Китайська мова в Китаї

Ознакомиться на русском языке

Китай - країна з багатою древньою культурою, а китайська мова - це справжня філософія життя на сходы.  Але, звичайно ж, вивчати китайську мову тільки через це було б не варто для більшості практичних європейців, в тому числі для нас, українців.  Цікавість до китайської мови стрімко зростає в останні десятиріччя.  Адже Китай зараз - це один з найсерйозніших гравців у світовій економіці.

Ось чому знання китайської мови дає необмежені можливості як в бізнесі, так і в успішній кар'єрі.  Китайська - це мова досить складна у вивченні для європейців, зате ті, хто зважився її освоїти, можуть розраховувати на дуже високу зарплату і величезні перспективи застосувати свої знання і працювати, практично, в будь-якій країні світу.  Адже зараз, напевно, немає такої держави, яка не мала б економічних зв'язків з Китаєм.

Найголовніша проблема, з якою стикаються бажаючі вивчати китайську - дефіцит або відсутність хороших викладачів в Україні.  Вважається, що вчити китайської мови повинен тільки китаєць.  Адже щоб освоїти цю мову, потрібно не просто вивчити ієрогліфи і звучання слів.  Потрібно зрозуміти образ думок і менталітет китайців, логіку і образи їх мови.

Саме тому фахівці агентства STUDY PLUS рекомендують відправлятися вивчати Китайську мову на її давню батьківщину.

У чому переваги вивчення китайської мови в Китаї?

 • це найкращий спосіб дійсно заговорити по китайськи і розуміти китайців;
 • ви будете займатися з китайськими викладачами за сучасними методиками;
 • за час навчання ви дізнаєтеся все особливості життя в Китаї;
 • ціни на навчання і проживання в Китаї цілком доступні;
 • ви можете продовжити навчання в одному з вищих навчальних закладів Китаю китайською або англійською мовою;
 • можливість отримати грант на навчання у ВНЗ для самих здібних;

Студенти в Китаї не мають права офіційно працювати.  Це і зрозуміло - робочої сили в Китаї вистачає.  Однак багато студентів, навчившись розуміти китайську, пропонують свої послуги перекладача європейцям в приватному порядку або, навпаки, навчають китайців європейських мов.  Такі послуги добре оплачуються.

Навчання на мовних курсах в Китаї - це відмінний внесок в ваше майбутнє.  Агентство STUDY PLUS допоможе вам організувати цю далеку поїздку так, щоб заняття проходили з максимальною користю для вас.  Ми працюємо вже 18 років і гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Чому з агентством STUDY PLUS зручно і вигідно працювати?

 • Ми співпрацюємо з мовними школами безпосередньо, наші фахівці регулярно відвідують школи наших партнерів щоб своїми очима побачити умови для занять і відпочинку і почути відгуки студентів.  Ми пропонуємо вам тільки найкраще!
 • Дуже важливо правильно вибрати відповідний курс, школу і навіть місто в Китаї в залежності саме від ваших цілей.  Менеджери агентства STUDY PLUS безкоштовно проконсультують вас і допоможуть прийняти правильне рішення.
 • Агентство STUDY PLUS працює тільки з перевіреними партнерами протягом 18 років.  Ми гарантовано зарахуємо вас на обраний курс і візьмемо на себе весь процес оформлення документів.
 • Візові менеджери агентства STUDY PLUS допоможуть вам відкрити студентську або туристичну візу.
 • Агентство STUDY PLUS запропонує вам на вибір перевірені варіанти проживання в Китаї: приймаюча сім'я, студентська резиденція, апартаменти, хостел або готель.
 • Менеджери компанії STUDY PLUS завжди дадуть вам найповніші консультації з будь-яких питань, пов'язаних з виїздом до Китаю і перебуванням в країні, а також з приводу подальшого навчання у ВНЗ.

Якщо ви прийняли рішення вивчати складний, але неймовірно перспективний китайську мову, обов'язково телефонуйте менеджерам агентства STUDY PLUS, і ми разом обговоримо всі деталі вашої подорожі.

<

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!