The University of Winnipeg

Опис закладу

У рейтингу канадських вищих навчальних закладів University of Winnipeg протягом багатьох років займає лідируючі позиції.

Незважаючи на те, що офіційний статус університету навчальний заклад отримав в 1967 році, його вік більш ніж поважний - понад 140 років. Університет був створений на базі Manitoba College (1871 г.) та Wesley College (1888 г.), які в 1938 році об'єдналися в United College.

Сьогодні Університет Вінніпега цікавий своїми унікальними бакалаврськими та магістерськими програмами, для студентів є близько 800 курсів у більш ніж в 40 тематичних напрямках. Унікальними в своєму роді є, наприклад, гуманітарні програми досліджень в області прав людини або в сфері вирішення проблем корінного населення.

Основні переваги навчання у The University of Winnipeg:

 • Ви отримаєте якісну освіту в університеті, при цьому за прийнятну ціну.
 • Ви можете вступити прямо на магістратуру, не отримуючи при цьому попередню освіту в Канаду!
 • Університет з багаторічним досвідом, який відстежує всі сучасні тенденції в сфері освіти.

Загальна кількість студентів університету - близько 10000, з них 600 - іноземні студенти з 68 країн. Благородна місія University of Winnipeg полягає в максимальній доступності вищої освіти для представників корінного населення Канади - на даний момент це близько 12% студентів-першокурсників, що є найвищим показником серед канадських ВНЗ. Крім того, при університеті створено спеціальний фонд пожертвувань (близько $3,7 млн.), завдяки якому навчання стало можливим для дітей, що належать до соціально незахищених і малозабезпечених категорій населення.

Види програм

Університет Вінніпега пропонує наступні програми своїм студентам:

 • Бакалаврат: пропонується можливість отримати ступінь бакалавра в ґалузі науки, мистецтв, кінезіології, бізнесу та економіки, а також у сферах, що розвиваються - наприклад, екологічні дослідження, програмування, права людини, знання корінних народів, соціальні проблеми інвалідизації тощо.
 • Магістратура: отримати ступінь магістра Ви можете в 13 сферах. Серед них - прикладна інформатика і суспільство, біонауки, технології і публічна політика, культурологія, менеджмент, історія, релігієзнавство та інші.
 • English Language Program (ELP): програма для іноземних студентів, що включає курси загальної, академічної, інтенсивної англійської, отримання сертифікатів «Досвід роботи в Канаді» і «Сертифікат вчителя ESL». ELP має акредитацію для тестування по СanTEST і IELTS.
 • Програма післядипломної підготовки PACE: програма, націлена на отримання досвіду при підготовці до роботи в Канаді. Програма дозволяє повністю зануритися в канадську культуру, брати участь в різних заходах, а також у святкуванні державних свят. Навчання проходить в маленьких класах, що сприятливо впливає на швидкість засвоєння знань.
 • Collegiate: це старша школа при університеті для учнів 9-12 класів. Це ідеальний варіант для того, щоб успішно продовжити здобувати освіту вже в вищих навчальних закладах.

Вимоги до вступу

Прямий вступ на бакалаврат:

 • Вік: від 17 років
 • Вимоги: знання англійської мови (IELTS 6.5 / TOEFL 80 / CanTEST 4.5 з аудіювання і читання, 4.0 з писемності), високий бал атестата
 • Тривалість програми: 3-4 роки

Прямий вступ на магістратуру:

 • Вік: від 20 років
 • Вимоги: диплом бакалавра, знання англійської мови (IELTS 6.5)
 • Тривалість програми: 1,5-2 роки

Види проживання

Розміщення студентів можливо в гуртожитках і студентських будинках на території університетського містечка. Студенти можуть обрати проживання в мебльованих номерах (одно- і двокімнатні блоки, апартаменти студіо) у гуртожитках, однокімнатних номерах із загальною кухнею та ванною в будинках спільного проживання, квартирах без меблювання. Також доступний варіант проживання з сім'єю - ідеальна можливість зануритися в канадський побут і практикувати англійську з місцевими жителями.

Численні кафе пропонують різні варіанти харчування, страви національних кухонь, салат-меню, приготовлені з екологічно чистих продуктів. За бажанням їжу можна готувати самостійно на кухні, оснащеній необхідною побутовою технікою і посудом; доступні послуги пральні (за окрему плату).

Додаткова інформація

Університетське студентське містечко, в розвиток якого за останнє десятиліття було вкладено близько $ 200 млн., розташоване в центральній частині міста і включає 16 будівель - це цілий комплекс житлових і навчальних приміщень. У Richardson College, Buhler Centre, Leatherdale Hall знаходяться лекційні аудиторії, приміщення для семінарських занять, презентацій, наукових конференцій, що обладнані сучасною комп'ютерною технікою, проекторами, відеоапаратурою.

У цих же будівлях можна знайти численні кафе, піцерії, ресторанчики з літніми майданчиками. До послуг студентів і викладачів масштабні споруди Wesley Hall і Convocation Hall, найбільший книжковий магазин, театральні та кіностудії, наукові та творчі лабораторії. Тут же знаходиться Axworthy Health and RecPlex - повноцінний спортивно-оздоровчий об'єкт, найбільше крите приміщення з натуральним трав'яним покриттям, сучасними біговими доріжками, де можна займатися футболом, легкою атлетикою, проводити масові заходи.

Бібліотека університету містить в своєму фонді близько 750000 книг, журналів, статей, копій дисертацій. Крім того, є колекції відео- і аудіоматеріалів, мікрофільмів, архів і збори матеріалів на цифрових носіях, що є інтелектуальною власністю університету. Інтернет-каталог і електронні бази даних дозволять швидко знайти потрібне джерело, або замовити його в будь-якій бібліотеці світу

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!