Вища освіта в Канаді

 • Канада - країна, відома своїм високим рівнем життя, прекрасними кар'єрними та освітніми можливостями. Окрім того, Канада - одна з найбезпечніших країн світу, саме та країна, що підходить для комфортного навчання, яке разом із своїми канадськими партнерами пропонує вам компанія STUDY PLUS. В Канаді знаходиться близько 100 університетів та коледжів. До того, це один з найбільш популярних напрямків для імміграції в усьому світі, а сама країна входить до складу «великої вісімки». Саме отримання вищої освіти в Канаді- це один із шляхів для подальшої імміграції в Канаду.  Вищі навчальні заклади Канади не поступаються якістю викладання, технічним обладнанням  та науковою базою багатьом американським ВУЗам, проте вартість навчання в Канаді, як правило, в 1,5-2 рази нижча вартості навчання в США та Великобританії. Дипломи канадських університетів вважаються еквівалентними дипломам США. Вимоги до якості освіти дуже високі, тому й контроль якості навчання дуже строгий.

  В Канаді дві офіційні мови, англійська та французька, а тому Ви можете вибрати університет, заняття в якому ведуться або англійською, або французькою, або обома мовами. При цьому для вступу до канадського університету не обов’язково вільно володіти двома мовами одразу.

  Після закінчення університету чи коледжу, студенти мають можливість залишитися працювати в Канаді, тим більше, що соціальна політика держави сприяє міжкультурному співіснуванню. Студенти з українським дипломом можуть продовжити навчання в Канаді чи змінити спеціальність.

  Процес отримання вищої освіти тут складається з трьох рівнів: бакалаврат, магістратура, аспірантура. Навчання на бакалавра займе від 3-4 років, на магістра - 1-3 роки, а на доктора наук також від 3-х років.  Сам  навчальний рік складається з двох семестрів: з вересня по середину грудня, а також з початку січня по початок травня.

  У Канаді існують коледжі та університети. Важливо звертати увагу на те, до якої категорії можна віднести обрану Вами спеціальність - якщо вона більш практична, то можна сміливо вибирати коледж, а якщо вона має більш академічну спрямованість, то тут слід зробити вибір на користь університету. Традиційно вважається, що для створення успішної кар’єри обов’язково потрібно мати диплом університету. Однак це незавжди так. Канадський коледж - це повноправний вищий навчальний заклад. Освіта, здобута в канадському коледжі, орієнтована на ринок праці, тому багато працедавців пропонують студентам проходити практику під час навчання. Для компаній – це можливість отримати гарного працівника із досвідом роботи, а для випускника – успішна кар’єра. У коледжах існує широкий вибір спеціальностей: ресторанний бізнес, ІТ, менеджмент, бізнес, інженерія та ін. Навчання в коледжі коштує впевнено (часто понад ніж як в 10 разів) дешевше, ніж в університеті. Університети Канади надають якісну освіту міжнародного рівня. Зазвичай  університет вибирають для вивчення медицини чи для наукових досліджень тобто ті, хто бажає отримати глибші знання в тій чи іншій сфері знань.

  Університети Канади пропонують програми бакалавріату за найрізноманітнішими напрямками та спеціальностями. Навчання в університеті за програмою бакалавріату триває 3-4 роки.

  Отримати ступінь бакалавру дозволяють і канадські коледжі з безліччю програм з 20-30 фахів. Курс навчання триває 3-4 роки. Важливо відзначити, що для навчання в Канаді терміном більше 6 місяців Вам знадобиться студентська віза. Оформити її можна на підставі запрошення тільки від акредитованого місцевим урядом навчального закладу (designated learning institution (DLI).

  Студенти, що вже отримали диплом про вищу освіту, можуть продовжити навчання в магістратурі, де тривалість курсу складає 1-2 роки. Навчання проходить виключно за здобутою за 4 роки бакалаврату спеціальності. Для того, щоб вступити до магістратури потрібно мати гарны попередні оцінки, сертифікат про володіння іноземною мовою, мотиваційний лист, підтвердження досвіду роботи та рекомендації.

  ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА В КАНАДІ

  Дуже часто українські випускники з дипломом бакалавра хочуть продовжувати своє навчання на післядипломних програмах. Компанія STUDY PLUS  пропонує безліч таких програм. Вони дають можливість продовжити освіту або змінити професію. Післядипломні програми в коледжах Канади – це найкраще рішення для тих, хто вже має вищу освіту, але прагне отримати більше практичних знань. Аналогів Postgraduate Program в українській системі освіти немає.

