Memorial University of Newfoundland

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Меморіальний університет Ньюфаундленду - це мультидисциплінарний державний університет, який займається викладацькою та дослідницькою діяльністю, який знаходиться в Сент-Джонс, Ньюфаундленд і Лабрадор, Канада. ВНЗ пропонує безліч навчальних програм в таких областях, як антропологія, археологія, комунікації, письменницька справа, економіка, гендерні науки, лінгвістика, філософія, соціологія і т.д. У чотирьох кампусах ВНЗ навчається 18 500 студентів, а по всьому світу живе і працює понад 85 000 випускників університету.

При університеті діє Міжнародний відділ - International Student Association, який надає іноземним студентам необхідну підтримку, допомогу в оформленні документів і розселення.

Переваги навчального закладу

 • Висока якість освіти і новітні технології в навчанні;
 • Одні з кращих програм по морським спеціальностями в світі;
 • Одні з найнижчих цін на вищу освіту;
 • Індивідуальний підхід в навчанні;
 • Щорічний розподіл стипендій, в тому числі для тих, хто навчається на контрактній основі.

Меморіальний Університет Ньюфанундлена є найбільшим в Атлантичній частині Канади і єдиним вищим навчальним закладом провінції Ньюфаундленд і Лабрадор. Незважаючи на це, університет був одним з перших, хто став залучати до своїх стін іноземних студентів. Саме цей ВНЗ став одним з лідерів по активному впровадженню в навчальний процес комп'ютерних технологій і використанню можливостей всесвітньої мережі Інтернет. П'ять років тому Університет оголосив про спільний з провінцією амбітний проект по розробці газових і нафтових родовищ. Метою проекту є зміцнення статусу провінції як міжнародного лідера в індустрії енергоресурсів.

Університет пропонує програми, які відповідають найвищим вимогам. Деякі з них є дійсно унікальними. Наприклад, Інститут Океанології, який входить до складу Університету, пропонує наступні спеціальності: кораблебудування, навігаційну справу, океанологію, і ін.

В університеті діє багато клубів за інтересами, включаючи навіть любителів брейкдансу і кіноманів. Щорічний карнавал, спортивні заходи, культурні фестивалі, запальні дискотеки і університетський бар, створюють неповторну атмосферу радості, молодості і дружби. Випускниками цього університету стали відомі телекоментатор Рекс Мерфі, письменник Уайн Джонстон, лідер музичного гурту Алан Дойлі і багато інших.

Навчальні програми

Факультети:

 • мистецтво;
 • бізнес-адміністрування;
 • фундаментальна освіта;
 • інженерія;
 • медицина;
 • природничі науки.

Необхідні для вступу вимоги

 • Атестат про повну загальну середню освіту або диплом про вищу освіту (в залежності від програми);
 • Сертифікат TOEFL - 213 або IELTS - 6.5.

Види проживання

Проживання можливе як в гуртожитку, так і за межами кампуса в приватних будинках і квартирах. В університеті існує два типи резиденцій: традиційні гуртожитки (чоловічі, жіночі і спільні), а також квартири, в яких часто живуть студенти, які перебувають у шлюбі. Як правило, першокурсники мають перевагу заселення в гуртожитки.

 

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до співробітників компанії STUDY PLUS, які радо нададуть Вам консультацію з  будь-яких питань стосовно навчання в Канаді, здобуття вищої освіти або підбору навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!