OMNI College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Коледж OMNI (OMNI College) - установа середнього професійного навчання, що займається підготовкою молодших медичних працівників. Він був заснований в 1999 р. містером Роном Беркі, який сам колись працював медбратом. У коледжі надзвичайно високі показники: більше 95% студентів, які здають іспит на отримання ліцензії канадського молодшого медпрацівника, роблять це успішно. Коледж OMNI розташований в Річмонді, передмісті Ванкувера.

Чому варто вибрати OMNI?

• Коледж акредитований і володіє ліцензією Центру професійної перепідготовки Британської Колумбії.

• Комплексні навчальні програми включають в себе лекції та практичні заняття, які максимально наближені до реальних умов роботи. Крім цього, програма охоплює заняття канадської культури та англійської мови.

• Всі викладачі галузі - професіонали в галузі охорони здоров'я. Уже одна їхня репутація змушує абітурієнтів вибирати OMNI з ряду подібних навчальних закладів.

• Коледж підтримує міцні зв'язки з партнерами з галузі охорони здоров'я, так що у його випускників дуже хороші шанси знайти роботу.

• Кампус розташований недалеко від одного з найбільш жвавих міст світу Ванкувера, в п'яти хвилинах від Ванкуверського міжнародного аеропорту, в 20 хвилинах від ділового центру і в безпосередній близькості від SkyTrain, автобусної зупинки і шопінг-центру.

Починаючи з 1999, понад 95% випускників Омні коледжу успішно склали іспит на сертифікат медсестри / медбрата в Канаді, - цей показник набагато вищий, ніж в інших коледжах Канади. Акредитація Міністерства додаткової освіти Британської Колумбії і Ради Британської Колумбії з міжнародної освіти, а такж EQA, PCTIA.

Вступні вимоги для спеціальностей: 

• диплом про медичну середню освіту на батьківщині;

• мінімум +1125 годин роботи за фахом протягом останніх 4 років;

• IELTS 5.5, або TOEFL / TSE 500/40, або CELBAN 6 (для просунутого курсу-IELTS 6.5 або еквівалент);

• успішне проходження співбесіди;

• для просунутого курсу - комплексне тестування;

Вступні вимоги для додаткових курсів:

• IELTS чи TOEFL від 3 (для Medical terminology and communication - від 5.5), або еквівалентний, або проходження OMNI тесту з англійської мови;

• успішне проходження співбесіди

Види програм

Програма для іноземних медсестер (Program for Internationally Educated Nurses) дозволяє отримати необхідні знання, необхідні для успішного складання іспиту для отримання ліцензії медсестри / медбрата в Канаді, і включає в себе наступні предмети:

1. Медична термінологія і засоби комунікації

2. Підготовка до тесту CELBAN (тест на рівень володіння англійською мовою, єдиний, який приймається до розгляду і ліцензує медсестер органів Британської Колумбії)

3. Особливості канадської медсестринської допомоги

4. Підготовка до роботи і до здачі іспиту на отримання ліцензії (CRNE або CPNRE)

5. Практична частина

6. Розвиток лідерських якостей

Для того, щоб познайомитися з коледжем, працює програма "Студент на один день", яка дозволяє познайомитися з технічними можливостями коледжу, поговорити з тими, хто в ньому навчається, обговорити з академічним консультантом оптимальний напрямок навчання та майбутньої кар'єри в охороні здоров'я.

Canadian nursing review, канадський молодший медичний працівник (основний курс)  (18 місяців)

Canadian nursing review (advanced), канадський молодший медичний працівник (просунутий курс)  (12 місяців)

Додаткові курси

  • Canadian English Language Benchmarks Assessment for Nurses (CELBAN) - Канадський варіант англійської мови для медпрацівників (Річмонд, 4 тижні).
  • Medical terminology and communication - Медична термінологія і комунікація (Річмонд, 18 тижнів).

Види проживання

Проживання в сім'ї

Місто Ванкувер щорічно запрошує сотні іноземних студентів, і багато хто з них вважають за краще проводити свої перші кілька місяців, проживаючи разом з родиною в Канаді. Це відмінний спосіб швидко дізнатися про культуру Канади, а також якомога частіше практикувати свої мовні навички.

Є кілька агентств з розміщення в сім'ї, які спеціалізуються на наданні допомоги іноземним студентам в пошуку відповідного місця для життя, тому учні можуть знайти свій будинок далеко від дому. Агентства з розміщення зазвичай стягують плату за послугу, так як вони повинні попередньо відібрати сімейні родини для забезпечення безпечного і підтримуваного будинку, перш ніж пропонувати його студентам.

Коледж OMNI проводить попередню перевірку місцевих варіантів проживання в сім'ї, і у нас є вибрана група доброзичливих і надійних постачальників послуг для сімейних гостей, доступних для студентів OMNI. Проживання в апартаментах, а також додаткові послуги в аеропорту заброньовані безпосередньо в агентстві по розміщенні в сім'ї.

Після реєстрації в OMNI College ви будете направлені в список довірених постачальників на вибір.

Інше розміщення

Деякі учні можуть вибрати жпроживання у своїй власній квартирі або знайти сусіда по кімнаті. Коледж OMNI може також допомогти Вам, направляючи Вас в відповідні джерела.

 

Менеджери компанії Study Plus із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!