Англійська мова в Австралії

 

Вивчати англійську мову в далекій екзотичній Австралії - це варіант для тих, хто не тільки хоче отримати знання, а й відчути себе справжнім мандрівником.  Якщо ви поїдете на мовні курси в Австралію, то зрозумієте, що весь величезний світ відкритий для вас, зможете насолодитися екзотичною природою, теплим сонцем і отримати по-справжньому захоплюючі враження.

У чому переваги вивчення англійської в Австралії?

 • Австралія - ​​високорозвинена країна зі сприятливим кліматом і високими соціальними стандартами;
 • в Австралії застосовуються кращі методики викладання, що дають швидкий результат;
 • отримання престижного сертифікату, який визнається в усьому світі;
 •  можливість поєднати навчання з відпочинком і екзотичною подорожжю;
 • величезні перспективи для подальшої роботи і навчання в цій країні.

І хоча переліт до Австралії довгий і недешевий, вартість курсів з проживанням приблизно на третину нижче, ніж в Північній Америці.  Фахівці агентства STUDY PLUS рекомендують - якщо вас вабить вітер далеких мандрівок і справжня екзотика - сміливо вирушайте вивчати англійську мову в Австралію!

Менеджери компанії STUDY PLUS подбають про оформлення візи, про переліт і страховку.  Ми пропонуємо вам тільки кращі акредитовані мовні школи в декількох містах Австралії.  Програми навчання - найрізноманітніші.  Крім цього для вас організують незабутній відпочинок: екскурсії, знайомство з природою Австралії, серфінг і пляжні види спорту, пікніки і студентські вечірки.

Якщо ви виберете проживання в сім'ї, то отримаєте додатковий шанс для знайомства з побутом і менталітетом справжніх австралійців, побачите традиційно розмірений колоніальний стиль життя і, можливо, знайдете хороших друзів.  Це, до того ж, найдешевший варіант розміщення.  Проживання в апартаментах або студентській резиденції теж має свої плюси, але буде коштувати трохи дорожче.  Вибір за вами.

Чому з агентством STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

 • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу і навіть місто в Австралії в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Австралії: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
 • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Австралії і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ.

Ви вже бачите себе під теплим сонцем південної півкулі і готові до подорожі, але у вас залишилися питання і вам потрібна допомога наших менеджерів? Обов'язково телефонуйте або завітайте до компанії STUDY PLUS для докладної безкоштовної консультації!

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!