Французська мова у Франції

Ви закохані у французьку культуру і французьку мову?  Агеція STUDY PLUS пропонує вам найефективніший спосіб вивчення французької мови - за кордоном у Франції або в Канаді.  Франція - це не просто потужна європейська країна з розвиненою економікою і впливом в світі.  Франція - це література, історія, мода, гастрономія, наука і мистецтво, сучасні технології.  У Канаді, деяких європейських, азіатських і африканських країнах французька мова є другою державною.
 

Жити, працювати, вчитися або просто побувати у Франції мріють мільйони.  Якщо ви - один з них, то вивчити французьку мову вам просто необхідно!  Адже мешканці Франції, як і у всій Європі, непогано розуміють і говорять англійською, але їх любов до своєї рідної мови просто безмежна.
 

Французи пишаються своєю культурою і своєю шляхетною мовою.  Навіть якщо ви їдете до Франції просто як турист, знання французької відкриє для вас страну в абсолютно новому ракурсі.  Ви зможете побачити і почути те, що недоступно для інших туристів, і з першої ж фрази отримаєте симпатії французів.
 

Французьку мову набагато легше вивчати, якщо ви вже знаєте англійську.  Незважаючи на те, що вони належать до різних мовних груп, в них багато спільного.  Зрозумівши логіку мови і отримавши словниковий запас, ви зможете дуже швидко заговорити французькою, занурившись в мовне середовище у Франції або Канаді.
 

У чому ж переваги вивчення французької за кордоном?
1. Як і будь-яку іншу іноземну мову, французьку найефективніше і швидше за все можна вивчити, тільки спілкуючись з носіями мови.
2. Вивчення французької на мовних курсах за кордоном у Франції або в Канаді - це сходинка в побудові своєї подальшої кар'єри в цих країнах.
3. Ви маєте реальну можливість продовжити подальшу освіту у ВНЗ в одній із цих країн.
4. Сучасні методики викладання в закордонних мовних школах, з якими співпрацює агенство STUDY PLUS, дають 100% гарантію результату.
5. Якщо ви вивчаєте французьку для того, щоб в подальшому жити і працювати за кордоном, то за час навчання на курсах ви багато дізнаєтеся про життя в іншій країні і зможете зробити правильний вибір.
6. Якщо ви прийняли абсолютно правильне рішення - вивчити французьку мову, то менеджери компанії STUDY PLUS завжди допоможуть вам реалізувати ваші плани.

 

Ось що ми пропонуємо для вас:

  • Допоможемо правильно обрати мовну школу та країну навчання в залежності від ваших цілей і бюджету.  Агентство STUDY PLUS працює вже 18 років і має прямі договори з мовними школами у Франції і Канаді, наші фахівці регулярно особисто відвідують ті навчальні заклади, які ми вам пропонуємо, щоб обрати для вас тільки кращі, перевірені варіанти.  За весь час роботи наші фахівці набули колосального досвіду в цій сфері.
  • Спеціалісти агентства STUDY PLUS проведуть переговори з обраної школою і візьмуть на себе процес оформлення документів.  Ми гарантуємо ваше зарахування!
  • Візові фахівці компанії STUDY PLUS підготують необхідний пакет документів і допоможуть відкрити студентську візу в разі її необхідності.
  • Ми забронюємо для вас найбільш прийнятний варіант проживання: приймаюча сім'я, студентська резиденція, хостел або готель.
  • Менеджери компанії STUDY PLUS організують проїзд або переліт, а при необхідності, також зустріч в аеропорту та екскурсії.

Не відкладайте реалізацію своєї мрії!  Отримайте безкоштовну консультацію у наших менеджерів, вони розкажуть вам про всі особливості вивчення французької за кордоном і допоможуть зробити правильний вибір.

Телефонуйте або завітайте в агентство STUDY PLUS!

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!