  Вимоги до зарахування на післядипломну програму простіші, ніж на магістратуру. Середня тривалість навчання – 1-2 роки. Багато коледжів пропонують післядипломні програми CO-OP з оплачуваним стажуванням за фахом. Після закінчення програми, випускник отримує дозвіл залишитися в Канаді і працювати на роботі від 1 до 3 років.

  ВИМОГИ ДО ЗАРАХУВАННЯ
  У кожного навчального закладу існують власні правила зарахування студентів, вони також відрізняються в залежності від обраної програми. Для вступу до коледжів Канади в першу чергу знадобиться атестат про закінчену середню освіту і додаток до нього. При цьому, буде великим плюсом, якщо Ваші оцінки будуть якомога вище, особливо з профільних предметів.
  Стати студентом університету Ви зможете, досягнувши повноліття (18 років). В якості підтвердження Вашого володіння мовою надається сертифікат IELTS чи TOEFL (в середньому 6.0 і 550 відповідно), якщо програма англомовна, або ж DALF, якщо навчання буде проходити французькою.
  При виборі деяких напрямків знадобиться також, наприклад, пройти інтерв'ю або іспити, або надати портфоліо, рекомендаційні листи, а в деяких випадках потрібна навіть наявність досвіду роботи в певній сфері.

  ТЕРМІНИ ВСТУПУ
  Рекомендовано приступати до цього процесу як мінімум за 8 місяців до початку навчання. Як правило, якщо Ви плануєте почати навчання восени, то крайній термін прийому документів - 1 лютого. Для навчання з січня необхідно подати заявку на зарахування до 1 вересня. При цьому завжди необхідно звертати увагу на вимоги безпосередньо обраної навчальної програми та самого ВНЗ.

   Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

 • Centennial College 

  Тип: державний коледж
  Розташування: Торонто, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: бакалаврат - 17000 CAD/рік; дипломні програми - від 14000 CAD/рік; післядипломні програми - від 14000 CAD/рік.

  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Seneca College 

  Тип: державний ВНЗ
  Місцезнаходження: Торонто, Канада
  Вікові вимоги: від 16 років
  Види програм і вартість: бакалаврат - від 19346 CAD/рік, дипломні програми - від 14410 CAD/рік, післядипломні сертифікати - від CAD 13207/рік
  Початок навчання:вересень, січень, травень (в залежності від програми)

  Дізнатись більше

 • Sheridan College

  Тип: державний коледж
  Вік студентів: від 18 років
  Розташування: Оквілл, Брамптон, Міссіссага, Канада
  Програми: Сертифікатні, дипломні, бакалаврат, післядипломні
  Вартість: від 13630 CAD/рік
  Початок навчання: вересень/ грудень / травень (в залежності від програми)

  Дізнатись більше

 • Durham College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Ошава, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість:  сертифікатні, дипломні та післядипломні програми від 14000 CAD/рік

  Початок навчання: вересень, лютий і травень (в залежності від програми)

  Дізнатись більше

 • Langara college

  Тип: державний коледж
  Розташування: Ванкувер, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: бакалаврат та дипломні програми - 17000 CAD/рік; післядипломні програми - від 12000 СAD/рік; для академічних цілей - від 3000 CAD за 7 тижнів.

  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Humber College

  Тип: державний ВНЗ
  Розташування: Торонто, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм та вартість: бакалаврат - від 14800 CAD/рік; диплом - від 14200 CAD/рік; післядипломні - від 14800 CAD/рік.

  Початок навчання: вересень, січень, травень

  Дізнатись більше

 • George Brown College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Торонто, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: підготовчі - від 2688 CAD/курс 8 тижнів, дипломні - від 6760 CAD/семестр, бакалаврат - від 8250 CAD/семестр, післядипломні від 6440 CAD/семестр.

  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • Fanshawe College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Лондон, Онтаріо, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: підготовчі курси - від 4000 CAD/рік; бакалаврат, дипломні програми і магістратура - 14000 CAD/рік

  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Georgian College

  Тип: державний коледж
  Розташування: різні міста провінції Онтаріо
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: дипломні програми: від 13500 CAD, бакалаврат та післядипломна освіта: від 16500 CAD
  Початок навчання: вересень, січень, березень

  Дізнатись більше

 • Algonquin College

  Тип: державний ВНЗ
  Розташування: Оттава, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: бакалаврат - близько 16500 CAD/рік; диплом - від 145000 CAD/рік; післядипломні сертифікати - від 13500 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень, травень

  Дізнатись більше

 • Conestoga College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Кітченер (Онтаріо), Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: програма підготовки з мови (ESL) - від 3300 CAD/рік; бакалаврат - від 14600 CAD/рік;
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Red River Community College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Вінніпег, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: дипломні програми - від 14000 CAD/рік; післядипломні програми - від 16000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Douglas College

