Іспанська мова в Іспанії

Ознакомиться на русском языке

Іспанська мова

Іспанською мовою в світі говорять більш 500 млн. чоловік.  Як мова міжнародного спілкування, вона займає друге місце в світі після англійської, і, останнім часом, її популярність зростає.  Свого часу Іспанія була головним конкурентом Великобританії в боротьбі за колонії по всьому світу.  Ось чому іспанську мову залишилося в спадок від панування іспанців в багатьох, нині незалежних, країнах.

Українці по-справжньому відкрили для себе Іспанію на початку 90-х, коли стали активно виїжджати на роботу і на відпочинок.  І зараз у багатьох українців є своя історія любові до цієї сонячної країні і до іспанської мови.  Іспанську найкраще вивчати, як другу іноземну мову.  Вона вважається однією з найлегших для вивчення, а по красі і мелодійності може змагатися з італійською.

Коли чуєш іспанську мову, самі собою з'являються думки про сонячні пляжі, запальнийу фламенко, про кориду, футбол, сієсту і келих сангрии з льодом.  Іспанську мову багато хто починає вивчати навіть просто з любові до Іспанії, до її традицій, до краси і південного темпераменту іспанської мови.

Знання іспанської, особливо, як другої іноземної, відкриває перед вами багато дверей в роботі або бізнесі, дає можливість вчитися в іспанському ВНЗ і отримувати унікальні враження від подорожей.  Агенція STUDY PLUS пропонує освоїти цю прекрасну мову на її великій батьківщини - в Іспанії.

 У чому переваги вивчення іспанської в Іспанії?
- заняття з досвідченими викладачами - носіями мови;
- повне занурення в мовне середовище, знайомство з менталітетом іспанців;
- сучасні методики викладання, прекрасно обладнані класи в мовних школах;
- виїзд до Іспанії без візи на термін до 90 днів;
- можливість вступити до іспанського ВНЗ;
- можливість поєднувати навчання з легальної роботою по студентській візі від 180 днів;
- доступні ціни на навчання і проживання в Іспанії.

Якщо ви вже бачите себе під південним сонцем Іспанії і мрієте вивчити іспанську, фахівці агенції STUDY PLUS готові відповісти на всі ваші запитання і вибрати разом з вами найкращий варіант короткострокових чи тривалих курсів в будь-якому місті Іспанії.

Чому з агенцією STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

  • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу і навіть місто в Іспанії в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агенції STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
  • Агенція STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
  • Візові менеджери агенції STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
  • Агенція STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Іспанії: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
  • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Іспанії і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ на бюджет або контракті.

Якщо ви закохані в Іспанію, її культуру і в іспанську мову, обов'язково вирушайте вчити іспанську мову в Іспанії.  Менеджери агенції STUDY PLUS чекають вашого дзвінка, щоб зробити ваші мрії реальністю.

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!