University of Saskatchewan

Університет Саскачевана - один з кращих в Канаді державних дослідницьких університетів, заснований ще в 1907 році. Величезний кампус університету розмістився на мальовничих берегах р. Південний Саскачеван у м. Саскатун - одному з економічно найсильніших міст провінції Саскачеван.

Університет, в якому пропонує навчання компанія STUDY PLUS славиться насамперед академічним успіхом своїх програм навчання вищої освіти - дипломних, сертифікаційних, програм бакалаврату, магістратури та докторантури; красою і продуманістю свого кампусу, а також індивідуальним підходом до потреб кожного свого студента.

Переваги навчального закладу

Університет Саскачевану - серед першої десятки в 2013 році і на 12 місці в 2014 році кращих медичних університетів Канади, згідно з дослідженням канадського бізнес-видання Maclean's - Maclean's Guide to Canadian Universities. У 2013 році університет також був 10-м серед кращих в Канаді, які пропонують в основному бакалаврські програми.

Згідно популярного світового рейтингу університетів Shanghai Academic Ranking, University of Saskatchewan - серед місць 301-400 в загальному рейтингу.

Міжнародний рейтинг QS 2014 ставить університет на наступні місця відповідно до викладання предметів: сільське і лісове господарство - 51-100; англійська мова та література - 151-200; природничі науки - 101-150; географія - 151-200.

Розташування кампусів

Кампус університету - один серед найкрасивіших і найбільш продуманих і комфортних в Канаді.

Саме на території University of Saskatchewan стоїть монумент геніальної української поетеси і письменниці, громадського діяча - Лесі Українки.

Особливо перші будівлі і більшість будівель кампуса були побудовані з місцевого вапняку сірого кольору, який згодом став одним із найбільш упізнаваних зовнішніх ознак університету. Кампус побудовано так, що основні будівлі розмістилися навколо зеленої території (the Bowl) і з'єднані тунелями і прохідними закритими містками, що особливо зручно взимку.

University of Saskatchewan має величезний комплекс фізичних активностей, поєднаний з Коледжем кінезіології. На території комплексу знаходяться три просторі спортивні зали, баскетбольні та волейбольні корти, тенісні корти (під відкритим небом) і для гри в бадмінтон, бігові доріжки під дахом, басейни, фітнес-центри, стіна для альпінізму, танцювальна студія, льодова арена, клініка спортивної медицини та багато іншого.

На кампусі студенти користуються кількома бібліотеками з багатющими навчальними ресурсами, одна з них також є на території мовного центру.

Навчальні програми

Університет Саскачевану має наступні коледжі з бакалаврськими програмами, програмами рівня диплома та сертифіката:

 • Коледж сільського господарства і біоресурсів
 • Коледж гуманітарних і природничих наук
 • Коледж освіти
 • Школа бізнесу Едварда
 • Коледж інженерії та машинобудування
 • Коледж кінезіології
 • Юридичний коледж
 • Медичний коледж
 • Коледж сестринської справи
 • Коледж фармації та дієтології
 • Школа з питань захисту та раціонального використання навколишнього середовища
 • Коледж ветеринарної медицини

Крім бакалаврських програм, магістерські та аспірантські програми доступні в близько 80 наукових колах.

Необхідні для вступу вимоги:

 • Наявність шкільного атестата
 • Виконана програма навчання з фокусом на певній сфері освіти (успіхи з профільних предметів)
 • Підтвердження знання англійської мови:

- TOEFL Ibt 80 (читання 19, слухання 19, говоріння 18, есе 18)

- IELTS 6,5

- Підтвердження знання мови від Мовного Інституту при Університеті

Види проживання

Під час навчання в мовному центрі при університеті, більшість студентів проживає в сім'ї, яку намагаються підібрати відповідно до основних вимог студента і з проживанням в місцях з хорошим транспортним забезпеченням. Проживання в канадській родині передбачає окрему кімнату і триразове харчування (обід пакується в школу).

Після закінчення першого семестру в мовному центрі (в деяких виняткових випадках з перших днів навчання), а також при навчанні на університетській програмі, можна проживати в одній з резиденцій університету.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!