Seneca College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі: Seneca College

Починаючи з 1967, Seneca Сollege пропонує якісну освіту за 260 різними освітніми програмами. На сьогоднішній день це найбільший державний коледж країни - тут навчаються близько 108,000 студентів. Серед відомих випускників Seneca Сollege: дизайнер комп'ютерної графіки Джованні Накпіл («Пірати карибського моря», «Зоряні війни, епізод 2»), відома канадська журналістка і телеведуча Беверлі Томсон, відомі бізнесмени, вчені та політики.

Seneca College розташований в Торонто і складається з 8 кампусів. На сьогоднішній день Торонто - це одне з найбільш екологічно чистих і безпечних міст Канади, а також є багатонаціональним містом, де більше половини населення - емігранти з інших країн. Кампуси коледжу - ультрасучасні студентські містечка, з високотехнологічним обладнанням навчальних корпусів, в розпорядженні студентів 6 000 комп'ютерів останнього покоління, бібліотеки та лабораторії. Щорічно уряд розглядає програми навчання, вносить в них зміни і регулює кількість місць навчання відповідно до вимог ринку праці. Випускники коледжу впевнені в своєму подальшому працевлаштуванні.

Інфраструктура коледжу включає в себе: сучасний фітнес-центр, хокейну арену, спортивний зал із майданчиками для волейболу, баскетболу та бадмінтону. Є футбольне поле, тенісні корти, майданчики для пляжного волейболу. Для навчання надаються сучасні аудиторії, лекційні зали, бібліотека, Інтернет, комп'ютерні класи. На території кампусів розташовані магазинчики і кафе.

Коледж отримав заслужене світове визнання завдяки навчальним програмам, які орієнтовані на подальшу побудову кар'єри, високопрофесійному викладацькому складу, відданим співробітникам і успішним випускникам. За власною статистикою Seneca College, 93% його випускників працевлаштовуються протягом перших 6 місяців після завершення навчання.

Студенти вчаться не тільки в класах і лабораторіях; вони також працюють над великими проектами, виконують завдання для різних компаній і організацій, завдяки чому отримують навички, необхідні для подальшого працевлаштування та роботи. Якщо протягом робочих семестрів студенту вдається завоювати прихильність керівника практики, то він цілком може розраховувати на місце в цій компанії.

Викладачі та співробітники Seneca College приділяють велику увагу тому, щоб усі програми і курси коледжу залишалися сучасними і відповідали останнім тенденціям.

Види програм

Міжнародні студенти Seneca College можуть вибирати з більш ніж 160 різних дипломних програм і програм бакалаврату. Студенти, які вже мають вищу освіту, можуть вступити на одну з постдипломної програм PGC.

Після закінчення навчання іноземні студенти мають можливість працювати в Канаді протягом 3 років. Деякі програми навчання передбачають оплачувану практику на 2-му і 3-му курсах у великих компаніях і, як правило, роботодавці високо оцінюють рівень знань і практичних навичок випускників Seneca College.

Після закінчення навчання всі випускники можуть продовжити навчання на програмах магістратури.

Популярні програми коледжу:

Certificate / Diploma Program (отримання спеціальності)

 • Тривалість програми: 2 семестри (отримання сертифіката); 4 семестрів (отримання диплома)
 • Початок програми: вересень, січень або травень (в залежності від програми)
 • Вимоги для вступу на програму: атестат про повну загальну середню освіту, високий рівень знання англійської мови (TOEFL 80, IELTS 6.0)

Degree Program (бакалаврат)

 • Тривалість програми: 4 академічних роки;
 • Початок програми: вересень;
 • Вимоги для вступу на програму: атестат про повну загальну середню освіту, високий рівень знання англійської мови (TOEFL 84, IELTS 6.5).

Post-Graduate Certificate (післядипломна освіта - еквівалент магістратури)

 • Тривалість програми: 2 семестри (8-12 місяців);
 • Початок програми: вересень, січень або травень (в залежності від програми);
 • Вимоги для вступу на програму: диплом бакалавра в будь-якій сфері (або студент останнього курсу), високий рівень знання англійської мови (TOEFL 88, IELTS 6.5).

Вимоги до вступу

Вимоги для вступу на програми бакалаврату:

 • Диплом про повну загальну середню освіту (середній бал не менш 3 за п'ятибальною системою);
 • Результати тестів TOEFL або IELTS.

Вимоги для вступу на магістратуру і короткострокові дипломні програми:

 • Диплом бакалавра (диплом про вищу освіту, в залежності від вибору програми)
 • Результати тестів TOEFL або IELTS.

Види проживання

Всі кампуси коледжу надають студентам гуртожиток з мебльованими 2-х місцевими номерами із загальною ванною і кухнею. У кімнатах є телефон, кабельне телебачення, Інтернет. На кухні встановлено холодильник, мікрохвильову піч. Поблизу розташовуються магазини, парковки, кафе. Студенти можуть користуватися послугами пральні.

Всі кампуси оснащені фітнес-центрами, кафетеріями, спортивними майданчиками, зонами відпочинку для студентів.

Також студентам пропонується можливість проживання в орендованій квартирі або в приймаючій канадській родині. Надається підтримка і допомога з боку коледжу.

Додаткова інформація

Seneca College має власний Інститут англійської мови, що забезпечує підготовку з англійської мови для іноземних студентів, яким не вистачає знань для початку навчання.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!