University of Windsor

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Університет Віндзор, який був заснований в 1857 році і на сьогоднішній день є одним з найстаріших і одним з кращих вузів Канади. Університет знаходиться в південній частині Онтаріо в місті Віндзор на березі річки Детройт. Університет Віндзора був заснований в 1857 році в статусі католицького коледжу, офіційний статус університету Віндзор отримав на 100 років пізніше. Нещодавно University of Windsor зазначив свою 50-ту річницю. В університеті панує доброзичлива атмосфера підтримки і взаємодопомоги. Студенти і викладацький склад відкриті для спілкування один з одним і завжди раді вітати іноземних студентів. Університет є членом Асоціації Британської Співдружності. Університет Віндзора включає в себе 9 факультетів. Найпопулярніший - факультет мистецтв і соціальних наук.

Переваги навчального закладу:

 • розташування в затишному південному містечку, на кордоні з США;
 • велика кількість іноземних студентів з приблизно 100 країн світу;
 • можливість отримати ступінь бакалавра за другою спеціальністю за 2 роки;
 • наявність шести резиденцій для проживання студентів;
 • багато програм включають в себе оплачувані стажування;
 • членство навчального закладу в Міжнародній асоціації університетів, Національної асоціації університетів Канади і асоціації Британської співдружності.

Розташування кампусів

Віндзор у своєму розпорядженні має власні сучасні студмістечка, що дає можливість жити разом з учнями і при цьому істотно скоротити статтю витрат на житло.

Навчальні програми

Факультети:

 • мистецтво і соціальні науки;
 • бізнес;
 • анатомія і фізіологія;
 • правові науки;
 • факультет кинесиологии;
 • юридична школа;
 • факультет сестринської справи;
 • факультет природних наук.

Необхідні для вступу вимоги

Перш за все необхідно мати атестат про отриману середню освіту (для вступу на бакалаврат). При цьому середній бал повинен бути не нижче 70-75% від максимально можливого. Для місця в магістратурі або в докторантурі слід мати документ про здобуту освіту попереднього рівня.

Студент повинен володіти англійською мовою на достатньому рівні для розуміння матеріалу. Мінімальний рівень за шкалою IELTS повинен становити не менше 6,5. Втім, Університет надає студент можливість пройти спеціальну мовну програму, яка забезпечить майбутнього студента достатнім рівнем володіння мовою.

Види проживання

Для студентів університет пропонує 6 гуртожитків: Cartier Hall, Laurier Hall, Macdonald Hall, Alumni Hall & Conference Centre, Electa Hall, Clark Residence. Двомісні та одномісні кімнати, оснащені всім необхідним. Можливий варіант житла за межами кампусу, університет пропонує всі можливі варіанти. Однак проживання в кампусі, дозволяє бути в центрі активного студентського життя.

Університетське містечко University of Windsor, займає величезну власну територію недалеко від центру міста Віндзора, дістатися до якого можна пішки або на велосипеді. На кампусі розташовано 50 будинків університетських корпусів, а також гуртожитки для іноземних студентів з усіма зручностями і харчуванням. Гордістю університету є 13 спортивних команд, що беруть участь в місцевих і національних чемпіонатах. У спортивному центрі The St Denis Centre є відкриті і закриті зали для занять атлетикою, басейн, зал для волейболу та баскетболу, що вміщає 5 тисяч глядачів, також на території кампуса є стадіон, який має акредитацію FIFA.

Для студентів таких відділень як бізнес, комп'ютерні технології в бізнесі, комп'ютерні технології, інженерія та фізика університет пропонує унікальну можливість за суміщенням навчання і роботи. Це програми на яких студент може вибрати елемент включеної практики і отримати канадський досвід роботи ще до випуску.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!