George Brown College

George Brown College

Тип: державний коледж

Розташування: Торонто, Канада

Вікові вимоги: від 17 років

Види програм і вартість: Підготовчі від CAD 2688 за курс 8 тижнів, дипломні від CAD 6760 за семестр, бакалавр від CAD 8250 за семестр, післядипломні від CAD 6440 за семестр.

Початок навчання: вересень, січень

Опис навчального закладу

Про високу якість освіти в George Brown College свідчать не тільки його державна акредитація, але і партнерські зв'язки з іншими канадськими ВНЗ, які охоче приймають на навчання студентів цього коледжу. Викладачі коледжу і розробники навчальних програм неодноразово отримували премії таких канадських організацій як CSPOD (Canadian Society for Professional and Organizational Development), CPRS ACE (Canadian Public Relations Society Achieving Communications Exellence) та ін. Не відстають від своїх наставників і студенти GBC ─ серед них можна відзначити чимало лауреатів престижних конкурсів професійної майстерності, переможців творчих оглядів і спортивних змагань. Особливо славиться коледж рівнем підготовки фахівців за такими напрямками як медсестринська справа, кулінарія, графічний дизайн ─ випускники з дипломами цих факультетів високо цінуються на ринку праці не тільки Канади, а й інших країн світу.

Переваги навчального закладу

Іноземних абітурієнтів привертає в GBC цілий ряд переваг ─ величезний вибір програм, порівняно невисока вартість навчання, лояльне ставлення приймальної комісії до рівня володіння мовою, широкий спектр консультаційних послуг, що надаються студентам. Керівництво ВНЗ докладає чимало зусиль до того, щоб допомогти новачкам-іноземцям якомога швидше адаптуватися до життя в незнайомій країні, вдосконалювати англійську, отримати не тільки необхідний обсяг академічних знань, а й вагомі практичні навички з обраної спеціальності. Розробка освітніх програм в співдружності з промисловими, виробничими, фінансовими корпораціями ─ напрям, який GBC почав розвивати набагато раніше, ніж інші канадські ВНЗ. Коледж співпрацює з кращими клініками, туристичними організаціями, розважальними центрами, дизайн-студіями, банками Торонто ─ в цих організаціях студенти не тільки відпрацьовують передбачені програмами години практичних занять, а й підробляють у вільний від навчання час.

Розташування кампусів

 • Найбільший з кампусів George Brown College ─ Casa Loma, що в перекладі з іспанської означає «Будинок на пагорбі» ─ отримав свою назву від однієї з визначних пам'яток Торонто, замку в псевдоготичному стилі, поруч з яким він розташований . Розміщення кампусу в діловому центрі столиці провінції Онтаріо, поруч зі штаб-квартирами найбільших корпорацій Канади, банківськими установами, виставковими центрами, фондовою біржею свідчить про високий статус ВНЗ. У структуру Casa Loma Campus входить адміністративний корпус, факультети стоматології, будівництва, англійської філології, студентський центр.
 • Другим за величиною є St. James Campus, також розташований в центральній частині міста, на одній з головних вулиць Торонто ─ King Street East. Тут проходять навчання майбутні фахівці туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, фінансисти, дизайнери, стилісти-візажисти. У структуру цього кампусу входять також школа шеф-кухарів і мовна школа.
 • У цьому ж районі міста біля коледжу GBC є ще один кампус, заснований за сприяння ВНЗ-партнера ─ Ryerson University. У восьмиповерховому будинку кампусу займаються в основному майбутні медсестри і фахівці дошкільної освіти. Завдяки тому що багато великих клінік і дитячих садків знаходяться в центрі Торонто, студентам GBC, які проходять практику в цих установах, не доводиться витрачати зайвого часу на переміщення по місту.
 • Зовсім недавно коледж GBC завершив будівництво чергового кампусу, розрахованого на 4000 студентів. Крім навчального кампусу в структуру Waterfront Campus передбачається включити новий спортивний центр, а також будівлі студентських гуртожитків, яких раніше не мав жоден з ВНЗ Канади.

