Німецька мова в Німеччині

Ознакомиться на русском языке

 • "Традиційна німецька якість" - ось що можна сказати про освіту в Німеччині і, зокрема, про мовні курси.  Це можливість цілком зануритися в мовне середовище, що робить навчання швидким та ефективним. Фахівці агентства STUDY PLUS запропонують вам тільки сертифіковані курси, де методи викладання відточені до дрібниць.  Варіант "не можу" або "не виходить" тут не пройде. Вас вивчать, будьте впевнені.
  Для того, щоб заговорити німецькою з нуля (рівня А0) до рівня А1, бажано вчитися не менше місяця.  В цьому випадку ви отримаєте мінімальні знання для спілкування і життя в країні на побутовому рівні.  Професійний мову, наприклад, для бізнесу, медицини, науки потрібно вивчати на курсах не менше 90 днів, маючи початкові знання.

   

 • Переваги вивчення німецької мови в Німеччині:
  Вивчати іноземну мову на її батьківщині завжди престижно і ефективно.  У німців застосовуються найсучасніші методики викладання з гарантією результату.
  У Німеччині для іноземних студентів є можливість навчатися безкоштовно у ВНЗ.  Для цього обов'язково потрібно знати німецьку мову на рівні В2-С1. За рік навчання в Німеччині на мовних курсах цілком реально досягти такого рівня і отримати сертифікат.
  Німці дуже люблять всілякі іспити.  Іспит з мови потрібно здати, якщо ви хочете працювати або вчитися в Німеччині, якщо їдете на ПМЖ або хочете отримати візу нареченої або нареченого. Після мовних курсів в Німеччині можно відразу скласти іспити і отримати відповідний сертифікат.
  Короткострокові експрес-курси (від 2 тижнів) - це відмінна можливість близько познайомитися з Німеччиною і, одночасно, поліпшити свою німецьку, зрозуміти, чи хотіли б ви жити і працювати в подальшому в цій країні.

   

Компанія STUDY PLUS вже 18 років успішно влаштовує для своїх клієнтів поїздки на мовні курси до Німеччини.  Чому з нами зручно і вигідно працювати?

 • Агентство STUDY PLUS співпрацює з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Дуже важливо правильно обрати відповідний курс, школу і навіть місто в Німеччині в залежності саме від вашої мети.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом багатьох років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.

Якщо ви їдете в Німеччину на тривалі курси терміном понад 90 днів, візові менеджери компанії STUDY PLUS допоможуть відкрити студентську візу. Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Німеччині: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель. Спеціалісти  компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Німеччини і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання в німецькому ВНЗ на бюджетне або контрактне навчання.
 

Якщо вас приваблює німецька стабільність, перспективи успішної кар'єри і неповторний менталітет Німеччини, почніть з мовних курсів.  Просто зателефонуйте в компанію STUDY PLUS для безкоштовної консультації!

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!