Sheridan College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Sheridan College, який є політехнічним державним ВНЗ, який пропонує навчання як з технічних, так і з гуманітарних спеціальностей, причому в обох напрямках він вважається успішним навчальним закладом. Зокрема, данний колледж є володарем платинової нагороди в номінації «Краща школа бізнесу Канади». Однак своїй високій репутації коледж зобов'язаний перш за все розвитку таких напрямків як декоративне мистецтво, дизайн, кінорежисура і мультиплікація. Випускники Sheridan, що будують кар'єру в кіноіндустрії, неодноразово номінувалися на престижні нагороди в даній сфері, серед них є власники «Оскарів», «Еммі», «Джині». До числа своїх заслуг Sheridan відносить і премії від Американської кіноакадемії за найкращі короткометражні мультиплікаційні фільми, отримані двома його колишніми студентами.

Переваги навчального закладу

До переваг коледжу варто віднести його багаторічну співпрацю з низкою великих канадських ВНЗ, зокрема з університетом Торонто або університетом Йорка, з якими у нього розроблено серію спільних програм. Кредити, зароблені за такими програмами, можуть бути зараховані при вступі до інших навчальних закладів для продовження освіти, отримання другого диплома і т.п.

Знайти роботу за будь-якою з бажаних спеціальностей в провінції Онтаріо не складає особливих труднощів. За статистикою коледжу, більше 90% випускників починають успішну кар'єру саме в тій області, по якій вони проходили професійне навчання. Диплом коледжу має вагу і за межами Канади.

Розташування кампусів

У структурі Sheridan College на сьогоднішній день налічується 4 кампуси: два з них розташовані в місті Оквілл, один в Брамптон, а в 2011 р до них додався новий кампус в місті Міссіссага.

 • Trafalgar Road Campus ─ найбільший кампус, який знаходиться в центрі міста Оквілл. У ньому навчається близько 8000 студентів. Дістатися від нього до міжнародного аеропорту Торонто можна за 20-30 хвилин. Вулиці Оквілла рясніють історичними пам'ятками, а близькість його до озера Онтаріо робить місто улюбленим місцем відпочинку місцевого населення і туристів з різних країн.
 • Skills Training Centre ─ ще один кампус в Оквіллі розташований в 5 хвилинах пішої ходи від Trafalgar Road. Цей кампус вважається одним з кращих освітніх центрів провінції Онтаріо.
 • Davis Campus знаходиться в «Місті квітів» ─ Брамптон. Кампус розрахований на 5000 студентів. Брамптон ─ затишне, чисте і гарне місто, в якому будь-хто відчує себе як вдома.
 • Hazel McCallion Campus рік тому відкрив двері для перших 2000 студентів, але в найближчі роки його територію планують значно розширити. Кампус розташований в Міссіссазі, шостому за величиною місті Канади, в якому зосереджені офіси канадських філій найвідоміших міжнародних компаній і фінансових установ.

Навчальні програми

Серед запропонованих коледжем програм є бакалаврські, магістерські, післядипломні, підготовчі, але особливо популярні серед студентів з різних країн світу професійні (Сертифікатні) програми. По-перше, навчання за такими програмами триває всього 2-3 роки, по-друге, саме серед них можна знайти ті рідкісні спеціальності, заради яких абітурієнти віддають перевагу Sheridan College. Але найголовніше ─ володарі професійних сертифікатів зазвичай можуть розраховувати на найпрестижніші і вигідні варіанти працевлаштування. Всього в арсеналі коледжу налічується понад 130 програм різного рівня навчання.

 • Підготовчі курси - 1 рік. Початок програми: вересень, січень (в залежності від програми). Вартість від CAD 15326
 • Дипломні програми - 2-3 роки. Початок програми: вересень, січень. Вартість від CAD 15125
 • Бакалаврат - 4 роки. Початок програми: вересень, січень. Вартість від CAD 24330
 •  Післядипломні програми - 1 рік. Початок програми: вересень, січень. Вартість від CAD 16407

Необхідні для вступу вимоги до володіння англійською мовою:

 • Для бакалаврських програм: TOEFL iBT 88 (мінімальний бал 21 в кожній частині) або IELTS 6.5
 • Для дипломних та сертифікаційних програм: TOEFL iBT 80 (мінімальний бал 20 в кожній частині) або IELTS 6.0
 • Для післядипломних сертифікаційних програм: TOEFL iBT 88 (мінімальний бал 21 в кожній частині) або IELTS 6.5
 • Для програми підготовки фармацевтів Pharmacy Technician: TOEFL 91 або IELTS 6.5

Види проживання

Sheridan College пропонує розміщення в резиденціях на території кампусів і за їх межами.

 • Резиденції. Коледж надає студентам на вибір розміщення на базі 2-х кампусів: Davis Campus, Trafalgar Campus. Обидва кампуса мають розвинену студентську інфраструктуру - бібліотеки, лабораторії, кафе, пральні. Є навіть власні кінотеатри. Обидві резиденції розміщуються недалеко від навчальних кампусів, що дуже зручно.

Кількість апартаментів в резиденціях: Davis Campus - 177 апартаментів, для 354 студентів, Trafalgar Campus - 173 апартаменти, розміщення для 346 студентів. Всі студенти живуть в одномісних кімнатах, кожен апартамент складається з 2-х спалень, загального санвузла і загальної кухні. Вартість такого розміщення від CAD 6000 в рік.

 • Розміщення поза кампуса. Sheridan College має контракт зі службою, що допомагає студентам підбирати житло. На сайті цієї служби в будь-який момент можна зробити підбір житла - знайти квартиру, апартаменти, будинок або сусіда по квартирі. Вартість житла за межами кампуса від CAD 750 в місяць.

На сьогоднішній день коледж має широку популярність не тільки серед канадських, але також і серед іноземних студентів з усього світу завдяки високій якості пропонованих програм в області анімації, ілюстрації, режисури і кіновиробництва (кіно і мюзикл), декоративних мистецтв, дизайну та ін. Творчих напрямків.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!