Італійська мова в Італії

Італійська мова вважається найкрасивішою і самою мелодійною мовою в світі.  До такого висновку прийшло міжнародне журі на спеціальному "конкурсі краси" серед мов світу ще на початку минулого століття.  До речі, 2-е місце належить українській.

Навіщо вивчати італійську мову?  Напевно, у кожного для цього є свої причини.  Хтось хоче жити або працювати в Італії, хтось знайшов в Італії свою любов, у когось там живуть бізнес-партнери.  Дуже багато хто починає вчити італійську просто так, для душі, часто як другу чи третю іноземну мову.  І, хоча вона не так затребувана, як англійська, останнім часом популярність італійської мови в світі зростає.

Часто італійською можна поспілкуватися навіть з представниками азійських країн, таких, як Китай чи Японія.  Азіати вибирають цю мову серед інших європейських мов через її легкість у вивченні.  Зараз в світі італійською розмовляє близько 100 мільйонів чоловік і це число зростає.

Чому варто вивчити італійську:
- це дуже проста у вивченні мова;
- Італія - ​​одна з найпривабливіших країн для туристів;
- італійська мова стане в нагоді для бізнесу, навчання і подорожей;
- знання італійської зробить більш легким процес вивчення інших романських мов;
- це найкрасивіша мова в світі;
- італійська дала початок багатьом міжнародним термінам, наприклад, в музиці, моді, гастрономії;

Фахівці агентства STUDY PLUS рекомендують вам вивчати італійську мову на мовних курсах в Італії.  Ми працюємо в сфері навчання за кордоном з 2000 року!

Якщо ваша мета - вивчити італійську мову в максимально короткі терміни, тож вирушайте на його батьківщину, до Італії.  Агентство STUDY PLUS пропонує вам пройти сертифіковані курси в найкрасивіших містах Італії.  

Менеджери компанії STUDY PLUS підберуть для вас програму навчання від 1 тижня до 1 року.  Ви познайомитеся з культурою Італії, побачите життя і менталітет італійців і відкриєте для себе цю прекрасну країну в абсолютно новому ракурсі.

Переваги вивчення італійської мови в Італії:
- ефективність занять - заговорити італійською з нуля можна вже через місяць навчання в Італії;
- доступні ціни на навчання і проживання;
- можливість дізнатися краще країну і вступити до ВНЗ Італії;
- цікаве дозвілля, екскурсії, відпочинок;
- престижні сертифікати європейського зразка;
- безвізовий режим на строк до 90 днів з европаспортом;
- можливість підробляти зі студентською візою.

Якщо ви освоїте італійську мову на курсах в Італії, то вже можна подумати про продовження освіти у вищому навчальному закладі.  Традиційно престижно вчитися в Італії дизайну, образотворчому мистецтву, музиці, моді.  Адже Італія стала центром європейського мистецтва, починаючи з епохи Відродження.  А пізніше її прославили знамениті дизайнери і модельєри.  Мілан може посперечатися з Парижем за звання столиці моди.

Разом з фахівцями агентства STUDY PLUS ви виберете для себе такі курси, які найбільш відповідають вашим цілям.  Ви хочете ближче познайомитися з культурою Італії і добре провести час?  Або ваша мета - підготовка до вступу до ВНЗ?  Для кожного ми знайдемо саме те, що вам треба!

Чому з агентством STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

  • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
  • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу і навіть місто в Італії в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
  • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
  • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
  • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Італії: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
  • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Італії та перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ.

Якщо ви закохані в культуру і менталітет Італії, якщо мрієте все побачити своїми очима і швидко заговорити на самому мелодійному мовою в світі - італійською, телефонуйте в компанію STUDY PLUS, проконсультуйтеся у наших фахівців, і вирушайте в країну своєї мрії!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!