Humber College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Humber College Institute of Technology and Advanced Learning - одному з найбільших коледжів Канади, який є провідним навчальним закладом країни, заснованим у 1967 році.

Дуже важливим моментом в історії навчального закладу стало присвоєння йому статусу Institute of Applied Arts and Technology в 2003 р., що надало Humber College більше можливостей у розвитку академічних програм і затвердило його важливу роль серед навчальних закладів Канади.

За даними Humber College, 9 з 10 випускників знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання. 94% роботодавців задоволені якістю підготовки випускників коледжу.

Humber College має в своєму розпорядженні три кампуси, що розташовані в різних частинах Торонто - North Campus, Lakeshore Campus, Orangeville Campus. Скрізь створена прекрасна інфраструктура для навчання і проживання студентів - бібліотеки, комп'ютерні лабораторії, кафе, магазини, спортивні центри з басейнами. Безсумнівною перевагою всіх кампусів є зручні транспортні розв'язки.

Північний кампус (Humber North) розкинувся на території в 100 га північного заходу Торонто, прилеглої до річки Хамбер. Велику частину території займає парк. Це найбільше студентське містечко коледжу, в якому здобувають освіту понад 20000 студентів. На кампусі розташувалися студентські корпуси, бібліотека, лабораторії, басейн, спортивний- і спа-центри, а також гуртожиток на 100 місць. Тут же розмістився університет гвельфів в Хамбері (University of Guelph-Humber) - спільний проект між коледжем і університетом.

Приозерний кампус знаходиться в західній частині Торонто, на березі озера Онтаріо. Він складається з декількох збережених котеджних будівель, побудованих в 19 столітті, і більш сучасних будівлях, ретельно оновлених на початку 1980-х років. Цей кампус є притулком для 5000 студентів, з яких 400 мешкають в його гуртожитках.

Третій кампус розташований поруч з Торонто, в Оранжвілль. Крім навчальних корпусів він оснащений бібліотекою, басейном, хокейними кортами і кафе.

Види програм

На даний момент Humber College пропонує більше 150 програм вищої освіти за різними спеціальностями, включаючи програми бакалаврату, дипломні та сертифікатні програми.

Багато освітніх програм припускають також проходження стажування в різних компаніях під час навчання. Стажування, що включаються в програми, як правило, є оплачуваними і дозволяють студентам не тільки відточувати професійні навички, а й в значній мірі компенсувати витрати на навчання в коледжі.

Завдяки своїй співпраці з величезною кількістю фірм і організацій, коледж розробляє академічні програми спільно з представниками досліджуваної сфери, що дозволяє враховувати сучасні тенденції розвитку галузі та давати студентам знання, необхідні для подальшого успішного працевлаштування.

Всі програми розробляються викладачами коледжу в тісній співпраці з галузевими фахівцями, за рахунок чого забезпечується висока ефективність навчання в Humber College.

Студенти можу вибрати такі види навчальних програм:

  • дипломні програми - 1,5-2 роки;
  • бакалаврські програми - 4 роки (1 семестр оплачуваної практики);
  • постдипломні програми - 1-2 роки;
  • підготовчі курси - від 8 тижнів до 1 року.

Вимоги до вступу

Вимоги для вступу на програми бакалаврата:

  • Атестат про середню освіту,
  • TOEFL IBT 84 / IELTS 6.5 (не нижче 6.0 в кожній категорії).

Вимоги для вступу на дипломні та сертифікатні програми:

  • Атестат про середню освіту,
  • TOEFL IBT 80 / IELTS 6.0 (не нижче 5.5 в кожній категорії).

Вимоги для вступу на післядипломні програми:

  • Диплом бакалавра і виписка оцінок з описом вивчених дисциплін;
  • TOEFL IBT 88 / IELTS 6.5 (не нижче 6.0 в кожній категорії).

Види проживання

Humber College пропонує студентам розміщення на базі двох резиденцій, а також розміщення поза кампусу.

North Campus.

Ця резиденція знаходиться безпосередньо біля навчального кампусу і складається з трьох будівель. Одночасно там можуть розміщуватися близько 1000 студентів. Резиденція має широку інфраструктуру, що дає можливість студентам мати все «під рукою»: бібліотека, медіа-послуги, фітнес-центр, книжковий магазин, затишний паб, комп'ютерні клуби, заклади громадського харчування, пральня і т.д. 2 типи кімнат доступно для бронювання студентам - стандартні одномісні кімнати і сьюти. Сьюти - двокімнатні апартаменти, де кожному студенту надається окрема кімната, кухня й санвузол - загальні (квартирний тип). Всі кімнати мебльовані та повністю підготовлені для студентського життя - як для навчання, так і для відпочинку.

Lakeshore Campus.

Резиденція знаходиться в західній частині Торонто, в парковій зоні, що створює студентам прекрасні умови для проживання. Таке вдале розташування кампуса дає можливість студентам комфортного і швидкого доступу до міських магазинів, кінотеатрів, пам'яток і т.д. Центр міста знаходиться в 20 хвилинах їзди громадським транспортом. У цій резиденції можуть одночасно розміщуватися 430 студентів. Сама резиденція обладнана кухнями, пральнями, зонами відпочинку, закладами харчування і т.д. Всі кімнати резиденції обладнано максимально зручно і сучасно, що робить проживання студентів дуже комфортним. Всі кімнати резиденції - 2-х місцеві сьюти квартирного типу. Дві окремі спальні, загальний санвузол і кухня - оснащення всіх сьютів стандартне.

Розміщення поза кампусу.

Коледж дає можливість студентам підібрати зручне розміщення - кімнату в квартирі з сусідом і без, окрему квартиру, апартементи і навіть будинок.

Додаткова інформація

При коледжі діє центр англійської мови, що пропонує іноземцям літні мовні програми та навчання англійській для академічних цілей.

За рішенням обраного факультету студенту можуть бути перезараховані деякі предмети, вивчені у вітчизняному ВНЗ.  

 

Співробітники компанії STUDY PLUS радо нададуть Вам консультацію з  будь-яких питань стосовно навчання в Канаді, здобуття вищої освіти або підбору навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!