Про нас

Ознакомиться на русском языке

ТОВ "ОМ", відоме за торгівельною маркою "STUDY PLUS", розпочало свою діяльність 01 вересня 2000 року. Протягом 19 років ми успішно займаємося програмами навчання, культурного обміну та працевлаштування за кордоном. Ми є експертами в сфері освіти та працевлаштування за кордоном (ліцензія Мінсоцполітики України, Наказ №1202 від 25/07/2017 р.), і з великою радістю ділимося своїми знаннями з нашими клієнтами.
 
За результатами роботи останніх 6 років (з 2014 та 2019 рік), наша компанія отримала почесне звання "ЛІДЕР РОКУ" , а Генеральний директор  - почесне звання "Керівник року" в нашій сфері діяльності відповідно до Національного Бізнес Рейтингу підприємств України.
                                                    
За 19 років існування та успішної діяльності  на ринку України наша компанія отримала безліч нагород та сертифікатів, серед яких:
                                                                                                                                                                              
 
Місія та цінності агентства STUDY PLUS
 
Місія агентства STUDY PLUS - допомагати міняти життя людей на краще! Ми допомагаємо людям пізнавати світ. Завдяки програмам навчання та стажування за кордоном наші клієнти стають мудрішими, цілеспрямованішими, усвідомлюють, чого вони хочуть від життя і починають йти до своєї мети. Бачити Ваші усмішки, слова подяки "Дякую за те, що Ви змінили моє життя" - найголовніше, заради чого ми працюємо вже 19 років!
 
Ми хочемо, щоб наш світ ставав краще, і намагаємося внести в це свій маленький внесок. Ми раді тому, що допомагаємо Вам змінюватися і змінювати своє життя, і, мабуть, вже саме усвідомлення того, що ми змогли Вам допомогти, вже робить нас щасливими.
 
Хочете стати членом нашої веселої, молодої й успішної команди? Тоді ласкаво просимо в агентство STUDY PLUS! Ми будемо раді новим енергійним, цілеспрямованим кадрам, які, як і ми, хочуть нести в світ добро і приносити людям радість своєю роботою. Надсилайте своє резюме на пошту job@studyplus.com.ua - і, можливо, саме Ви скоро станете частиною нашої прекрасної команди!
 
Агентство STUDY PLUS має 2 офіси: в Києві і в Ужгороді. Хочете стати нашим представником в іншому місті? Пишіть нам на пошту partners@studyplus.com.ua, і ми будемо раді підібрати найбільш оптимальний варіант нашої співпраці.
 
Основними напрямками нашої діяльності є: 

НАША КОМАНДА:

   

Генеральний директор -
ЯЦЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЄВНА

   
ШЕСТОПАЛ ЛІЛІЯ   АНТОНОВ СЕРГІЙ ДЕНКОВА ІРИНА  

 

   
ВАРТАНЯН ВІКТОРІЯ   КАРАЧУН ПОЛІНА   КАДАЧІГОВА АННА

 

   
ІБАДОВ ВУГАР   ВОЛОСУНОВ МИХАЙЛО   ДЕНІС ДРАГОН

 

   
ЗАХАРОВА ЮЛІЯ   ЄЛІЗАВЕТА КЛЕЙМЬОНОВА   ДІГТЯР ДАР'Я

 

ВИНИКЛИ ПИТАННЯ? БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ЧИ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ПО ПРОГРАМІ? 
З цих та інших питань звертайтесь до співробітників компанії STUDY PLUS!

Телефони київського офісу:
☎+38 (044) 221-70-60
☎+38 (097) 954-49-49
☎+38 (099) 254-49-49
☎+38 (063) 954-49-49

Телефони ужгородського офісу:
☎+38 (098) 484-49-49
☎+38 (095) 484-49-49
☎+38 (073) 484-49-49

Ел.адреси:
✉ info@studyplus.com.ua

СКАЙП: studypluswork


Ми у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/studypluswork
https://www.instagram.com/studypluswork

З повагою, команда компанії STUDY PLUS!