Вища освіта в Австралії

ВИЩА ОСВІТА В АВСТРАЛІЇ

Австралія - ​​країна-континент, далека від нас і відома на кенгуру, дику природу та розвинені мегаполіси. Умови проживання тут на дуже високому рівні і освітні програми стають все більш і більш популярними в усьому світі серед бажаючих отримати вищу освітуі. Іноземні студенти можуть навчатися лише в тих університетах і на тих курсах, які зареєстровані в CRICOS (Commonwealth Register of Institutions and Courses for Overseas Students). Це гарантує Вам високу якість освіти, на яку Ви розраховуєте.

Три основних ступені, які Ви можете тут отримати - це бакалавр (3-4 роки), магістр (1-2 роки) і доктор наук (3 роки). Популярно тут навчатися і на подвійних або об'єднаних бакалаврських програмах, що дозволить Вам отримати відразу дві бакалаврські ступені. Найчастіше це стосується сфер мистецтва, комерції, права і науки. Можна також отримати ступінь
спеціаліста (2 роки).
Навчальний рік найчастіше поділяється на два семестри, в деяких випадках - на три. Зазвичай перший семестр починається на початку березня і триває до червня. Другий семестр стартує в липні і закінчується в листопаді. У триместровій системі рік поділяється таким чином: початок березня-19 червня, початок липня-20- ті числа жовтня, початок листопада-середина лютого.

ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВСТУПУ
Для вступу в австралійські ВНЗ необхідно мати за плечима 12 років навчання в школі, в той час як українці проходять 11 класів. Тому в даному випадку можна, наприклад, пройти навчання на підготовчих курсах Foundation або відучитися один-два роки у вітчизняному інституті. Можна також вступити до коледжу або інституту Австралії, а потім перевестися в університет. Або ж провчитися в тутешній школі-пансіоні і отримати середню освіту необхідного рівня.
Оскільки Австралія - ​​англомовна країна, знадобиться надати сертифікат IELTS (мінімум 6.0) або TOEFL (мінімум 550). Як правило, кожен ВНЗ встановлює свої правила для зарахування. Якщо у Вас бракує рівня володіння мовою, можна пройти підготовчі курси при університеті.

ТЕРМІНИ ВСТУПУ
Зазвичай, якщо Ви хочете розпочати навчання з першого семестру, документи подаються до кінця грудня; з другого - до кінця травня. Якщо ж система триместрова, то документи слід подавати за 2-4 місяці до передбачуваної дати початку навчання.

СЕРЕДНЯ ВАРТІСТЬ ОСВІТИ
Австралійська освіта не з дешевих, проте, несе в собі високу якість. Вартість бакалаврських програм - 11.000-25.000 USD на рік, магістерських - 15.000-28.000$, докторських - 10.000-28.000$.

ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ АВСТРАЛІЇ
 University of Melbourne
 University of Sydney

 University of Queensland, UQ
 Monash University
 The University of New South Wales, UNSW
 Australian National University, ANU
 Royal Melbourne Institute of Technology, RMIT 
 Deakin university
 Macquarie University
 University of South Australia, UniSA
 University of Technology Sydney
 Queensland University of Technology
 Griffith University
 Charles Sturt University
 University of Newcastle, UON
 La Trobe University

НАЙБІЛЬШ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ
o Медсестра
o Бухгалтера, економічні експерти
o Лікарі, хірурги
o Вчитель середньої школи, вихователь
o Соціальний працівник, психолог
o Психіатр
o Інженери в сфері будівництва, архітектори
o Інженери в сфері електроніки, інженери-хіміки

ПЕРЕВАГИ ОСВІТИ В АВСТРАЛІЇ
1. 7 з 100 кращих університетів в світі знаходяться саме тут і австралійський диплом цінується у всіх країнах. До того ж місцева освіта формується в залежності від потреб ринку праці, тому набуті знання Ви завжди зможете застосувати на практиці.
2. У цій країні Ви можете придбати дві кваліфікаційні ступені з різних спеціальностей.
3. Іноземні студенти можуть отримувати стипендії! Щорічно уряд вкладає 200.000.000 австралійських доларів в стипендіальний фонд.
4. Ви можете підробляти у вільний від навчання час до 20 годин на тиждень і необмежено під час канікул.
5. Австралія – ​​третій в світі напрямок за популярністю серед іноземних студентів, поступаючись місцем лише Америці та Великобританії.
6. Ви будете проживати на екологічно чистому зеленому континенті з дивовижною флорою і фауною, а сама країна вважається одним з кращих місць для серфінгу і дайвінгу.

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!