Centennial College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Centennial College - найстарший муніципальний коледж в провінції Онтаріо, заснований в 1966 році. Він складається з чотирьох кампусів і семи афілійованих відділень. Коледж визнаний як найбільш мультикультурний серед численних вищих навчальних закладів Канади. Тут представлено понад 100 етнокультурних груп і 80 мов! За результатами досліджень, Centennial College входить в четвірку коледжів провінції Онтаріо, які відповідають усім критеріям якості освіти провінції, і вважається єдиним коледжем в регіоні, що спеціалізується на навчанні іммігрантів. Після завершення академічної програми студенти мають можливість пройти оплачуване стажування (Co-op).

Centennial College активно співпрацює з провідними університетами Канади, наприклад з University of Toronto, York University, Ryerson University та ін. Коледж пропонує інноваційні програми з журналістики, медіа культури, науки про навколишнє середовище і по мікробіології спільно з Університетом Торонто, а також є одним з перших коледжів, який отримав право викладати програми прикладного бакалаврату в області комп'ютерних технологій.

Переваги навчання в Centennial Collegе: технічна сучасна оснащеність, високий рівень підготовки студентів, можливість вибору програм навчання, насичена спортивна і різноманітна культурна програма, можливість практичного застосування теоретичних знань і широкі можливості з працевлаштування не тільки в Канаді, а й в інших країнах.

Інфраструктура: сучасні аудиторії, комп'ютерні лабораторії, технічні лабораторії, бібліотека, зони відпочинку для студентів, бездротовий Інтернет у всіх корпусах коледжу, сучасний фітнес-центр, радіостанція, фотолабораторії, аудіо- та відеоабораторії, сучасні резиденції для проживання студентів.

Відмінні особливості

  • Centennial College став першим коледжем в провінції Онтаріо, що фінансуються державою.
  • Більше 25% програм коледжу припускають оплачуване стажування в області спеціалізації під час навчання.
  • Більше 50% програм включають неоплачуване стажування в області спеціалізації після завершення навчання.
  • 85.2% студентів влаштовуються на роботу безпосередньо відразу після закінчення навчання.

Види програм

Крім звичайних 4-річних бакалаврських програм Centennial College пропонує іноземним студентам навчання за програмами, розробленими спільно з університетом Торонто ─ це дає можливість по завершенню навчання стати володарем подвійного диплома в сфері гуманітарних або прикладних наук. У коледжі можна отримати і післядипломну освіту за цілою низкою престижних спеціальностей, таких як фінансове планування, реклама, менеджмент в логістиці і т.п. Post-Graduate програми, як правило, розраховані на 2 семестри, один з яких є трудовим. Студенти, які навчаються за бакалаврськими та магістерськими програмами, після закінчення навчання отримують офіційний дозвіл на роботу в Канаді, що автоматично збільшує термін дії візи на 3 роки.

Програми дипломного навчання: тривалість програми від 1 до 3 років.

Програми дипломного навчання проводяться за такими напрямками:

• Бізнес: міжнародний бізнес, бухгалтерська справа, бізнес-адміністрування, готельне господарство і туризм, персонал, юриспруденція, маркетинг, офіс-адміністрування.

• Мистецтво і медіа: мистецтво і дизайн реклами, зв'язки з громадськістю (PR), комплексні медіа - журналістика і публіцистика.

• Будівництво та технології: телекомунікаційні технології, хімічні інженерні технології, комп'ютерні інженерні технології та багато іншого.

• Авіація та авіаційна радіоелектроніка: професійні тренування пілотів, технічне обслуговування авіації та авіаційної радіоелектроніки.

• Здоров'я і наука.

Дані програми передбачають видачу сертифіката при короткостроковому навчанні (8-12 місяців). Після завершення дипломної програми студенти можуть працевлаштуватися або ж вступати одразу на 3-й курс університету і продовжувати своє навчання.

Програми бакалаврату: тривалість навчання - 4 роки.

• Комп'ютерні та комунікаційні мережі;

• Виробництво програмного забезпечення;

• Зв'язки з громадськістю;

• Медична справа.

Після закінчення студенти отримують можливість оплачуваної практики протягом 15 тижнів. Дана програма дає як практичні навички, так і сильну теоретичну базу, що може бути необхідно як для продовження навчання на магістратурі, так і для повноцінної трудової діяльності. Коледж користується гарною репутацією у викладанні високих технологій, бізнесу, і веде реєстр підприємств, де можна отримати роботу після закінчення коледжу.

