Fanshawe College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Fanshawe College of Applied and Technology (FC) , який є одним з шести найбільших коледжів Канади. Коледж розташований в місті Лондон в південно-західній частині провінції Онтаріо. Лондон - сучасне гарне місто, 10-е за величиною місто Канади з населенням в 367 тис. осіб, розташоване в двох годинах їзди від Торонто, Ніагарського водоспаду, Монреаля і американського Детройта. У «лісовому місті», як часто і справедливо називають Лондон за велику кількість парків і хвойних дерев, є все для спорту, освіти, розваг, чудова інфраструктура для активного відпочинку і шопінгу. Не можна не відзначити і той факт, що вартість проживання в місті практично в два рази дешевше, ніж, наприклад, в Торонто, а можливостей і перспектив, особливо для іноземних студентів в плані побудови майбутньої кар'єри та працевлаштування - в рази більше.

Fanshawe College був заснований в 1967 році і ось вже більш 40 років успішно пропонує студентам з усього світу більше 130 програм дипломної та післядипломної освіти. Кількість студентів: понад 15 тис. студентів денного відділення, в тому числі і 2000 міжнародних студентів з 50 країн світу.

Програми коледжу проводяться в 6 сучасних кампусах:

London Campus - центральний кампус, розташований в 15 хвилинах їзди від центру міста на величезній території в 40 га. Це не просто студентське містечко, це місто в місті, оскільки одинадцять сучасних корпусів пропонують не тільки навчальні корпуси і резиденції, а й магазини, бібліотеки, аптеку, книжковий і комп'ютерний магазини, ресторани і кафе, медичний центр, фітнес-центр, власний театр, телеканал і радіостудію і багато іншого.

Simcoe / Norfolk Regional Campus - кампус розташований в невеликому мальовничому містечку Норфолк Каунті. Більшість програм навчання - це сертифікатні та дипломні програми. Тут проводяться різноманітні тренінги та підготовка майбутніх студентів. На цьому ж кампусі розташований центр кар'єрного росту і працевлаштування, який допомагає студентам з вибором подальшої професії, інформує про вільні вакансії, проводить співбесіди, надає допомогу в написанні резюме та проведенні співбесіди і багато іншого.

Woodstock / Oxford Regional Campus - сучасний кампус з розвиненою інфраструктурою, парковою зоною і спортивною інфраструктурою. Програми навчання даного кампуса мають практичну спрямованість і, в основному, підпорядковані запитам і вимогам за спеціальностями конкретного регіону: підготовка медсестер, поліцейських, дитячих психологів і соціальних працівників, майстри по холодильному обладнанню та обслуговуванню кондиціонерів. Перелік спеціальностей постійно змінюється, в залежності від потреб регіону в тих чи інших спеціальностях.

St. Thomas / Elgin Regional Campus - один з найсучасніших і технічно оснащених кампусів коледжу: системи лазерного вирівнювання, гідравлічні і пневматичні тренажери, обладнання з числовим програмним забезпеченням, клінічні лабораторії, спеціалізовані лабораторії для зварювальних робіт і ін.

Centre for Digital and Performance Arts - це центр театрального мистецтва, розташований в центрі Лондона, в безпосередній близькості до Великого театру і Лондонського музею. На кампусі створені всі умови для кваліфікованої підготовки фахівців в 3D-анімації та творців комп'ютерних ігор, сучасні технології костюмного, сценічного дизайну, театрального мистецтва і технічного обслуговування сцени.

Переваги програм навчання в Fanshawe College:

• великий вибір програм від професійного сертифіката до ступеня бакалавра;

• більше 40 програм з практикою по 4 місяці на рік;

• сучасна оснащеність кампусів, кваліфікація педагогів;

• партнерські відносини з провідними канадськими університетами: Western University, University of Toronto, York University, University of Waterloo, Brock University, University of Ottawa та ін. Крім того, студенти коледжу можуть продовжувати навчання і в інших університетах-партнерах в Європі, в США та Великобританії.

• всебічна допомога і підтримка з боку центру кар'єрного зростання та працевлаштування;

• розвинута спортивна інфраструктура: футбол, волейбол, баскетбол, хокей, лекая атлетика, теніс. Коледж є повноправним членом Асоціації з легкої атлетики коледжів Онтаріо і канадської Асоціації з легкої атлетики.

• широкі перспективи працевлаштування та кар'єрного зростання: понад 90% випускників успішно працевлаштовуються протягом 6 місяців після закінчення навчання.

У 2015 році, згідно з даними опитування міжнародних студентів International Student Barometer (ISB), Fanshawe College зайняв перше місце в Онтаріо і друге місце в світі за загальною задоволеністю іноземних студентів. Крім того, коледж став лідером в світі по категорії «Навчання» з показником 93,5%.

Види програм:

Програми коледжу пропонують сертифікатні програми (1 рік навчання), дипломні програми (2-3 роки навчання), програми бакалаврату (4 роки навчання), а також післядипломні сертифікатні програми (1 рік).

Початок програм можливий у вересні, січні і травні. Можливість початку навчання по тій чи іншій спеціальності необхідно уточнювати, оскільки дати надходження для кожної програми різні.

Програми бакалаврату:

• Bachelor of Applied Arts -Early Childhood Leadership. Раннє лідерство з дитинства.

