Langara College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Langara - провідний державний вищий навчальний заклад Канади, розташований в Ванкувері. Коледж функціонує вже більше 50-ти років, він починав свою діяльність як частина Vancouver City College, але в 1994р. був офіційно зареєстрований як незалежний навчальний заклад. Langara є членом організації Colleges and Institutes Canada, яка контролює високі стандарти викладання. Щорічно в коледж надходять більше 20 тис. студентів з 80-ти країн світу.

Коледж пропонує великий вибір програм з різних напрямків для випускників шкіл і бакалаврів: підготовку та трансферні програми в провідні університети Британської Колумбії, дипломні та сертифікатні програми, післядипломні програми, програма академічної англійської.

Програми підходять як для тих, хто хоче здобути вищу професійну освіту в короткі терміни, за 1-2 роки, так і для тих, хто планує подальше навчання в університетах.

Langara співпрацює з провідними університетами Канади, які зараховують дисципліни, пройдені в коледжі в рахунок майбутнього диплома: University of British Columbia, University of Victoria, University of Saskatchewan, Queen's University, Simon Fraser University.

Студенти займаються в невеликих групах, що дозволяє приділити персональну увагу кожному. Викладачі коледжу - професіонали з усього світу, які протягом усього курсу допомагають іноземним студентам досягти їх академічних цілей.

У коледжі діє унікальна програма Langara Plus, яка передбачає участь студентів в численних академічних семінарах, рекреаційних та соціальних заходах, семінарах по життєвим навичкам. Крім того, у студентів є можливість взяти участь в прикладних дослідженнях, результати яких застосовуються в практичній роботі партнерських компаній коледжу.

Langara в своєму розпорядженні має два кампуси, головний з яких розташований на великій зеленій території, недалеко від центру міста і включає 8 будівель. Коледж має власні лабораторії і потужну науково-технічну базу. Інфраструктура коледжу включає все необхідне для навчання та саморозвитку, на території навіть є дитячий сад для дітей 1,5-5 років.

Переваги навчання в Langara:

• Престижний державний вуз;

• Великий вибір програм з різних напрямків;

• Висока якість навчання за невисоку вартість;

• Велика сучасна інфраструктура;

• Розташування в одному з кращих міст світу.

Ванкувер вже багато років поспіль визнається одним з кращих міст в світі для життя. Це мальовниче місто на березі Тихого океану. Ванкувер оточують праліси, в самому місті безліч чудових парків і пляжів. Обов'язково варто відвідати парк Капіла, каньйон Капіла з підвісним старовинним мостом, парк Стенлі, ботанічний парк королеви Єлизавети, сад Ван Дусена.

Інфраструктура: навчальні корпуси, науково-технічний корпус, велика бібліотека, паркінг, кілька кафе і магазинів, лабораторії: біологічні, хімічні, антропологічні, комп'ютерні, географічні, медіа, фото, кінезіологічні, фізичні, видавничі, дитячий сад, центр кар'єрного розвитку, студії мистецтв, окрема спортивна будівля з баскетбольними, волейбольними, бейсбольними кортами, тренажерним залом.

Дипломні програми для вступу на бакалаврат

• Тривалість навчання: 2 роки

В рамках трансферних програм студенти вивчають академічну англійську мову і ряд профільних предметів, які викладаються в університетах-партнерах коледжу.

Це провідні рейтингові вузи Британської Колумбії, в які дуже важко вступити на 1-й курс через високі вступні вимоги. Серед них: University of British Columbia, University of Victoria, University of Saskatchewan, Queen's University, Simon Fraser University.

Програма дозволяє при подальшому перекладі на бакалаврат в університет-партнер зарахувати пройдені предмети в Langara College і вступити відразу на 3-й курс. Після закінчення програми коледжу для отримання ступеня бакалавра потрібно ще 2 роки навчання в обраному університеті.

На вибір студентам пропонується величезний вибір спеціальностей в таких областях:

• Мистецтво (мистецтвознавства, творче письмо, філологія)

• Бізнес (комерція)

• Точні науки і технології (біоінформатика, біологія, хімія, фізика)

• Гуманітарні та соціальні науки (захист навколишнього середовища, соціологія, політика)

• Медицина (медсестринська справа)

Бакалаврат

• Тривалість навчання: 4 роки.

Спеціалізації:

Бізнес-адміністрування (бухгалтерський облік, бізнес-менеджмент, міжнародний бізнес-менеджмент, менеджмент маркетингу).

Сертифікатні та дипломні програми

• Тривалість навчання сертифікатної програми: 1 рік

• Тривалість навчання дипломної програми: 2 роки

Дані програми дозволяють отримати практичні навички для роботи в певній сфері за допомогою професіоналів-практиків.

Спеціалізації: бухгалтерський облік, прикладні науки для інженерії, мистецтво і наука, бізнес-менеджмент, кримінальне судочинство, комп'ютерна наука, дизайн, вихователь, асистент викладача, мистецтво кіно, інженерія, фінансовий менеджмент, фінансові послуги, образотворче мистецтво, інтернет- і веб-технології, журналістика , кінезіологія, організація дозвілля, бібліотека та інформаційні технології, менеджмент маркетингу, менеджмент громадського харчування, фотографія, видавництво, соціальний працівник, театральне мистецтво, організатор рекреаційних програм.

Післядипломні програми

• Тривалість навчання - 1-2 роки

Дані програми спеціально розроблені для тих студентів, у яких є диплом бакалавра і хто хоче поглибити свої знання в певній сфері.

Спеціалізації: бухгалтерський облік, бізнес-адміністрування, менеджмент маркетингу, прикладне планування, веб- і мобільний дизайн, логістика, журналістика, медсестринство, 3-D анімація.

Англійська для академічних цілей

• Тривалість навчання: від 14-ти тижнів

Курс розроблений для студентів, чий рівень англійської мови є недостатнім для вступу на програми вищої освіти.

Програма англійської мови комплексно розвиває всі необхідні навички: усне мовлення, сприйняття мови на слух, читання, письмо. На заняттях студенти залучаються до спілкування на різні теми. На ряду з розвитком академічних навичок студенти знайомляться з культурою Канади і Ванкувера.

Вимоги до вступу

Вимоги для вступу на програми бакалавра:

• Атестат про середню освіту;

• TOEFL IBT 84 / IELTS 6.5 (не нижче 6.0 в кожній категорії).

Вимоги для вступу на дипломні та сертифікатні програми:

• Атестат про середню освіту;

•TOEFL IBT 80 / IELTS 6.0 (не нижче 5.5 в кожній категорії).

Вимоги для вступу на післядипломні програми:

• Диплом бакалавра і виписка оцінок з описом вивчених дисциплін;

• TOEFL IBT 88 / IELTS 6.5 (не нижче 6.0 в кожній категорії).

Варіанти проживання

Іноземним студентам пропонується проживання в канадських приймаючих сім'ях. Це унікальна можливість інтегруватися в культуру країни та додатково спілкуватися з місцевими жителями. Студенти можуть брати участь в заходах і екскурсіях з приймаючою сім'єю.

Кожному студенту надається окрема мебльована кімната та триразове харчування.

Вартість проживання з 3-х разовим харчуванням - 800 CAD в місяць.

 

За додатковою інформацією або консультацією стосовно даного чи інших навчальних закладів Канади, будь ласка, звертайтеся до менеджерів компанії STUDY PLUS!

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!