країна, що стрімко розвивається, економіка якої поступається лише Сполученим Штатам! Тут є маса кар'єрних можливостей, що поєднуються з унікальною культурою і традиціями.
2. Китайські дипломи широко визнані і їх власники затребувані на ринку праці. Тутешня освіта відома високою якістю! Китай має підписані угоди про взаємне визнання ступенів з більш, ніж 64 країнами і регіонами.
3. Вартість освіти і проживання обійдеться Вам тут нижче, ніж, наприклад, в Америці чи Британії.
4. Іноземні студенти можуть отримувати тут стипендії.
5. Ви можете вивчати одну з найбільш затребуваних мов в натуральному середовищі, до того ж, китайська - найбільш популярна в світі.
6. Китай активно залучає іноземних студентів для навчання, при цьому, від Вас будуть дійсно очікувати високої віддачі і старанності, адже тут цінують старанних студентів.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!