Японська мова в Японії

Ознакомиться на русском языке

Японія - країна “Восходящего сонця” і найзагадковіша, колоритна країна Сходу. Залишаючись не самою доступною для іноземців країною світу, Японія вабить своєю культурою і досягненнями в різних галузях: мистецтво, технології і техніка, комп'ютерна графіка та автомобілебудування.

Вивчення японської мови - процес непростий. Щоб вивчити японську, потрібно не тільки завчити ієрогліфи, але і глибоко вникнути в менталітет, образ думок і традиції японського народу. Найкоротший шлях - занурення в мовне і культурне середовище Японії.

Складність вивчення японської мови в Україні, в першу чергу, полягає у відсутності висококваліфікованих викладачів і носіїв мови, які можуть в повній мірі донести всі тонкощі. Тому компанія STUDY PLUS рекомендує відправитися на курси японської мови безпосередньо до її витоків, до Японії.

Чому японську мову краще вивчати в Японії?

 • Повне занурення в культуру і мовне середовище.

 • Заняття з викладачами - носіями мови за сучасними методиками.

 • В Японії "з нуля" можна вивчити японську мову до рівня N2 ("Intermediate") і навіть N1 ( "advanced") за 2 роки перебування, в той час, як на досягнення того ж рівня в Україні Вам знадобиться не менш, ніж 5 років щоденного навчання за фахом "японська філологія" - і навіть тоді рівень буде нижче, ніж отриманий за 2 роки в Японії;

 • Знайомство з побутом та особливостями життя японців;

 • Можливість стати фахівцем з рідкісним навиком, який цінується на ринку праці;

 • Перспектива продовження навчання в навчальних закладах Японії;

 • Можливість офіційного працевлаштування в Японії.

Навчання в японській мовній школі - довгостроковий вклад в майбутнє, спосіб стати затребуваним фахівцем з рідкісними навичками. Компанія STUDY PLUS допоможе вам організувати навчання в Японії так, щоб воно пройшло максимально корисно і комфортно. Ми працюємо в сфері навчання і працевлаштування за кордоном понад 19 років і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

У чому полягають послуги компанії STUDY PLUS:

 • Ми узгоджуємо з Вами мовну програму (тривалість, інтенсивність і т. д.,, виходячи з Ваших побажань і можливостей);

 • Ми підбираємо для Вас навчальний заклад, який найбільш відповідає Вашим побажанням - працюємо практично з усіма мовними школами Японії - тому вибір величезний!

 • Му реєструємо Вас на курс, заповнюємо всі необхідні анкети, ведемо комунікацію з мовною школою;

 • Ми надаємо Вам перелік документів на отримання візи і подаємо Ваші документи на японську візу;

 • За Вашим бажанням ми бронюємо Вам переліт, трансфер і все, що Вам буде необхідно!

Чому вигідно і зручно працювати з компанією STUDY PLUS:

 • Ми працюємо безпосередньо зі школами, ретельно вивчаючи особливості навчання і варіанти проживання під час особистого відвідування навчального закладу. Тому, пропонуємо тільки найкращі варіанти навчання.

 • Ми розуміємо, наскільки важливо правильно підібрати школу, курс і навіть місто для реалізації поставлених цілей. Тому фахівці STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть підібрати ідеальний варіант.

 • Ми співпрацюємо тільки з перевіреними партнерами протягом 19 років і гарантовано зарахуємо вас на обраний курс, а також візьмемо на себе оформлення всіх необхідних документів.

 • Візові менеджери STUDY PLUS допоможуть Вам відкрити студентську або туристичну візу в Японію.

 • STUDY PLUS запропонує вам на вибір тільки перевірені варіанти комфортного проживання в Японії: в сім'ї, в студентському гуртожитку, готелі або хостелі на Ваш вибір.

 • Менеджери STUDY PLUS завжди дадуть повну консультацію з усіх питань, пов'язаних з виїздом та навчанням в Японії, а також про можливості подальшого навчання в навчальних закладах цієї країни.

Якщо Ви прийняли рішення вивчати японську мову, то телефонуйте менеджерам STUDY PLUS прямо зараз, щоб швидше спланувати всі деталі Вашої подорожі.

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!