Англійська мова

Англійська мова давно стала міжнародною. Без неї не обійтися, якщо ви плануєте працювати або вчитися за кордоном, любите подорожувати і відкривати для себе нові перспективи. І, звичайно, вивчати її краще всього в англомовній країні. 

Завдяки колоніальній політиці Великобританії англійська мова поширилася по всьому світу і зараз є офіційною мовою майже 400 мільйонів чоловік. Компанія STUDY PLUS пропонує вивчати англійську мову в країнах з традиційно високим рівнем викладання в престижних школах як дорослим, так і дітям.

Мовні курси - це відмінний внесок у ваше майбутнє, а подорожі - найкращий спосіб пізнати світ і знайти своє місце в житті. Потрібно зрозуміти, що вам більше подобається - культура і традиції старої, доброї Англії, необмежені можливості у США і Канаді, майже фантастична екзотика Австралії і Нової Зеландії або розмірене, курортне життя на Мальті або Кіпрі. 

Ось 7 причин, щоб вчити англійську за кордоном:

 • відчутний результат вже з перших занять;
 • швидкий прогрес завдяки кращим методиками викладання;
 • хороший стимул - "отримати максимум знань за свої гроші";
 • повне занурення в мовне середовище і насичену програму курсів;
 • застосування "живої мови" в реальному житті;
 • "перевірка на міцність" - чи підходить вам життя в іншій країні;
 • престижність зарубіжних сертифікатів.

Мовні курси - найкращий старт для тих, хто мріє працювати, отримувати освіту або жити за кордоном. Важливо правильно обрати країну, мовну школу і найбільш підходящу для вас програму навчання. В цьому випадку, завдяки фахівцям агентства STUDY PLUS, ви уникнете багатьох помилок.

Що зробить для вас агентство STUDY PLUS?

 • Допоможемо правильно вибрати мовну школу і країну навчання в залежності від вашої мети і бюджету. Ми маємо прямі договори з мовними школами в різних країнах, менеджери компанії STUDY PLUS регулярно особисто відвідують навчальні заклади за кордоном, щоб пропонувати вам тільки найкращі, перевірені варіанти. За 18 років роботи наші фахівці придбали величезний досвід у цій сфері.
 • Ми проведемо переговори з обраної школою і візьмемо на себе процес оформлення документів. Ми гарантуємо ваше зарахування!
 • Якщо ви їдете на курси терміном більше трьох місяців, ми підготуємо необхідний пакет документів для відкриття студентської візи.
 • Виберемо і забронюємо найкращий для вас варіант проживання: приймаюча сім'я, студентська резиденція, хостел або готель.
 • Організуємо проїзд або переліт, а при необхідності також зустріч в аеропорту та екскурсії.

Колектив компанії STUDY PLUS ставить перед собою мету не просто надати вам ту або іншу послугу. Наша мета - допомогти кожному клієнтові стати по-справжньому успішним і здійснити свою мрію. 

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!