  Розташування: Ванкувер, Британська Колумбія
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: дипломні, молодший спеціаліст, бакалаврат -від 17400 CAD/рік, постбакалаврат - від 17200 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • Assiniboine Community College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Брандон, Манітоба, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: сертифікатні програми - 10000 CAD/рік; дипломні програми - від 13000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Camosun College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Вікторія, Британська Колумбія, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: Associates Degree, University Transfer та бакалаврат - від 14000 CAD/рік; Дипломні програми: від 15500 CAD/рік; магістратура - від 17000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Lambton College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Санрія, Торонто
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: від 12700 CAD/рік. Вартість залежить від конкретної програми навчання.
  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • SAIT Polytechnic

  Тип: державний коледж
  Розташування: Калгарі, Альберта
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: Certificate Program - від 6640 CAD/рік; Diploma Program,Applied Degree - від 9950 CAD/рік; Bachelor degree - від 10950 CAD/рік;
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • The University of Victoria

  Тип: державний коледж
  Розташування: Вікторія, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: бакалаврат - 18000 CAD/рік; магістратура - від 18000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і квітень. В залежності від конкретної програми навчання 

  Дізнатись більше

 • The University of Fraser Valley

  Тип: державний коледж
  Розташування: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
  Вікові вимоги: від 19 років
  Види програм і вартість: Certificate, Bachelor Degree - від 13000 CAD/рік; Post-Graduate Certificate - від 14000 CAD/рік; Master's Degree - від 25000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Wilfrid Laurier University

  Тип: державний
  Розташування: Вотерлоо, Бренфорд, Кітченер, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: підготовчі курси (від 3650 до 4950 CAD); бакалаврат, магістратура, магістр бізнес адміністрування - від 31269 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • Royal Roads University

  Тип: державний коледж
  Розташування: Вікторія, Бр.Колумбія
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: підготовчі курси - від 6300 CAD за програму; бакалаврат - 17000 CAD/рік; дипломні програми - від 14000 CAD/рік; післядипломні програми - від 28,880 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • University of Windsor

  Тип: державний
  Розташування: Віндзор, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: Сертифікатні програми,бакалаврат - від 16000 CAD/рік, післядипломне навчання - від 17000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • Trent University

  Тип: державний коледж
  Розташування: Ошава, Пітерборо
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: Підготовчі курси - від 4800 CAD за 12 тижнів; бакалаврат, програми професійної підготовки - 18300 CAD/рік; післядипломні програми - від 13000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • Capilano University 

  Тип: державний університет
  Розташування: Північний Ванкувер, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: Бакалаврат від 17470 CAD/рік, майстер від 15110 CAD/рік
  Початок навчання: червень, вересень, січень >

  Дізнатись більше

 • University of Saskatchewan

  Тип: державний
  Розташування: Саскатун, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: бакалаврат від 11501 CAD/рік, магістратура від 11000 CAD/рік
  Початок навчання: вересень, січень

  Дізнатись більше

 • Memorial University of Newfoundland

  Тип: державний
  Розташування: Сент-Джонс, Ньюфаундленд і Лабрадор
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість: бакалаврат (від 546 CAD/семестр), магістратура (від 1239 CAD/семестр), докторантура (від 1153 CAD/семестр)
  Початок навчання: вересень, січень, травень

  Дізнатись більше

 • Acsenda School of Management

  Тип: державний коледж
  Розташування: Ванкувер, Канада
  Вікові вимоги: від 17 років
  Види програм і вартість:  уточнюйте у спеціалістів компанії Study Plus
  Початок навчання: кожні три місяці

  Дізнатись більше

 • OMNI College

  Тип: державний коледж
  Розташування: Річмонд, Канада
  Вікові вимоги: від 18 років
  Види програм і вартість: дипломна програма - від 20800 CAD/рік; підготовка до тесту CELBAN - 4 тижні - 1200 CAD; медична термінологія - 18 тижнів - 4950 CAD
  Початок навчання: вересень, січень і травень

  Дізнатись більше

 • LaSalle College

  Вік студентів: від 19 років
  Розташування: Ванкувер, Монреаль
  Тип: приватний коледж
  Початок навчання: вересень
  Програми: дипломні, сертифікатні
  Вартість: від 6438 CAD/семестр

  Дізнатись більше

 • The University of Winnipeg

  Вік студентів: від 17 років
  Розташування: Вінніпег, Манітоба
  Тип: державний
  Початок навчання: вересень
  Програми: дипломні, сертифікатні
  Вартість: від 16200 CAD/рік

  Дізнатись більше

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!