• Bachelor of Applied Technology - Biotechnology. Прикладні технології - біотехнології (co-op)

• Bachelor of Interior Design (co-op), Дизайн інтер'єру

• Contemporary Media: Theory and production. Сучасні ЗМІ: теорія і виробництво (diploma + degree Brock University)

• Media Theory and Production: Журналістика та реклама продукції (diploma + degree Western University)

• Nursing. Професія середнього медичного працівника

Основні напрямки для сертифікатних і дипломних програм:

• Мистецтво і дизайн

• Технології будівництва

• Бізнес і управління

• Комп'ютерні та інформаційні технології

• Сучасні засоби масової інформації

• Електроніка

• Охорона здоров'я та соціальні служби

• Виробничі технології

• Туризм і готельне господарство

• Транспорт і енергетика

Важливо: під час навчання студентам дозволяється працювати 20 годин на тиждень, в літній час до 40 годин на тиждень.

Програми коледжу також пропонують можливість продовження навчання на програмах університетів-партнерів. Це так звані програми 2 + 2 або 3 + 1.

Студент вчиться 2 роки на програму коледжу, а потім переходить на 3-й курс університету, або навчається 3 роки в коледжі, а потім 1 рік вчиться в університеті. Варіації програм залежать від обраної спеціальності і специфіки навчання.

Такі програми дуже популярні, оскільки навчання в коледжі дозволяє отримати не тільки знання, а й практичні навички. Крім того навчання в коледжі коштує набагато дешевше, що дозволяє значно заощадити.

Програми мовної підготовки

Fanshawe College також пропонує програму мовної підготовки - ESL. Це п'ятирівнева програма, що дозволяє студентам вивчати англійську мову від початкового до просунутого рівня.

Коледж пропонує студентам унікальну можливість отримати умовне зарахування до університету і навчатися за мовною програмою в коледжі. Умовне зарахування дозволяє студентам одразу відкривати студентську візу. Студенти, які успішно завершили навчання на 5 рівні приймаються до університетів-партнерів без здачі іспиту.

Пропонуються програми тривалістю 8 або 16 тижнів, а також 4 тижні (тільки в літній час).

Види проживання:

Студентам пропонується кілька варіантів розміщення на вибір:

приймаючі канадські сім'ї: одномісне розміщення в обладнаній кімнаті, зручності спільного користування з членами сім'ї, яка приймає, триразове харчування.

Вартість - 750 канадських доларів на місяць + 100 кан. доларів збір за підбір проживання.

студентські гуртожитки: обладнані кімнати в блоках квартирного типу з кабельним телебаченням, доступом до Інтернету, обладнаними кухнями. Студентам пропонується обов'язковий план харчування. При розміщенні в резиденціях студенти обов'язково оплачують безповоротний депозит в розмірі 500 канадських доларів.

Вартість: 7340 кан. дол. з вересня по квітень +1200 кан. дол. живлення. З травня по серпень - помісячна оплата - 495 кан. дол.

оренда котеджів (Town Houses): розміщення за типом апартаментів, проживає в одному будинку 5 - 6 студентів. Кухня та ванна - загального користування. Обов'язкового плану харчування немає, можна готувати самостійно.

Вартість - 5800 канадських доларів за 8 місяців.

Вступні вимоги:

• атестат про повну загальну середню освіту та виписка оцінок;

• підтвердження володіння англійською мовою IELTS 6.0 або 6.5 / TOEFL 80 або 90 (рівень залежить від обраної програми)

Додаткова інформація

Більшість програм по прикладним спеціальностям мають професійні акредитації, тому диплом (без присвоєння бакалаврського ступеня) по ним можна отримати вже після закінчення 2-річного навчання. Даний диплом високо цінується роботодавцями, популярний у канадських студентів, але іноземці частіше прагнуть стати володарями університетських дипломів.

Тим з них, хто ще остаточно не визначився з вибором, коледж пропонує послуги консультаційного центру, де можна отримати відповіді на будь-які питання: від вартості різних варіантів навчання до можливостей працевлаштування після закінчення навчального курсу в рамках тієї чи іншої програми. При коледжі є також консультанти з навчальних питань, тут добре розвинена система студентського репетиторства. Fanshawe College має широкі можливості для забезпечення студентів роботою на території кампусів, крім цього бажаючі можуть отримати дозвіл на підробіток і за межами студентського містечка.

Ще один шлях до поповнення персонального бюджету ─ навчання за програмами з-ор, що має на увазі поєднання академічних занять з оплачуваними стажуванням на різних регіональних підприємствах, а також в канадських і міжнародних компаніях.

Стипендії: можна отримати стипендію English Excellence Scholarship при зарахуванні на академічні програми до $ 2000.

3 критерії повинні бути одночасно виконані кандидатом:

1) наявність прохідного рівня по тесту IELTS чи TOEFL - будуть обрані студенти з найкращими показниками і розділені на 3 категорії стипендій: $ 500, $ 1000 і $ 2000;

2) бал вище середнього у попередньому навчальному закладі (школа, технікум, вуз);

3) подача заявки до вузу на програми Diploma, Advanced Diploma або Degree і оплата першого семестру навчання якомога раніше «first come, first served» - ця стипендія виплачується за обмеженою кількістю заявок.

Стажування та працевлаштування

Подібні стажування ─ відмінний шанс обзавестися корисними зв'язками ще на етапі навчання в коледжі. Для багатьох студентів це стає першою сходинкою до побудови кар'єри в процвітаючій компанії або до розвитку власного бізнесу. Іноземні студенти, які закінчили Fanshawe College, отримують дозволи на роботу в Канаді, дійсні протягом 3 років, що є серйозною заявкою для одержання статусу ПМЖ, а в наслідок ─ канадського громадянства.

 

Менеджери компанії Study Plus із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49 
☎+38 (063) 954-49-49

Ел.адреси:
✉ uzhgorod@studyplus.com.ua
✉ kiev@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork

Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!