Conestoga College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Conestoga College Institute of Technology and Advanced Learning - провідний політехнічний інститут Онтаріо, який є засновником Асоціації політехнічних вузів Канади. Коледж розташований в місті Кітченер (провінція Онтаріо) в 80 км. на захід від Торонто. Головний кампус займає площу більше 55 га, а додатковий кампус знаходиться в Ватерлоо - це центр навчання для кваліфікованих робітників професійно-технічних галузей (курси підвищення кваліфікації), так само на цьому кампусі пропонуються курси кулінарії.

Conestoga College неодноразово визнавався кращим коледжем провінції і дуже популярний не тільки серед канадських студентів, а й серед іноземних. Цьому коледжу належить найвищий показник у всій провінції Онтаріо з працевлаштування студентів після закінчення навчання, а саме 89% всіх випускників.

Інфраструктура: сучасні аудиторії, комп'ютерні лабораторії, бібліотека, зони відпочинку для студентів з телевізорами і настільними іграми, бездротовий Інтернет у всіх корпусах університету, сучасна спортивна інфраструктура.

Види програм:

Програми коледжу включають повний спектр професійно-технічних та університетських програм. Тут можна пройти короткострокову підготовку або вступити на чотирирічну бакалаврську програму. Процес навчання проходить в тісному зв'язку теоретичної підготовки та досліджень з практичним застосуванням отриманих навичок і умінь.

Найбільш популярні освітні програми в таких галузях: бізнес, інженерно-технічні спеціальності, охорона здоров'я, гуманітарні науки, готельно-ресторанний бізнес, ЗМІ та дизайн.

Колледж складається з 8 структурних підрозділів:

• Школа бізнесу і готельно-ресторанної справи;

• Школа планування кар'єри та підвищення кваліфікації;

• Школа інженерних та інформаційно-технічних наук;

• Школа медицини, біологічних наук і охорони здоров'я;

• Школа гуманітарних наук;

• Школа ЗМІ і дизайну;

• Професійно-технічна школа;

• Мовний інститут.

Програми бакалавра (з практикою):

• Бухгалтерія, аудит та інформаційні технології;

• Архітектура - управління проектами;

• Дизайн інтер'єра;

• Зв'язки з громадськістю;

• Інтегровані телекомунікації та комп'ютерні технології;

• Управління міжнародним бізнесом;

• Інженерія - механічні системи.

Програма підготовки за мовою (ESL)

Мовний Інститут Conestoga пропонує програму вивчення англійської мови для академічних цілей (для освіти). Програма ділиться на 4 рівні (2-4 місяці кожен). Зарахування на курс відбувається 6 разів на рік і з того рівня, до якого готовий студент.

Види проживання

Гуртожиток: проживання квартирного типу по 2 особи: комфортабельні одномісні або двомісні кімнати, суміжні туалет, ванна і кухня (для користування тільки 2-х проживаючих студентів). Кімнати повністю обладнані меблями, на кухні - холодильник, мікрохвильова піч, а також обідній стіл і стільці. У кожній кімнаті є кабельне телебачення, телефон та доступ в Інтернет. Харчування - самостійне.

Вартість: одномісна кімната - 6 500 CAD в рік (8 місяців); двомісна кімната - CAD в рік (8 місяців);

Приймаюча канадська сім'я: одномісна мебльована кімната, загальна ванна, триразове харчування. Сім'ї знаходяться на відстані 30-45 хв. їзди на громадському транспорті від коледжу.

Вартість: 800 CAD в місяць (включаючи харчування).

Вступні вимоги

Програми бакалавра, дипломні програми:

• Високий рівень знання англійської мови - TOEFL 80, IELTS - 6.0 (не нижче, ніж 5.5 по секціях),

• Шкільний атестат з додатком (високий середній бал).

Післядипломні програми:

• Високий рівень знання англійської мови IELTS 6.5 (деякі програми 6.0), TOEFL 88

• Диплом бакалавра або магістра з додатком (високий середній бал).

Додаткова інформація

Студенти коледжу користуються численними перевагами, властивими канадській системі освіти в цілому, але на додаток до цього Conestoga College готовий запропонувати їм ще більш високий і досконалий рівень навчання та соціального захисту. Так, новоприбулі студенти-іноземці протягом певного часу користуються правом на безкоштовне проживання в резиденціях або приймаючих сім'ях, студентам забезпечується трансфер з аеропорту Пірсона (Торонто) до кампусу і назад, а для здійснення поїздок по регіону на період навчання їм пропонуються багаторазові проїзні квитки по пільговій вартості. Іноземним студентам надається допомога у відкритті банківських рахунків, для них організовуються екскурсії по університетському містечку, до їхніх послуг в кампусі завжди знаходяться консультанти, до яких новачок може звернутися з будь-якою проблемою, яку він не в змозі вирішити самостійно. Для іноземних студентів коледжем започатковано цілий ряд стипендій, а більшість професійних стажувань їм оплачують підприємства, з якими коледж співпрацює в рамках програм з-ор.

Стажування та працевлаштування

Працевлаштування випускників ─ важливий напрямок діяльності Conestoga College, за яким цей навчальний заклад є одним з лідерів в провінції Онтаріо. На території кампусів регулярно проходять зустрічі студентів з потенційними роботодавцями, в ході яких претенденти на престижні посади у великих компаніях і на промислових підприємствах відбираються ще на етапі їх навчання. Таким чином майже 95% випускників коледжу вже через 3-4 місяці після отримання диплома приступають до будівництва професійної кар'єри в одній з найбільш сприятливих для життя країн світу.

 

Співробітники компанії STUDY PLUS радо нададуть Вам консультацію з  будь-яких питань стосовно навчання в Канаді, здобуття вищої освіти або підбору навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!