Wilfrid Laurier University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Wilfrid Laurier University, який знаходиться в місті Ватерлоо – у визнаному центрі високих технологій Канади. Разом з сусідніми містами, Кітченер і Кембриджем, місто є частиною «Канадського технологічного трикутника» (Canada's Technology Triangle). Тут знаходиться безліч офісів всесвітньо відомих компаній. Таких як Blackberry, Oracle і їм подібних. Крім того, тут є велика кількість наукових центрів. У місті є також офіси фінансових і страхових компаній. Наприклад, офіс Sun Life Financial.

Університет був названий на честь сьомого прем'єр-міністра Канади - сера Вілфріда Лорье. Крім кампуса у Ватерлоо, ВНЗ має другий кампус в Брентфорді і декілька офісів. В тому числі, в Торонто, в Кітченері і в китайському місті Чунцин.

Найбільш популярними напрямками навчання в Університеті Вілфріда Лорье є: економіка, комунікаційні технології, бізнес напрямки і біологічні дослідження. Крім того, університетський Факультет музики вважається одним з найпрестижніших в світі. Тут пропонується єдина в світі програма магістратури в області музичної терапії.

Переваги навчального закладу

Університет характеризується невеликими розмірами, величезною популярністю, порівняно недорогими для провінції Онтаріо програмами і одним з найвищих відсотків випускників, працевлаштованих в перший же рік після випуску. Відповідно до рейтингу MacLean's в категорії "Primary Undergraduate" університет посідає перше місце в провінції Онтаріо і п'яте по країні. Школа бізнесу університету вже протягом двох років отримує звання «Кращої школи бізнесу» на канадському конкурсі бізнес-факультетів.

В університеті імені Вілфреда Лоріера навчання можна поєднувати з роботою. В рамках співпраці університету з провідними канадськими компаніями у студентів, починаючи з другого року навчання, є можливість не тільки проходити практику і отримувати реальний досвід, а й працювати, як повноправний співробітник і отримувати зарплату.

Розташування кампусів

Кампуси університету розташовані в Брантфорд і Ватерлоо поруч з найбільшим містом в Канаді - Торонто. У Лоріер є третій кампус, в Китаї - в місті Чінцін.

  • Ватерлоо - маленьке містечко в штаті Онтаріо. Головний кампус знаходиться саме тут, всього лише в 100 км від Торонто. Це маленьке, затишне, але при цьому прогресивне місто. Тут безліч галерей, студій, музеїв, часто проходять фестивалі. Місто славиться своїми рекреаційними ресурсами, природою. Учасники Intelligent Community Forum з Ватерлоо були названі найбільш інтелектуальним співтовариством 2006 і 2007 року. Територія університету дуже велика, включає будівлі різних факультетів, два стадіони, спортивний комплекс, бібліотеку, гуртожитки, кав'ярні та ресторанний дворик.
  • Другий кампус знаходиться в місті Бренфорд, він постійно поповнюється новими корпусами і факультетами. На даний момент Брендфорд відомий своєю інноваційною програмою в рамках гуманітарних наук. Серед кращих програм цього кампусу - вивчення закону і суспільства, лідерства, журналістики, прав людини, а так само медичні програми.
  • У місті Кітченер знаходиться факультет соціальної роботи, який у 2006 році переїхав сюди з Ватерлоо. Тепер в самому центрі міста Кітченер, в історичній будівлі знаходиться понад 280 студентів, які навчаються на післядипломних програмах, пов'язаних саме з соціальними роботами.

Навчальні програми

Факультети в університеті:

  • Гуманітарні науки
  • Природничі науки
  • Бізнес і економіка
  • Музика
  • Громадські науки
  • Педагогіка
  • Соціальна робота

На факультетах університету пропонується широкий спектр різних програм. На кожному факультеті є комбіновані, а також унікальні програми, що дозволяють отримати "подвійний" ступінь бакалавра: бізнес плюс комп'ютерні науки та комп'ютерна електроніка; бізнес плюс математика та ін. Університет знаменитий і своєю бібліотекою, в якій за 100 років існування зібрано понад 1,8 мільйонів книг і журналів, а також є доступ до 9000 видань на електронних носіях.

Необхідні для вступу вимоги:

Свідоцтво / диплом про повну загальну середню / вищу освіту

TOEFL - від 560 (220) або IELTS 7.0 - для бакалаврських програм

TOEFL 580-600 - для магістерських програм

Ступінь бакалавра з результатом не нижче 4,5; TOEFL від 237; GMAT від 550; досвід роботи від 2-х років; 1 академічне, 2 професійних рекомендаційні листи - для МВА

Види проживання

Університет пропонує проживання в гуртожитках трьох типів.

1. Готельного типу (чоловічі, жіночі, загальні). Одно- і двомісні кімнати з усіма зручностями, кухня на поверсі, ландромат, ТВ, інтернет, телефон, холодильник.

2. Квартирного типу. 4 одномісні кімнати в апартаментах. Загальна кухня, 1 ванна кімната на двох чоловік. Загальна кімната + їдальня. У будівлі - ландромат, більярд.

3. Студентські будинки. Одномісні кімнати в будинках на кілька людей. 1 ванна кімната на двох чоловік, загальна кухня.

Університет пропонує допомогу з орендою квартири для студентів і в підборі сімей для проживання бажаючих.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49 
☎+38 (063) 954-49-49

Ел.адреси:
✉ uzhgorod@studyplus.com.ua
✉ kiev@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork

Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!