На додаток до 4-х кампусів коледж має ще одну будівлю, в якій розміщується молодіжний театр. На його підмостках виступають самі студенти, які навчаються в GBC театральній і танцювальній майстерності, тут організовуються також виступи гостей коледжу і художніх колективів, які гастролюють в Торонто.

Навчальні програми

George Brown College пропонує більш 150 сертифікатних, дипломних, постдипломних і бакалаврських програм. Всі вони розроблені за сприяння представників бізнесу, виробництва та соціальної сфери; крім того, вони постійно оновлюються з урахуванням мінливих вимог роботодавців.

 • Підготовча програма з англійської мови

Створена для студентів, чий рівень англійської мови не дозволяє безпосередньо вступити на академічні програми коледжу. Програма складається з 9-ти рівнів, по 8 тижнів кожен. Рівень знань оцінюється після прибуття на кампус: студента тестують і визначають на відповідний рівень навчання. Більшість студентів займається мовою в середньому близько 6 місяців.

 • Дипломні та сертифікатні програми

Розраховані на випускників шкіл, а також на випускників ВНЗ, які хотіли б змінити спеціалізацію. Тривалість - 1-3 роки.

 • Постдипломні програми

Призначені для студентів, які вже мають вищу освіту і хотіли б продовжити навчання за своєю спеціальністю. Спеціалізовані програми розраховані на 8-12 місяців навчання; в програму входить стажування в одній з провідних компаній Торонто.

 • Бакалаврат

Програми бакалаврату тривають 4 роки і дозволяють студентам пройти стажування за фахом і отримати навички роботи в професійній сфері.

 • Co-op програми

В рамках даної програми студенти проходять як мінімум 4 місяці оплачуваного стажування в одній з компаній-партнерів коледжу. Це дозволяє студенту отримати досвід роботи ще до закінчення навчання, а також знайти роботу за фахом відразу після закінчення курсу. Близько 250 роботодавців беруть участь у цих програмах спільно з George Brown College.

Диплом коледжу George Brown дає можливість продовжити освіту в багатьох університетах Канади і всього світу.

Необхідні для вступу вимоги до володіння англійською мовою:

 • Сертифікатні та дипломні програми: IELTS 6.0 або TOEFL ibt 80
 • Постдипломні програми: IELTS 6.5 або TOEFL ibt 84
 • Бакалаврат: IELTS 6.5 або TOEFL ibt 92

Види проживання

 • Резиденція для проживання студентів, The George, відкрилася у вересні 2016 року. Розташована в центрі Торонто, в пішій доступності від кампуса St. James Campus і Daphne Cockwell Centre for Health Sciences в Waterfront Campus. Дорога до Casa Loma Campus на громадському транспорті займає близько 40 хвилин.

До послуг студентів - повністю мебльовані апартаменти з двома спальнями, загальною кухнею, телефоном, кабельним телебаченням і високошвидкісним Wi-Fi. На території кожного кампуса передбачено безліч загальних просторів: кімнати для настільного тенісу, патіо, площадки для барбекю під відкритим небом, вітальні з видом на місто і інше.

 • Крім того, коледж уже багато років співпрацює з приймаючими сім'ями, де можуть жити студенти. Дружня підтримка сім'ї допоможе студенту швидше адаптуватися до життя в Канаді.

Додаткова інформація

George Brown College або, як його ще називають, The Toronto City College, активно залучений в економічне та соціальне життя Торонто. З ним співпрацюють провідні компанії провінції Онтаріо. Відділ коледжу з працевлаштування допомагає студентам грамотно скласти резюме, успішно пройти співбесіду і влаштуватися на роботу за фахом.

Ключовими партнерами George Brown College є близько 1300 компаній і організацій, серед яких American Express Corp, Canadian Child Care, Cisco Systems, Ford Motor Company, Hewlett Packard, IBM, Siemens Canada, Boeing Aircraft, Federation Chrysler, Dell Computer Corporation, General Motors, Honda Canada Ltd., Lipton і The Red Cross.

 

Менеджери компанії Study Plus із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором навчального закладу.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!