Спільна програма навчання з University of Toronto:

Інноваційні программи - з журналістики, медіа-культури, науки про навколишнє середовище і по мікробіології спільно з Університетом Торонто.

• Природознавство і технології;

• Практична мікробіологія;

• Журналістика.

Залежно від обраної програми заняття починаються 3 рази в рік: у вересні, січні і в травні.

Для студентів, у кого рівень знання англійської мови не відповідає вимогам при вступі, спочатку пропонується пройти мовну підготовчу програму при коледжі: English for academic Purposes and ESL.

Вступні вимоги

Дипломні програми і бакалаврат:

• TOEFL 80-84 (мінімум 20-22 бали в кожній категорії) або IELTS 6.0 (мінімум 5.5 в кожній категорії);

• Атестат про повну загальну середню освіту, високий середній бал.

Програми післядипломного навчання:

• TOEFL 88 (мінімум 22 бали в кожній категорії) або IELTS 6.5 (мінімум 6.0 в кожній категорії);

• Диплом бакалавра або магістра з додатком.

Види проживання

Проживання в студентських гуртожитках дає унікальну можливість стати частиною життя коледжу. Співробітники коледжу рекомендують всім міжнародним студентам жити в студентських гуртожитках протягом першого року навчання. Студентський гуртожиток - це не просто місце проживання, це чудова можливість зануритися в студентське життя; тут можна ближче познайомитися з однокурсниками, жити в комфортних умовах і відчувати себе в цілковитій безпеці.

Зручне транспортне сполучення дозволяє студентам усіх навчальних корпусів проживати в гуртожитку.

Студенти проживають в обладнаних кімнатах, можливо одномісне та двомісне розміщення. У резиденції є пральня, обладнані кухні для приготування їжі, великий басейн, сауни, хол для спілкування і відпочинку з величезним телевізором і багато іншого.

Вартість проживання в гуртожитку (без харчування):

• Проживання в 2-місній кімнаті: близько 5 000 канадських доларів за 8 місяців (1 рік навчання).

• Проживання в 1-місній кімнаті: близько 7 700 канадських доларів за 8 місяців (1 рік навчання).

При бажанні можна вибрати альтернативний варіант проживання: приймаюча канадська сім'я, оренда квартири.

Додаткова інформація

Centennial College став першим з канадських освітніх установ, які отримали право на викладання комп'ютерних дисциплін за бакалаврськими програмами. Високі технології і бізнес ─ два пріоритетних напрями навчання в Centennial College, а бакалаврські дипломи за спеціальностями, які мають відношення до даної сфери, користуються відмінною репутацією у роботодавців. Коледж славиться стабільно сильним штатом викладачів, серед яких приблизно третина представлена ​​практикуючими фахівцями в різних галузях економічного та суспільного життя країни. Centennial College знаменитий також інтернаціональними традиціями, завдяки чому відсоток учнів в його стінах іноземних студентів помітно вище, ніж в інших вузах Канади.

Стажування та працевлаштування

Багато випускників обирає цей коледж з кар'єрних міркувань ─ працевлаштуванням випускників керівництво Centennial College займається систематично і цілеспрямовано. У коледжі регулярно ведуться реєстри підприємств і організацій Канади, готових прийняти на роботу володарів його дипломів і сертифікатів. З деякими з них, зокрема з General Motors, Import Export Canada, Honda, Royal Bank of Canada, Dell, Mc'Donald's і ін., У Centennial College укладені довгострокові договори про співпрацю.

Подібний підхід гарантує студентам можливість влаштовуватися на роботу в процвітаючі організації ще на етапі навчання ─ спочатку в рамках програм з-ор, в структуру яких входить як мінімум один трудовий семестр, що складається з оплачуваних стажувань, а згодом на постійній основі. Солідний трудовий стаж служить запорукою швидкого отримання статусу постійного резидента, що для багатьох іноземних абітурієнтів є кінцевою метою навчання в канадському вузі.

Співробітники компанії STUDY PLUS радо нададуть Вам консультацію з  будь-яких питань стосовно навчання в Канаді, здобуття вищої освіти або підбору навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!