Au-Pair - культурно-мовна програма по догляду за дітьми в сім’ях Європи чи США

Au-Pair - міжнародна молодіжна програма по догляду за дітьми в сім’ях країн Європи та США

Au Pair - це міжнародна програма культурного обміну, яка дає можливість прожити рік і більше в одній з країн Європи чи США в приймаючій сім'ї, доглядати за дітьми і надавати просту допомогу по дому. «Au pair» з французької перекладається як «на рівних» і цим підкреслюється те, що учасник програми проживає в сім'ї на правах члена сім'ї, як старша сестра або брат. У цьому полягає головна відмінність програми Au Pair від інших програм обміну. Програма була прийнята Радою Європи в 1969 році та поставила собі за мету надати можливість молоді з інших країн вивчити іноземну мову, ознайомитися з культурою та традиціями європейських країн.

Зараз в програмі Au Pair приймають участь багато країн світу. Для громадян України доступні такі країни: Німеччина, Австрія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Данія, Швеція, Швейцарія, Ісландія, Іспанія, Китай, Норвегія, Фінляндія, Америка.


Переваги програми Au Pair:
Au Pair
– найдоступніша по ціні програма обміну - більшість витрат бере на себе приймаюча за кордоном родина;
Програма Au Pair - це найефективніший спосіб удосконалити іноземну мову (англійська, німецька, французька) та вивчити нову мову (датську, шведську, норвезьку, голландську).
прекрасна можливість дізнатися більше про життя та культуру іноземної країни, її звичаї, побут та національні особливості.
Програма au-pair дає можливість вступити на БЕЗКОШТОВНЕ навчання в ВНЗ за кордоном в більшості країн. Як це зробити Ви можете дізнатися у менеджерів компанії STUDY PLUS.
можливість мати достатньо часу на вивчення іноземної мови на курсах, які оплачує приймаюча сім’я,  так як Ви будете проживати в сім’ї на повному пансіоні
можливість подорожувати - якщо приймаюча родина їде у відпустку, Au-Pair, зазвичай, їде разом з нею
програма Au Pair - це традиція, яка існує в Західній Європі вже більше 60 років і знаходиться під охороною "Європейської угоди про прибуття Au Pair" від 24.11.69 р.
 
Умови участі в програмі:

 • вік: від 18 до 30 років (залежно від країни);
 • закінчена середня освіта;
 • володіння достатнім рівнем іноземної мови для спілкування з дітьми та родиною (щонайменше рівень А1);
 • відкритість, комунікабельність, готовність прийняти іншу культуру;
 • відповідальність і сумлінність;
 • досвід роботи з дітьми (робота /практика вожатим, тренером, спортивним інструктором, вчителем молодших класів, вихователем в дитячому садку, нянею тощо);
 • відсутність судимостей;
 • не перебувати у шлюбі і не мати дітей;
 • також  вітається наявність водійських прав, але не є обов’язковою.

Обов’язки  Au-Pair:

 • догляд за дітьми приймаючої родини (наприклад, відводити і забирати дітей зі школи, допомагати виконувати домашні завдання, купати, гратися, прогулюватися на вулиці, читати їм, годувати);
 • виконання не важкої хатньої роботи (підтримувати порядок у дитячій, робити покупки, прасувати речі, готувати сніданки та прості страви).

Витрати на програму
Вартість програми від 300 до 750 долл (оккремо оплучується - консульський збір, проїзд до місця роботи, медична довідка, справка про несудимість, переклад і нотаріальне посвідчення документів, послуги візового центру)

Залиште нам онлайн-запит — і з Вами зв'яжеться консультант компанії "STUDY PLUS", який безкоштовно надасть ще більше інформації про Вами обрану (або про іншу) програму 

ЗАЛИШИТИ ЗАПИТ

БУДЬ-ЛАСКА, ОЗНАЙОМТЕСЬ З ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПО КРАЇНАМ, ЩО НАВЕДЕНІ НИЖЧЕ:

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!