Польська мова в Польщі

Мовні курси в Польщі
Разом з навчанням у вищих і середніх навчальних закладах Польщі компанія STUDY PLUS пропонує Вам пройти навчання на курсах польської мови.
Якщо ви плануєте влаштуватися на престижну роботу в Польщі, вчитися або переїжджати на ВНЖ - то знання польської мови просто необхідно.
Якщо Ви замислювалися про навчання в Польщі, але ще маєте сумніви, то найпростіше почати знайомство з країною саме з мовних курсів.  Серед українців популярні як приватні мовні школи, так і курси при більшості університетів.  Після закінчення студенти отримують сертифікат з підтвердженням свого рівня знання мови.

7 причин поїхати на мовні курси до Польщі:

 • вивчення польської методом занурення в мовне середовище - найшвидший і найефективніший спосіб
 • невисока вартість мовних курсів в Польщі;
 • дефіцит професійних викладачів польської в Україні;
 • недорогий проїзд і проживання в Польщі;
 • перше знайомство з країною для майбутніх студентів;
 • можливість в подальшому навчатися безкоштовно у ВНЗ або працювати в Польщі;
 • отримання престижного європейського сертифіката.

На короткострокові курси (до 90 днів) українці можуть поїхати без візи за умови наявності біометричного паспорта і необхідного пакету документів, який фахівці компанії STUDY PLUS допоможуть Вам правильно підготувати, щоб не було проблем на кордоні.
Для курсів терміном більше 3-х місяців до 1 року потрібно буде відкрити студентську візу.  Плюси даного заходу: після навчання на річних курсах легко отримати ВНЖ і залишитися працювати в Польщі.  Є спеціальні курси для дітей.  Для дітей до 16 років потрібно додатково оформляти дозвіл від батьків.

Зазвичай зарахування на курси польської мови відбувається після повної оплати вартості навчання.  Для того, щоб не виникло проблем з оплатою, з зарахуванням, з вибором саме тієї школи, яка дає якісні знання і підходить саме Вам, щоб ви не застрягли на кордоні через неправильно оформлені документи, звертайтеся до фахівців компанії STUDY PLUS.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

 • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу в Польщі в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Польщі: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
 • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом в Польщу і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ.

Компанія STUDY PLUS працює на ринку навчання і працевлаштування за кордоном вже 18 років.  Ми надамо Вам повний сервіс, від вибору програми навчання до підготовки всіх документів, проїзду і проживання в Польщі.  Мовні курси в Польщі - найкращий внесок в Ваше майбутнє і майбутнє Ваших дітей!

Переконайтесь в тому особисто! Ми радо надамо вам безкоштовну консультацію, як і зробимо безкоштовний прорахунок вартості навчання на мовних курсах у Польщі!

 

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!