Algonquin College

Компанія STUDY PLUS пропонує освітні програми у наступному начальному закладі:

Algonquin College - державний коледж прикладних наук і технологій, який отримав свою незвичайну назву на честь корінного населення - індіанців племені алгонкінів. Заснований ще в 1967 році, в наші дні коледж займає одне з лідируючих місць за якістю програм навчання і є провідним освітнім закладом провінції Онтаріо. У стінах коледжу навчаються понад 30 тисяч студентів, 18 тисяч з яких - це студенти денної форми навчання, в число яких входить понад 1300 студентів з 75 країн світу.

У перші роки свого існування коледж був досить скромною професійно-технічною школою, проте за 45 років він значно розширив не тільки навчальні площі, а й освітні можливості. Співпраця AC з промисловими підприємствами і фірмами дозволяє проводити підготовку фахівців відповідно до запитів конкретних роботодавців. Перевага практики над теорією ─ характерна риса коледжу, що має важливе значення для успішного працевлаштування випускників.

Втім, це не означає що тут немає місця науковій роботі: АС має в своєму розпорядженні три власних дослідницьких центри, один з яких ─ Advanced Technology Centre ─ визнаний кращою серед аналогічних установ Канади. Коледж надає студентам вигідні умови також і для отримання повної університетської освіти.

Algonquin College славиться вмінням гнучко реагувати на потреби ринку праці ─ в цьому коледжі студентам пропонуються такі новітні освітні програми, як бездротові та мобільні телекомунікації, режисура документальних фільмів, навички професійного листа, попередження стихійних лих, система бізнес-розвідки (розробка двох останніх програм проводилася за сприяння Збройних сил Канади).

У коледжі працює дуже сильний викладацький склад, до якого разом з лекторами входять практикуючі дизайнери, журналісти, фахівці готельно-ресторанного та туристичного бізнесу тощо. Роботі з іноземцями приділяється підвищена увага: за кожним студентом закріплюють консультантів, до яких він в будь-який час може звернутися за роз'ясненнями, аби стовідсотково засвоїти матеріал по досліджуваній програмі.

Надання допомоги в працевлаштуванні студентів також входить в напрямок діяльності коледжу. З пошуком роботи допомагають стажування на підприємствах Канади, де студенти не тільки вчаться застосовувати на практиці отримані академічні знання, а й резервують вакантні місця для майбутньої трудової діяльності.

Всі кампуси AC відрізняються прекрасно розвиненою інфраструктурою. Завдяки солідній фінансовій підтримці з боку держави, навчальні класи та виробничі лабораторії кампусів мають найсучасніше технічне оснащення: тренажери для майбутніх медсестер і діагностичні стенди для студентів-автомеханіків тощо. Комп'ютерні лабораторії забезпечують студентів цілодобовим доступом до мережі Інтернет. На території студентських містечок є бібліотеки, спортзали, клуби за інтересами, зони відпочинку, кафе-бістро.

Algonquin College (AC) має три кампуси, головний з яких ─ Woodroffe Campus ─ знаходиться в центрі Оттави. У Woodroffe Campus розташовуються всі основні адміністративні служби коледжу, а його навчальні факультети пропонують найбільш широкий вибір освітніх програм, за якими можна отримати міжнародний диплом бакалавра.

На відміну від головного студентського містечка, новий Waterfront Campus у Пембруці займає приміську територію, його будівлю з усіх боків оточено лісами, ріками і озерами. Багато з програм, пропонованих цим кампусом, відносяться до категорії унікальних: тут проводиться підготовка фахівців-дослідників природи в сфері пригодницького туризму, фахівців з радіаційної безпеки та технології лісового господарства, працівників соціальних служб і т.п.

Найменший, але при цьому найбільш колоритний з кампусів, Heritage Institute, знаходиться в старовинному містечку Перт, в годині їзди від канадської столиці. Спокійна провінційна атмосфера розташовує до швидкої адаптації студентів-іноземців, які можуть вивчати в цьому кампусі діловодство, основи навчання дошкільнят, тут же готують фахівців для роботи з людьми похилого віку. В Heritage Institute знаходиться також центр part-time освіти, що пропонує широкий спектр вечірніх програм для працюючих студентів.

Види програм

Програми, пропоновані в Algonquin College, можна розділити на кілька напрямків. Для українських абітурієнтів особливий інтерес представляють кілька різних програм освіти.

 • 3-річні програми Advanced Diploma, випускники яких отримують місцевий диплом, що дає можливість або протягом 3-6 місяців знайти пристойно оплачувану роботу, або вступити на 3-й курс будь-якого з канадських (або зарубіжних) університетів.
 • Традиційний бакалаврат ─ 4-х річні програми, після закінчення яких студент отримує диплом міжнародного зразка в таких напрямках, як прикладні мистецтва, інформаційні технології, медсестринська справа, управління логістикою і низка інших.
 • Річні або дворічні дипломні програми, після закінчення яких студенти отримують сертифікати та дипломи про середньо-спеціальну освіту. Такі сертифікати, за нашими мірками, можуть здатися не престижними, але у зарубіжних роботодавців володарі професійних дипломів котируються дуже високо.

Вимоги до вступу

Вимоги до вступу на дипломні програми:

 • Атестат про середню освіту,
 • Портфоліо (для навчання за напрямком дизайн);
 • IELTS 6.0 (не менше 5.5 з кожної категорії) або TOEFL 550

Вимоги до вступу на програми бакалавра:

 • Атестат про повну загальну середню освіту або диплом + додаток до диплому;
 • Портфоліо (для навчання за напрямком дизайн);
 • Есе (300-500 слів, для навчання за напрямком дизайн)
 • IELTS 6.5 (не менше 6.0 з кожної категорії) або TOEFL 580

Вимоги до вступу на програми післядипломних сертифікатів:

 • Диплом бакалавра і виписка оцінок,
 • IELTS 6.5 (не менше 6.0 в кожній категорії) або TOEFL 580.
 • Резюме (для програм Brand Management, Financial Services, International Business Management);
 • Мотиваційний лист (для програм Brand Management, Financial Services, International Business Management) 

Види проживання

Студенти можуть жити в студентській резиденції при коледжі або ж в приймаючій канадській родині. Якщо студент хоче жити у власних апартаментах за межами кампуса, йому доведеться самостійно провести всі необхідні приготування.

Студентська резиденція знаходиться в трьох хвилинах пішки від коледжу та в 25 хвилинах від центру міста. Студентам надаються сучасні кімнати, розраховані на двох осіб з доступом до інтернету, кухнею загального користування, також тут є холи з телевізорами і музичними центрами, зали з кардіо-тренажерами. У кампусі є свій кінозал, ігрові кімнати і невеликий магазин. Безпека студентів гарантується цілодобовою охороною кампуса.

Іноземних студентів також підселяють в приймаючі сім'ї, відбору яких коледж приділяє найпильнішу увагу. Студенти дізнаються про канадську культуру, побут і традиції зсередини, проживаючи в традиційній сім'ї. Їм надаються особисті кімнати для проживання, а також харчування три рази на день. Проживання в сім'ї допоможе поліпшити навички англійської мови, так як студенти кожен день, крім занять в університеті, зможуть спілкуватися з членами родини на різні цікаві теми або обговорювати новини.

Додаткова інформація

Для іноземців організовують різноманітні заходи, втягують їх у роботу гуртків та секцій: доброзичлива інтернаціональна атмосфера коледжу служить запорукою швидкої адаптації до незнайомої країни і робить процес навчання більш зрозумілим і логічним.

Менеджери компанії Study Plus із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з вибором навчального закладу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!