Royal Roads University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у одному з найбільш незвичайних державних вузів Канади - Royal Roads University (RRU, Університет Роял Роадс), знаходиться в передмісті Вікторії - столиці провінції Британська Колумбія. Університетський кампус розташований на території 260 гектарів на океанському узбережжі, в парку Хетлі. Стародавній замок Хетлі і прилеглі парки складають ансамбль, що приваблює туристів з усіх куточків світу.

Інфраструктура

Дістатися до Вікторії з міжнародного аеропорту м. Ванкувера можна літаком (за півгодини), або на поромі ─ дорога при цьому буде в 3 рази довшою, зате багатшою враженнями. Можливий також автобусний трансфер з аеропорту безпосередньо до ресепшену RRU. Університетське містечко організоване таким чином, що всі необхідні студенту служби зосереджені в безпосередній близькості один від одного. Навчальні корпуси, бібліотека, комп'ютерний центр, наукові лабораторії, кафе, рекреаційний центр, студентські резиденції ─ перехід з однієї будівлі в іншу займає кілька хвилин і доставляє масу задоволення, оскільки всі дороги проходять через мальовничі сади Hatley. Що стосується адміністративних офісів, вони розміщуються в колишній резиденції віце-губернатора Вікторії, шотландському замку Hatley Castle. Інтер'єри всіх будівель вражають бездоганно доглянутим виглядом, що нагадує про атмосферу старої доброї Англії, проте всі приміщення оснащені за останнім словом техніки і знаходяться під цілодобовою охороною і відеоспостереженням.

Репутація

До теперішнього моменту університет остаточно втратив військову спрямованість: пропоновані ним спеціальності є абсолютно цивільними, але від цього не менш привабливими для абітурієнтів. Особливо досяг успіху цей вуз в підготовці фахівців в області бізнесу. Розроблена в RRU програма післядипломної освіти з міжнародного менеджменту в 2009 р зайняла 2-е місце серед університетських програм аналогічного змісту, а також увійшла до першої п'ятірки рейтингу канадського аналітичного видання Corporate Knights Magazine. Один з найменших університетів в країні, Royal Roads University славиться своїми великими партнерськими зв'язками. Практично з моменту заснування RRU входить в асоціацію університетів і коледжів ─ Association of Universities and Colleges of Canada, під егідою якої працює близько сотні відомих канадських вузів.

Royal Roads University має репутацію вузу з надзвичайно сильним професорсько-викладацьким складом ─ по даному параметру він незмінно лідирує в рейтингах, що складаються за результатами незалежних опитувань. Особливо відчутною є підтримка педагогів щодо іноземних студентів, яким в університеті створені найбільш сприятливі умови не тільки для адаптації, але і для процесу навчання в цілому. Заняття проводяться в невеликих групах і зазвичай бувають націлені на досягнення загального результату, що вимагає від кожного студента максимальної самовіддачі і привчає його до роботи в команді.

Види програм

Навчання в RRU можна проходити за різними програмами, серед яких переважають бакалаврські, розраховані на 4 роки, але при бажанні студент може винести бакалаврську підготовку за інтенсивною схемою всього за 3 роки. У прискореному темпі можна пройти і магістерську програму і отримати престижну вищу міжнародну освіту після 4 років навчання. Крім цього в університеті спеціально для іноземців розроблені бакалаврські програми з заниженими вимогами до рівня англійської. Широко практикуються в RRU програми дистанційного навчання, як повного, так і поєднаного з традиційними академічними заняттями в кампусі.

University Bridging Program (підготовка до вступу на бакалаврат)

• Тривалість програми: 1 семестр (близько 4 місяців);

• Вимоги для вступу на програму: наявність атестата про повну загальну середню освіту, рівень володіння англійською мовою IELTS 4.5;

Програма призначена для тих, кому необхідно підвищити рівень володіння англійською мовою перед надходженням на бакалаврат чи програму підготовки до вступу на магістратуру. Завдяки цій програмі студенти вчаться працювати з академічними текстами, проводити дослідження, а також писати наукові роботи. По завершенню програми студенти вступають на перший курс бакалаврату університету Royal Roads University або на програму Pre-Master's Program.

Вартість навчання: $ CAD 6,300 за програму.

