Чеська мова в Чехії

Чехія з кожним роком все більше і більше привертає увагу українців.  Тут хороші перспективи для роботи, є можливість як контрактного, так і безкоштовного навчання для студентів і цілком реально отримати посвідку на проживання.  Економіка Чехії в останні роки розвивається стрімко, саме тому чехи зацікавлені в залученні робочої сили з України.

Знання чеської мови відкриває для українців необмежені перспективи в цій країні.  У той же час, в Україні є брак кваліфікованих викладачів чеської мови, яка, хоча і близький до української і, багато в чому, нам зрозуміла, все ж вважається однією з найскладніших в світі.  Саме тому чеську мову краще вивчати на її батьківщині - в Чехії.

 У чому переваги мовних курсів в Чехії?

 • величезна ефективність у порівнянні із заняттями в Україні, швидкий результат;
 • багато практики не тільки на заняттях, але і в повсякденному спілкуванні;
 • методики викладання, розроблені саме чеськими фахівцями для іноземців;
 • отримання престижного чеського сертифіката, необхідного для подальшого навчання або роботи;
 • доступні ціни на навчання, проживання та проїзд;
 • виїзд до Чехії без візи на термін до 90 днів;
 • можливість працювати в Чехії за студентською візою до 20 годин на тиждень.

Все це робить мовні курси в Чехії неймовірно популярними серед українців.  Фахівці компанії STUDY PLUS підбирають для кожного клієнта саме той курс, який найбільше відповідає його мети.  Ми працюємо в сфері освіти за кордоном з 2000 року і прекрасно розуміємо, наскільки важливим є правильний старт для подальшої успішної кар'єри.  А мовні курси - це саме ваш старт, той чарівний ключик, який відкриває багато дверей і гарантує успіх.

 Чому з агентством STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

 • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу і навіть місто в Чехії в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Чехії: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
 • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Чехії і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ на бюджет або контракті.
 • Можливо, що рішення про навчання на мовних курсах в Чехії буде першою сходинкою у вашому успішному майбутньому.  Щоб мрії стали реальністю, приходьте або телефонуйте в агентство STUDY PLUS і отримайте безкоштовну консультацію про мовні курси в Чехії.

 

Безкоштовна консультацiя Прорахувати вартiсть

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!