Робота в Канаді для лікарів

Безкоштовна консультацiя Зареєструватися по програмі

РОБОТА В КАНАДІ ДЛЯ ЛІКАРІВ

Якщо Ви лікар, не тільки за дипломом, а й за покликанням, але при цьому Ваш заробіток залишає бажати кращого - то ця програма точно для Вас!

На жаль, робота медиків в Україні оплачується не пропорційно відповідальності, знанням та праці, які лікарі віддають своїй роботі. Тому багато хто намагається знайти краще життя за межами Батьківщини.

Як відомо, зарплати лікарів в Канаді і США є одними з найбільш високих у світі. Працюючи лікарем в Канаді або США Ви зможете отримувати 5000 $ -7000 $ -10 000 $ і навіть 30 000 $ на місяць (!) в залежності від Вашої спеціалізації, досвіду і багатьох інших факторів. Виїхати в Канаду на роботу лікарем не так-то просто, але тим не менш, все реально.

Зараз в Канаді є величезна нестача медичних працівників, а особливо, медсестер і сімейних лікарів. Однак лікарі інших профілів - анестезіологи, перфузіолог,и, кардіологи, хірурги як загальні, так і кардіо і нейро - теж можуть взяти участь в даній програмі, проте їм знайти місце роботи буде трохи складніше (довше), ніж сімейним лікарям і медсестрам. Але все можливо! Якщо Ви наберетеся терпіння і будете готові до великих позитивних змін - ми будемо раді допомогти Вам змінити своє життя на краще, допомогаючи Вам на всіх етапах від "а" до "я"!

Вимога до учасників:

  • вік від 18 до 50 років (в ідеалі до 30-35, але це не критично);
  • наявність закінченої медичної освіти;
  • досвід не менше 3-х років за фахом, згідно посади, на яку претендуєте в Канаді.

Суть програми:

Ви їдете в Канаду до конкретного роботодавця (медичного центру), в якому ви будете працевлаштовані за контрактом. Ви будете мати офіційне право на роботу. Ви зможете взяти з собою чоловіка або дружину, які так само отримають право на роботу в будь-якій сфері, крім того Ви зможете забрати з собою своїх дітей до 21 року. Через певний час роботи в Канаді Ви можете отриманти вид на постійне проживання в Канаді, а надалі і громадянство, якщо, звісно, Ви цього захочете.

Залиште нам онлайн-запит — і з Вами зв'яжеться консультант компанії "STUDY PLUS", який безкоштовно надасть ще більше інформації про Вами обрану (або про іншу) програму 

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ

Послідовність дій:

1. Ви заповнюєте анкету на нашому сайті або висилаєте запит на участь у програмі на нашу пошту uzhgorod@studyplus.com.ua або kiev@studyplus.com.ua;

2. Ми надсилаємо Вам шаблон для написання резюме. Ви заповнюєте його і висилаєте нам своє резюме;

3. Ми передаємо дані нашим партнерам в Канаді. За підсумками розгляду Вашого резюме вони говорять, або "так, беремо в роботу", або "ні, на жаль, ми не зможемо працевлаштувати даного кандидата" або "шанси не на 100%, але можемо спробувати". Залежно від відповіді наших партнерів, ми або починаємо, або не починаємо нашу співпрацю. Оцінка шансів є абсолютно безкоштовною;

4. Якщо наші партнери готові взяти Вас в роботу, наступним кроком будуть 2 непростих іспити:

1) IELTS (результат якого повинен бути не менше від 5.5. до 7.0 залежно від вакансії, на яку Ви претендуєте).
Де краще проходити підготовку до здачі IELTS, щоб результат був якомога вище, як і де ми його рекомендуємо здавати - ми Вам розповімо.

