Німецька мова

Німецька мова не така популярна в світі, як англійська, проте останнім часом все більше і більше людей прагне її вивчити.  Агентство STUDY PLUS вже 18 років працює в сфері освіти за кордоном і наші фахівці вважають, що причина є в величезних перспективах для тих, хто знає німецьку.  Адже Німеччина - країна з найпотужнішою економікою в Європі. Німецькі компанії розвиваються не тільки в Європі, але і по всьому світу.

Щоб отримати роботу в такій компанії однієї англійської мови недостатньо. Відверто кажучи, знанням англійської мови зараз нікого не здивуєш. Але якщо ви говорите німецькою, то проблем з роботою в Європі у вас не виникне. Туристів з Німеччини завжди багато на популярних курортах. Саме тому завжди в дефіциті співробітники готелів і ресторанів, круїзних лайнерів, які володіють німецькою мовою.  Знання німецької абсолютно необхідно, якщо ви плануєте переїхати на ПМЖ до Німеччини. Німецька мова є офіційною, крім Німеччини, в п'яти європейських країнах. Незважаючи на те, що німецька вважається однією з найскладніших європейських мов, вивчити її не так складно, як здається, особливо якщо вивчати мову на її батьківщині - в Німеччині або Австрії.
 

Чому варто поїхати вчити німецьку мову за кордон?
1. Ви будете вивчати "живу", сучасну німецьку мову з викладачами - носіями мови.
2. Методики викладання в мовних школах Німеччини і Австрії гарантують 100% результат за короткий час.  В Україні при всьому бажанні не вийде вивчити мову так швидко, не так просто знайти досить компетентного викладача німецької.
3. Ви будете спілкуватися німецькою мовою у вільний час.  Це кращий спосіб закріпити отримані на курсах навички та навчитися добре розуміти мову навіть після короткострокових курсів.
4. Якщо ваша мета - подальша робота або навчання за кордоном, у вас буде шанс завести корисні знайомства, освоїтися в країні і, можливо, визначитися з подальшим місцем навчання або роботи.
5. При необхідності ви можете скласти іспити і на місці отримати престижний сертифікат, необхідний для подальшої роботи або навчання.

 

Компанія STUDY PLUS пропонує вам замислитись про своє майбутнє і пройти короткострокові або тривалі курси німецької мови в Німеччині або Австрії.
 

Що зробить для вас агентство STUDY PLUS?

  • Спеціалісти компанії STUDY PLUS допоможуть правильно обрати мовну школу та країну навчання в залежності від вашої мети і бюджету.  Ми маємо прямі стосунки з мовними школами в Німеччині та Австрії, наші фахівці регулярно особисто відвідують певні навчальні заклади, щоб пропонувати вам тільки кращі, перевірені варіанти.  За 18 років роботи наші фахівці набули колосального досвіду в цій сфері.
  • Менеджери агентства STUDY PLUS спілкуються з обраною школою і контролюють весь процес оформлення документів.  Ми гарантуємо ваше зарахування!
  • Якщо ви їдете на курси терміном більше трьох місяців, візові фахівці агентства STUDY PLUS підготують необхідний пакет документів для відкриття студентської візи.
  • Спеціалісти агентства STUDY PLUS виберуть і забронюють найбільш прийнятний для вас варіант проживання: приймаюча сім'я, студентська резиденція, хостел або готель.
  • Ми організуємо проїзд або переліт, а при необхідності також зустріч в аеропорту та екскурсії.

Колектив компанії STUDY PLUS ставить перед собою мету не просто надати вам ту чи іншу послугу.  Наша мета - допомогти кожному клієнтові стати по-справжньому успішним і здійснити свою мрію.

Мрієте вивчати німецьку мову за кордоном і стати успішним?  Телефонуйте або приходьте в STUDY PLUS!

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!