Capilano University

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Capilano University, де навчається понад 1000 іноземних студентів з 60 країн світу.

Відмінною рисою університету є індивідуальний підхід навчання до кожного студента. Це досягається за рахунок невеликих навчальних груп, а також підвищеної уваги з боку викладачів. Так, протягом року студенти можуть отримувати безкоштовне консультування фахівців з різних предметів, репетиторську допомогу з академічною англійською, математикою, а також психологічне консультування та медичні послуги.

Capilano University має вісім спортивних команд, які неодноразово ставали призерами та чемпіонами регіональних і національних змагань. Так, у 2008 році студентська команда виграла національний чемпіонат з футболу.

Крім того, щорічно в Capilano University проводять фестивалі, виставки та Дні відкритих дверей, що робить цей університет одним з найпопулярніших ВНЗ Канади.

Переваги навчального закладу:

  • Capilano University розташований в одному з кращих місць на Землі - Ванкувері;
  • на території ВНЗ діє сучасний Центр лідерства та інновацій в галузі туризму;
  • 94% випускників Capilano University працевлаштовуються протягом 6 місяців після закінчення навчання.

У Ванкувері активно розвиваються туризм, кіновиробництво і фінансовий сектор. Тому 94% випускників Capilano University знаходять першу роботу протягом шести місяців після закінчення університету.

Сучасний Центр лідерства та інновацій в галузі туризму, який знаходиться на території кампусу, надає додаткові можливості по проходженню практики і працевлаштуванню для студентів Capilano University.

Розташування кампусів

Capilano University має три кампуса: головний розташований в Північному Ванкувері, ще два регіональні - в провінції Британська Колумбія.

Головний кампус розташований в природній зоні і оточений лісом, пляжами і гірськолижним курортом. Він знаходиться за півгодини  від галасливого центру міста Ванкувера.

На території кампусу знаходяться шість академічних коледжів, бібліотека, сучасний спортивний центр, футбольне поле, баскетбольні та волейбольні майданчики, Центр лідерства та інновацій в галузі туризму, медичний центр.

Навчальні програми

Шість факультетів CU приймають абітурієнтів на десятки програм навчання, серед яких особливим попитом користується медицина, адміністрування і бізнес, туризм, природничих та гуманітарних наук, прикладні і образотворчі мистецтва. У Capilano University студенти можуть отримати звання бакалавра, отримати сертифікати та дипломи за різними напрямками.

- тривалість навчання на дипломних програмах становить 2 роки;

- бакалаврські програми передбачають 4 роки навчання;

- сертифікаційні програми - 1 рік.

На підготовчому етапі студенти можуть пройти мовні курси, що передбачають чотири рівні навчання тривалістю чотири місяці кожен. Залежно від рівня володіння мовою, студент може пройти всі чотири рівні або тільки декілька з них.

Працюють також літні мовні курси вивчення англійської як другої мови, підготовка до здачі TOEFL.

Необхідні для вступу вимоги до володіння англійською мовою:

  • Атестат або диплом з додатком з перекладом на англійську мову
  • Для деяких програм необхідно представити портфоліо або результати іспитів (математика)
  • Підтвердження знання англійської мови (TOEFL 83 / IELTS 6.0)

Види проживання

У Capilano University не передбачено проживання на території кампуса. Але університет може запропонувати своїм студентам проживання в Ванкувері в канадській родині або орендованій квартирі.

Співробітники компанії STUDY PLUS радо нададуть вам консультації з питань підбору навчального закладу та з задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання. 

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!