Undergraduate Degree (вступ на бакалаврат)

• Тривалість програми: 4 роки;

• Вимоги для вступу на програму: атестат про повну загальну середню освіту з хорошим середнім балом; IELTS 5.5; високий бал з математики; 3 роки досвіду за фахом (тільки для Entrepreneurial Management).

Студенти мають можливість навчатися на наступних спеціальностях: Sustainability and International Business; Entrepreneurial Management (тривалість навчання 3 роки); Professional Communication; Justice Studies; Global Tourism Management; International Hotel Management (тривалість навчання 3 роки). По завершенню навчання студенти отримують диплом бакалавра університету Royal Roads University.

Вартість навчання: від CAD $ 8,000 за семестр.

Pre-Master's Program (підготовка до вступу на магістратуру)

• Вік: від 20 років;

• Тривалість програми: 1 семестр (близько 4 місяців);

• Вимоги для вступу на програму: диплом бакалавра або спеціаліста, рівень володіння англійською мовою IELTS 5.5, досвід роботи за фахом щонайменше два роки.

Крім мовної підготовки, студенти цієї програми отримують навички академічної роботи. Програма магістерської підготовки, призначена тим студентам, які потребують підвищення рівня володіння англійською мовою, а також навчальних навичок, необхідних для навчання в магістратурі. По завершенню програми, студенти вступають до магістратури університету Royal Roads University за такими спеціальностями: Global Management; Tourism Management.

Вартість навчання: $ CAD 8,925 за програму.

Graduate Degree (надходження на магістратуру)

• Вік: від 20 років;

• Тривалість програми: 1 рік;

• Вимоги для вступу на програму: диплом бакалавра; IELTS 6.5, досвід роботи від двох років за фахом;

Студентам пропонуються наступні спеціальності: Global Management; Tourism Management. По завершенню навчання студенти отримують диплом магістра університету Royal Roads University.

Вартість навчання: від CAD $ 28,880 за програму.

Види проживання

Royal Roads University надає 2 варіанти проживання для студентів - проживання в приймаючій сім'ї та проживання в знімних квартирах або апартаментах.

Приймаюча сім'я - можливість для іноземного студента швидко інтегруватися в життя країни, розібратися у всьому і відчувати себе далеко від будинку комфортно і захищено. Таке проживання дає можливість студенту створити своє коло спілкування з небайдужих людей, які допоможуть, підкажуть, порадять і розберуться разом в чомусь складному. Студенти, які проживають у приймаючих сім'ях, також забезпечуються повноцінним харчуванням - сніданками, обідами і вечерями. За вечерею збирається вся родина і ділиться враженнями за день, планами на майбутнє і т.д. Вартість такого проживання від CAD 3600 в семестр, включаючи триразове харчування. Не зайвим буде зазначити, що в цьому університеті таке проживання є обов'язковим для студентів, яким не виповнилося 19 років.

Проживання в апартаментах. Університет має в своєму розпорядженні міжнародний відділ, який допомагає студентам підібрати квартиру або будинок, відповідно до їх вимог. Для тих студентів, які хочуть незалежності або звикли жити одні - це вкрай зручний варіант. Ціни університет надає за запитом.

Додаткова інформація

Оскільки університетський кампус розташований в історичному місці, цілком логічно, що догляд за цією пам'яткою покладається на співробітників і студентів RRU. Замок Хетлі і прилеглі до нього сади в італійському і японському стилі відкриті для відвідувань численними туристами з різних куточків світу, тут знімалися такі відомі кінострічки як «Люди Х» і «Полтергейст» ─ все це вже само собою є непоганою практикою для майбутніх фахівців в сфері комунікацій, туристичного та готельного бізнесу, охорони навколишнього середовища і т.п.

Стажування та працевлаштування

Характерний для всіх програм університету акцент на практику і відточування професійних навичок майбутніх фахівців ─ запорука високої якості освіти в Royal Roads University. Випускники цього вузу можуть сміливо претендувати на ключові пости в американських, австралійських і інших міжнародних компаніях. Диплом RRU високо котирується і на канадському ринку праці, що відкриває перед іноземцями, які пройшли навчання в цьому університеті, найсприятливіші умови для імміграції до Канади.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!