2) Вам потрібно буде здати один з тестів на підтвердження Ваших медичних знань. УВАГА! До виїзду в Канаду Вам потрібно буде здати тільки один медичний іспит, після успішної здачі якого на Вас чекає працевлаштування.
Назва тесту, центр підготовки до нього, як і всі необхідні інші нюанси Ви дізнаєтеся від нас, якщо вирішите брати участь у програмі;

3) після підтвердження рівня англійської мови (успішної здачі тесту IELTS) Ви укладаєте з нами договір і оплачуєте наші послуги;

4) Після успішного складання іспиту з медицини Ви підписуєте договір з нашими канадськими партнерами і оплачуєте їхні послуги.

Всього Вам потрібно розраховувати на наступні витрати на сім'ю:

1.1. Послуга: реєстраційний збір нашої компанії (консультаційні послуги та допомога в поданні на візу в Канаду);
1.2. Необхідний час: на підписання договору потрібно 15 хвилин, далі ми ведемо Вас від початку до виїзду і навіть після виїзду Ви можете розраховувати на нашу допомогу, в разі необхідності;
1.3. Витрати: наші послуги за основного апліканта - 300 $;
Якщо ж Ви їдете з родиною, за кожну додаткову особу потрібно буде оплачувати додатково 200 $, але це вже в самому кінці, безпосередньо перед подачею на візу.

2.1. Послуга: курси англійської мови по підготовці до ELTS;
2.2. Необхідний час: 3-6-9-12 місяців (залежить від початкового рівня англійської);
2.3. Витрати: вартість залежить від тривалості курсу підготовки і місця, де Ви будете навчатися - все варіанти ми Вам озвучимо. ТЕЛЕФОНУЙТЕ нам - дзвінок БЕЗКОШТОВНИЙ :-), ми будемо раді підказати Вам, де Ви можете підготуватися до іспиту швидше і ефективніше.

3.1. Послуга: складання тесту IELTS;
3.2. Необхідний час: тест IELTS (2 дні) і отримання офіційного сертифікату (5 тижнів);
3.3. Витрати: 3500 грн.

4.1. Послуга: підготовка до здачі медичного іспиту;
4.2. Необхідний час: 7-9 місяців;
4.3. Витрати: вартість залежить від тривалості курсу підготовки і місця, де Ви будете навчатися - все варіанти ми Вам озвучимо.

5.1. Послуга: здача медичного іспиту
5.2. Необхідний час: 1 день
5.3. Витрати: 1820 $ CAD (орієнтовно 1500 $ USD)

6.1. Послуга: програма працевлаштування в Канаді;
6.2. Необхідний час: 3-9 місяців;
6.3. Витрати: 10 000 $ CAD (орієнтовно 8000 $ USD).
Оплачується в 4 етапи (10% перед отриманням від роботодавця дозволу на прийом іноземних громадян, 20% після його отримання, 40% після відправки документів роботодавця в консульство, 30% після отримання візи).

7.1. Послуга: консульський збір + медична коміссія;
7.2. Необхідний час: отримання візи займає від 1 до 2-х місяців + проходження мед.коміссіі (запис + отримання відповіді) 1 місяць;
7.3. Витрати: 255 $ CAD (орієнтовно 200 $ USD) + мед.коміссія 230 $ USD.

Додаткові витрати:

  • переліт (від 700 $);
  • переклади і апостилізація документів (при необхідності ми з усім допомагаємо);
  • особисті витрати в Канаді.

 

РАЗОМ витрати за цією програмою складуть приблизно 11 000 $ + вартість курсів для здачі англійської та іспиту з медицини + особисті витрати в Канаді.

РАЗОМ за часом, з моменту реєстрації на програму і до вильоту, пройде, як мінімум, 1 рік + тривалість навчання на курсах англійської мови.

 

ВАЖЛИВО !!! Деяким аплікантам роботодавець видає до 10 000 $ CAD по прибуттю в якості компенсації витрат на проживання, харчування та облаштування в країні (це все обмовляється заздалегідь, коли Ви отримуєте запрошення на роботу ще будучи на Україні).

Безкоштовна консультацiя Зареєструватися по програмі

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!