Англійська мова в Австралії

Вивчати англійську мову в далекій екзотичній Австралії - це варіант для тих, хто не тільки хоче отримати знання, а й відчути себе справжнім мандрівником.  Якщо ви поїдете на мовні курси в Австралію, то зрозумієте, що весь величезний світ відкритий для вас, зможете насолодитися екзотичною природою, теплим сонцем і отримати по-справжньому захоплюючі враження.

У чому переваги вивчення англійської в Австралії?

 • Австралія - ​​високорозвинена країна зі сприятливим кліматом і високими соціальними стандартами.

 • В Австралії застосовуються кращі методики викладання, що дають швидкий результат.

 • Отримання престижного сертифікату, який визнається в усьому світі.

 • Можливість поєднати навчання з відпочинком і екзотичною подорожжю.

 • Величезні перспективи для подальшої роботи і навчання в цій країні.

І хоча переліт до Австралії довгий і недешевий, вартість курсів з проживанням приблизно на третину нижча, ніж в Північній Америці.  Фахівці компанії STUDY PLUS рекомендують - якщо вас вабить вітер далеких мандрівок і справжня екзотика - сміливо вирушайте вивчати англійську мову в Австралію!

Менеджери компанії STUDY PLUS подбають про оформлення візи, про переліт і страховку.  Ми пропонуємо вам тільки кращі акредитовані мовні школи в декількох містах Австралії.  Програми навчання - найрізноманітніші. Крім цього, для вас організують незабутній відпочинок: екскурсії, знайомство з природою Австралії, серфінг і пляжні види спорту, пікніки і студентські вечірки.

Якщо ви виберете проживання в сім'ї, то отримаєте додатковий шанс для знайомства з побутом і менталітетом справжніх австралійців, побачите традиційно розмірений колоніальний стиль життя і знайдете хороших друзів.  Це, до того ж, найдешевший варіант розміщення. Проживання в апартаментах або студентській резиденції теж має свої плюси, але буде коштувати трохи дорожче. Вибір за вами.

Чому з компанією STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

 • Ми співпрацюємо з мовними школами без посередників, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів, щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку, і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!

 • Дуже важливо правильно обрати відповідний курс, школу і навіть місто в Австралії в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери компанії STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.

 • Компанія STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 19 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.

 • Візові менеджери компанії STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.

 • STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Австралії: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.

 • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам самі розгорнуті консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Австралії і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ.

Ви вже бачите себе під теплим сонцем південної півкулі і готові до подорожі, але у вас залишилися питання і вам потрібна допомога наших менеджерів? Обов'язково телефонуйте або завітайте до компанії STUDY PLUS для безкоштовної консультації!

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!