LaSalle College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

LaSalle Montreal, який є одним з найбільших двомовних коледжів в Північній Америці. Він пропонує більше 60 програм на вибір. Основний нахил при навчанні робиться на отримання професійного досвіду, тому більшість програм включають в себе обов'язкове стажування.

Перший коледж мережі LaSalle International відкрив свої двері в 1959 році в місті Монреаль, провінції Квебек. На сьогодні мережа LaSalle International - це 23 навчальних закладів на п'яти континентах і більше 15000 студентів.

На сьогоднішній день коледж входить до складу корпорації LCI, яка налічує 21 кампус в Америці, Азії, Африці і в Європі.

Переваги навчального закладу:

  •  Можливість навчатися одночасно на двох мовах;
  • Освітні проекти, що дозволяють застосувати отримані знання на практиці;
  • Викладачі з великим практичним досвідом;
  • Доступ до програм Work-Study;
  • Можливості для студентів брати участь в регіональних, національних і міжнародних конкурсах;
  • Стажування в міжнародних компаніях.

Розташування кампусів

LaSalleCollege в Монреалі зручно розташований у центрі Монреаля, недалеко від станцій метро (4 і 8 хв. пішки) з усією необхідною інфраструктурою неподалік від коледжу: продуктовими магазинами, аптеками, пральнями, спортивними клубами, магазинами тощо. У самій будівлі коледжу, крім навчальних класів, є комп'ютерний клас, кілька кафе, зона для спілкування і відпочинку студентів.

Коледж співпрацює зі спортивними центрами і школами танцю, в яких студент LaSalle може придбати абонемент зі знижкою.

LaSalleCollege в Ванкувері розташований в самому центрі району Yaletown, в 5-ти поверховому сучасному будинку з креативним дизайном. Поруч розташовані найреспектабельніші ресторани і магазини. Тут створені всі умови для розвитку творчих навичок студентів.

Кількість студентів в групах не перевищує 14 осіб у кожному класі. Сучасні класи-студії дозволяють студентам на практиці розвивати свої навички та вміння, створювати шедеври в сфері моди та дизайну під керівництвом провідних фахівців-професіоналів.

Навчальні програми

У коледжі LaSalle є чотири факультети (школи):

 Міжнародна школа моди, мистецтв і дизайну (International School of Fashion, Arts and Design);

 Міжнародна школа готельного менеджменту і туризму (International School of Hotel Management and Tourism);

 Школа соціальних наук і освіти (School of Social Sciences and Education);

 Міжнародна школа бізнесу і технологій (International School of Business and Technologies).

Необхідні для вступу вимоги до володіння англійською і французькою мовою:

Щоб вступити відразу на академічну програму, потрібно володіти англійською або французькою мовою на відповідному рівні з підтвердженням цього сертифікатом: для програм рівня DEC - це IELTS 6.0 і вище, програм рівня AEC - IELTS 5.5 і вище.

Необхідний рівень володіння французькою мовою для вступу на програми обох рівнів - DELF B2.

Для вступу приймаються сертифікати інших мовних тестів з результатом, що відповідає рівню B2 за класифікацією CEFR (Common European Framework of Reference for Languages), видані відповідно акредитованими школами. При цьому свій рівень володіння мовою потрібно буде підтвердити вступним тестом в коледжі.

Bиди проживання

Іноземні студенти можуть проживати або в приймаючій сім'ї - англомовній або франкомовній або в студентській резиденції.

  • В приймаючій сім'ї проживання в окремій кімнаті, коли ванна ділиться з сім'єю. Вартість проживання в приймаючій сім'ї за 4 тижні - 630 кан. дол. без харчування або 915 тис. кан. дол. з дворазовим харчуванням і 1200 кан. дол. з триразовим харчуванням.
  • Коледж LaSalle співпрацює з декількома приватними студентськими резиденціями, розташованими в 40 або 20 хв. їзди на громадському транспорті від коледжу. Вартість і умови проживання в студентській резиденції в місяць:

Резиденція St. Michel - 630 кан. дол. (кімната на одного, ванна кімната і кухня загальна на кілька студентів, загальна вітальня, пральня самообслуговування).

Резиденція EVO - від 675 до 1000 кан. дол. (кімната на одного або двох з ванною в кімнаті, загальна кухня, вітальня, пральня самообслуговування, спортивний зал, бібліотека, комп'ютерний клас, кафе). У вартість проживання в обох студентських резиденція входить вартість користування Wi-Fi, опаленням і електроенергією.

Додаткова інформація

При коледжі LaSalle діє спеціальний відділ Career Services, куди студенти можуть звертатися за консультаціями в процесі пошуку роботи). Консультанти служби Career Services допомагають в написанні резюме та супровідних листів, проводять тренінги з підготовки до співбесід. Служба організовує різні заходи для встановлення зв'язків між компаніями-роботодавцями та студентами, такі як кар'єрні дні (Career Days), конференції з роботодавцями в певній сфері і ін. Студенти також отримують доступ до бази вакансій в сфері, в якій навчаються.

До партнерських університетів LaSalle належать Bishop's University, Université Laval і Concordia University в провінції Квебек (Канада), Mount St Vincent University в провінції Нова Шотландія (Канада), University of Guelph в провінції Онтаріо (Канада), La Sierra University в Лос-Анджелесі ( США) і Institut Hôtelier César Ritz (ICHU) в місті Бриг (Швейцарія).

Менеджери компанії Study Plus із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!